Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tőled ezt a motort csak ilyen 5 perces időszakoban lehet megvenni, amikor elkap a gépszíj akkor kell lecsapni...
hát van igazad! Ezért nem árulom én sem... Néha elkalandozok, de nem hirdetem és ha még őt évig meglesz akkor is jó...
Ár érték alapján verhetetlen ..


Messzi utakra járunk, csak így lehet
Pontosan!
De azért Milkáé se kutya!
Csak az ne eladó!
Nem kapnám meg érte azt a pénzt,amit nekem megér!
Így inkább megmarad!
btibi motorjával akkor sem tudnál mellélőni, ha akarnál.... makulátlan darab. megbecsült, karbantartott motor. bárcsak mindenki így figyelne a motorjára

ha most keresnék motort, már nem lenne eladó
Olcsón adod!
nemrégiben tettem fel képeket meg írtam is róla.

....és nem hirdetem sehol. 5. éve van nálam én vagyok a második tulaj! Sérülés és költségmentes.
Szervízkönyv és minden számla újkoráig visszamenőleg..
Használd a válaszgombot, érthetőbb lesz a fórum no meg Te is nézd, hogy Neked szól-e egy válasz.
ja, most olvasom vissza. keresem

szokni kell ezt a fórumot
miket lehet tudni róla? képek?
1.450
.... és tényleg ! Ilyen makulátlan rendezett megbizható előéletű első tulajos motorom még nem volt. Azóta is nagyon megvigyázott darab.

Azóta is hálás vagyok Milka az ajánlásért
persze. mipéz?
utolsó szériás megfelel ?
Megsiratnád!
Fiatal XX.be ritka!
Igaz ez függ attól,mi neked a fiatal!
Inkább nézd onnan,hogy egybe legyen,gondos gazdától! Akkor szinte mindegy az életkor,és a kilométer!
ilyen paraméterekkel az enyém is elvihető

ha visszalapozol pár oldalt, képet és leírást is találsz a hozzászólásaim között
Minden vasnak annyi az ára,amennyiért elkel!
Had ne szóljunk bele más boltjába!
Én se örülnék,ha rontanák az üzletemet!
Tök mindegy hogy milyen jelzés "E" betű van benne!
A Kresz egyértelműen kimondja: féken,kormányon,vázon,lámpákon,stb. változtatni nem lehet!
Illetve lehet,de akkor azt a forgalmiba be kell vezetni! Abba most ne menjünk bele,hogy az mibe fáj,és mennyire körülményes kis hazánkba!
miért? Ha tudtok eladó, jó gépet, ne tartsátok magatokban. Jó lenne aránylag fiatal kiadáshoz hozzájutni.
jobb ám terhelés alatt.. mondjuk 3.ban felhúzod -170ig hagyod visszalassúlni motorfékkel majd egy teligáz úgy 60 körül. ha mennek mögötted könnyebb a szitu
semmit!