Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

OK!
Köszi!
egy havertól kaptam...

De sztem bármelyik bontósnál kapsz pár ezresért...
Az enyém is, együtt vettem csomagba a kormánnyal.
Te hol szerezted be a hornet kormányod?
a kormány befogóm nekem is LSL
Szia!
Az enyém LSL, de egy kicsit túl széles és egyenes is, pedig amennyit lehetett rövidítve is lett.
Még nem az igazi!
Utána nézek a Hornetnek!
Köszi!
VIMI
Szia !

Egy 900-as Hornet kormányom van .
Üdv : Tibi
Szia btibor!
Szeretném megkérdezni, hogy milyen a pontos típusa a kormányodnak?
Úgy látom magasabbra hajlik az íve, szűkebb, és hátrább fordul a markolat, kényelmesebbnek tűnik, mint az enyém.
Üdv:
VIMI
Én is elővettem
ok
Nnna, felkeltettem a téli álomból az X11-t és felkészítettem a szezonra... azaz olajat cseréltem és lemostam szezonra kész... a Kymco is felébredt, de ő nehezen, biztos mert egész télen kint aludt, biztos megfagyott... Őt még csinosítgatni kell kicsit a téli kintlét után. hiába volt fedett helyen letakarva, kis törődést igényel, de ez volt az utolsó kint töltött tele...
Nem tudom pontosan kiirta hogy visszafogom rakni a sport dobokat. /szerintem milka volt/. de igaza lett . ma voltam müszakin mentem vele kb 100km et. és ahogy hazaertem az volt az első hogy vissza raktam a yosimura dobokat. sokkal de sokkal szebb és jobb hangja van mint a gyárival.
Pontosan!
Sose szégyelld ha kérdezel!
Bár mily meglepő én is szoktam!
Én úgy ismerem a mondást: kérdezni nem szégyen!
Ezt biztosra akkor lehetne mondani, ha ott lenne az új felni, a régi kerék ki, az új be és meghúzni a rögzítést! Egyébként ki merne távban mondani bármit is? Fél milliméter eltérés is gondot jelenthet!
Ezért is kérdeztem mert mint ahogy sok másról is erről sem tudok sokat. De ugye azt szokták mondani hogy nem az a hülye aki nem tud valamit hanem az akit nem érdekelnek a válaszok.
Azért ez nem ilyen egyszerű!
Az hogy a felni szélessége hány col,az egy dolog.De az agy mérete se mindegy,no meg a csapágyak,stb.stb.stb.
Jah ez igaz elírtam a korábbit. Bocsi.
Köszi de ez nem pakson van hanem bajai .
info@sugomotor.hu
Üdv a paksi bontonak érdekelne az elérhetősége .
Tehát csak túl lihegtem. Nem baj már megszoktátok. Hagyom a francba az egészet. Azonban a Paksi nagy bontónak is írtam közben akik válasza miatt újabb kérdésem támadt. Kérdeztem náluk a felnit és azt a választ kaptam hogy csupán egyetlen párjuk van. Mindegy mennyi nem ez a lényeg. Hanem a kérdés az hogy mennyire típus specifikusak a felnik ? Azt gondolom a 11-es kapcsán hogy az XX kerekei jók lennének de vajon minden 180/55 17-es gumit hordó Honda kerék beillik nálam a jelenlegi helyére vagy nem ilyen egyszerű ez a dolog ?
:-(