Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha kérdés volt .. igen jó
és mi lenne ha levennéd a nyerget és kézben néznéd melyik akar igazán keservesen visszamenni?
újj a fékbetét mind a 3 dugatyú egyformán van kint
na meg néztem ha feltolom a cbs munka hengert kb5 mm re fogja a hátsó kereket ez így jó
Melyik dugattyú van kint? Az nem látszik?
Valakinek valami ötlete,hogy nézzem meg melyik fogja az első kereket ?
Gyanítom én is,hogy ott lesz a hiba!
A két amúgy független rendszer,összedolgozik!
Akkor ott lesz a bibi! Nem kis bibi!
Gyárilag nem fogja az elsőket,ebben biztos vagyok!
Ajaj! Én Budapesten! Elsőket nem fogja ez biztos! Ha neked azt is fogja,akkor ott kurva nagy a baj!
Igen arra!
Van igazságod!
Főleg,hogy már átalakították ,azt ki tudja mi lett belőle...
Alapból hátra fékez igen..

Ilyen ez kicserélték fémfékcsőre, hogy az majd örök élet meg milyen fasza.. Aztán ez lett a veszte..
pedig dolgozik előre is a sárvédőtől nem látod de van ott egy elosztó egység
Szentes az Elsőket fogja
ha a segéd fékhenger alatt azt érted ami a teleszkóp száron van az biztos hogy csak a hátsóra dolgozik előre nem. Ezt a télen a műhelypadon kipróbáltuk.
Skacok szerintem még mindig nem késő szerelőhöz menni. A fék nem játék. Szerintem igaz lehet hogy forintálisan nem jönnél i belőle jobban de ha a saját idődet forintnak számolod lehet hogy olcsóbb lenne. Továbbá nem fog a fejedben az motoszkálni menet közben hogy vajon jól csináltál e mindent.
Szerintem a segéd főfékhenger az első kerekeket nem fékezi (mint a rajzon látható) csak a hátsót!
Először is azt kéne már végre kitalálni,melyik dugattyú szorul,nem megy vissza!utána kéne basztatni a rendszert!
Írtam neked erről!
Hol laksz? Ha gondolod told át,ránézek!
Az baj! Kézzel meg kell tudnod annyira mozdítani,hogy fogja a hátsó kereket!
De neked nem az elsőkkel volt gondod?
Én a Motorradba vettem itt Budapesten!
eszembe jutott valami lehet hátul rá van állítva a pedál ,vagy is nem lenne elegendő holtjáték
Még annyi,hogy a jobb első féknyeregnél (légtelenítő alsó csvar) ha a hátsó fékpedált nyomom légtelenítésnél nagyobb erőt kell kifejtsek a pedálra mint a tőbin légtelenitésnél.