Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azért azt a 23-litert ne akard bele tankolni!
Már csak azért se,mert nem megy bele annyi.
Oldalsztenderen max.21liter ha kopp üres!
Ha közép állványon van,vagy egyenes áll pár decivel több!
Sose lesz pontos a benzinszintérő,egy járműben se!
Ez olyan megközelítő értékre jó csak!
Mindenkinek ki kell tapasztalnia a saját motorján
Nekem ha bevillan a piros,akkor csuklótól függően még 40-70 kilométert biztonsággal eltudok menni!
Az enyem is olyan. Mentem vele 320km et mar minden villogott vilagitott. De nem ment bele csak 19liter. En azt hittem mar teljesen ures.
Egy kérdés!
Ma mentem 230 km és a benzin mutató totál lement a minimumra, de a lámpa még nem villant be.
Bementem tankolni, biztos ami biztos, de csak gyönge 16 liter ment bele.
Ha jól tudom 23 literes a tank. Ezek szerint még volt bent 7 liter, ami min. 100 km akkor hogy-hogy lenullázot az benzinmutató?
Ez normális?
Az enyém az tényleg feketerigó, de sajna nem tudok menni holnap, erdőbe megyünk fát hordani!

Remélem lesz még ilyen alkalom, mert akkor biztos ott leszek!

Azért ma mentem egy szezonnyitó gurulást Egerszeg felé.
Az enyimè nem feketerigo az enyèm csak egyszerüen egy"vaddiszno"
Nah holnap Karin kívül kinéz még valaki Csesznekre? Jó lenne egy két szép feketerigót is megcsodálni természetesen Karién kívül
soha nem esik szét!

És biztos át lehet rakni a blokkot..
akkor meg is van a megoldás. Keresek egy kék XX-et ami frankón működik is ráfaragom az malac idomzatát. Lehet így egyszerűbb lenne :-)
Ha apait anyait beleadsz,ez nagyon kevés lé!
Egy másik motor árát simán rá lehet locsolni!
De ez igaz bármelyik márkára,típusra!
Azért lennének vele problémáid !
Legalábbis szerintem!
Például,koránt se biztos,hogy milliméterre passzol bele a blokk.No meg ott van a vezérlőelektronika, a kábelezés,csövezés,és még sorolhatnám!
Előbb kezdenék el faragni bele egy XX blokott!
Sőt biztos. Egy fényezés alaphangon 70 egy kipu pár 100 csipkés tárcsa 50 indexek 15 ülés is legalább 70 és akkor nem is vennék extra márkákat.
Hát ha lenne úgy ahogy nincs én biztos el tudnék csak úgy cicomázásra kenni vagy 2-300.000 Ft. Csipkés tárcsa, fényezés, kidörrentő, első indexek, ülés. Lehet hogy kevés is lenne rá ennyi.
Van egy újabb hülye kérdésem. Az egyik friss videőt nézve jutott az eszembe. (FZS 600 szívátültetés)

Ha ne adj isten egyszer behalna a blokk a malacban. Nincs semmi jele amúgy csak a videót nézve jutott eszembe. Szóval ha ne adj isten benyögné az unalmasat át lehetne a malacba építeni a feketerigó szívét ? Tudom hogy nem feltétlen azonos a motorblokk de az alapok egyformák. Öntvény meg hasonlók. Azért érdekel mert ha egyszer úgy hozza az ég biztos isten hogy X11-es blokk nem lesz sehol sem XX blokk viszont biztos van egy pár darab.

Bár remélem soha a büdös életben nem kényszerülök rá egy ilyenre, de hátha mégis.

(No meg ezért is kérdezem mert ugye már megint kifejezetten unatkozom, és a félőrült főnököm meg értekezletet hívott össze 3 órára így még lepattanni sem tudok idő előtt.)
Az XX-nél 3db tűgörgős csapágy van, és a központi telón is 2db (a teleszkóp alsó és felső részén) azokra is rákenek, sztem nem ártok ezzel
A volt Fazerem-nél is eljátszottam ezt a műveletet, ott minden megkentem, a tűgörgőket, a csapok belsejét is, hogy mégse szárazon legyen benne a csavar...de sztem itt is így teszek, nem árt sztem, max kidolgozza egy idő után
Pedig szokott,a csapokon a gorgok beragodnak,a tugorgokosar meg a gorgok szetmallnak a rozsdatol,a 600f meg szodaval elment kimosva de latszott hogy nem kellett sok hozza.
Ez olyan mint a kerekeknel a tavtartok amk a szimeringekbe mennek elol is meg hatul is,na oda is kell az ajkakra zsir.
Irja a gepkonyv is.
Még sose hallottam arról,hogy ez a része beállt,vagy tönkre ment volna!
Hozd csak által! Majd sorolom ám!
A hmbarendszerben van legalabb 4 tugorgos csapagy legalabbis a 600f.en.A teleszkop also szeme is az meg talan a felso is,de az nem tuti.A gyarban is csak megijesztik zsirral,mostanra kb aszott kukactap lett belole.
Nemart neki.
jó,hát aki extrázik

enyémre nincs mit költeni
akku gumik fékek lánc jó ,meg a sárga index is