Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én már olyanra gondolok mint a fékcső probléma mintha nem engedné vissza a folyadékot
ma is néztem s volt,hogy a bal oldali féknyerget anyira fogta,hogy a kereket mozgatam előre hátra a dual cbs mozgatta
igazából a 2 első
és melyik nyereg szorul?
csak magába a házba raktam bele semmi cső nem volt rá szerelve s úgy is szorult de mítől kétlem ,hogy a karmanytyút gyürte be
igen az jó lett de nem az volt a baj a baj még meg van de az is elvolt kopva határ érték alatt volt a manual írja
igen

A hátsó fékpedál nem esik be már nem ! ma szét szedtem a dual cbs t s mikor visszaraktam erre gondolok a képen van nem pont így néz ki akkor volt hogy szorult volt hogy nem
jó lett a főfék henger?
még mindig szorul a kerék?
Bármilyen ötletet szívesen fogadok nekem már nincs ötletem
nem hiszem.. csak ötletelek de segítek ha tudok szívesen!
tudsz nekem tanácsot adni
?
kézzel azért nem olyan könnyen megy.. de lehet elállították és ezért fog az első féked.....
.
Kézel nem tudom feltolni a cbs hengert MIÉRT ?
Szia.
sziasztok
De tényleg jó sok fa . látszik hogy nem volt kemény tél . szép a moci. Ma találkoztam egy szürkével Mosonmagyarováron
nyugi nem is fogom... egy cigány fickó jut ilyenkor mindig eszembe, akit miután elkaptak a fiával eygütt falopáson, értetlenül nézett szét: "az erdő mindenié, nem?"
Nekem meg több ezer van csak még lábon áll az erdőben és nem loptam el
Nálam is így van csak kevésbé rendezett és még 1,5 méteres rönkben van nem hasogatva vágva. Olyan 15-20 Erdei méter van most kb az udvarban (1m*1m*1,6m az erdei)
Mennyi fa!!!