Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akkor biztos kevesett futott ... sztem cserés az egész egység....
Ha azok oly mértékben el lennének kopva,hogy ez már problémát okozna,akkor folyna is rendesen!
De egy próbát megér!
Sziasztok tudjátok a fék problémával írtam már ide lehet meg van a hiba forrása Az első Fő Fék munka hengernél a gumi karmanytyúk közt a fém egyik oldalt fényesre van nyalva végig hoszában tehát ezáltal a gumi karmanytyúk elvannak kopva :(
Uppsz!
volt egy srác vizsghára felruházkodott ... mire jogsit kapott kiderült jön a baba.. Kiárúsítás volt..
a kesztyű is volt rajta 8-10 órát..
Bemutatnád azt nekem azt az illetőt aki vette neked?
szerintem legalább olyan jó a vanucci de még lehet jobb is.
De nincs viszonyítási alapom. a kesztűjük mint mondtam nagyon jó.. anno shox-os kesztyűvel kezdtem,majd volt egy Roleff kesztyűm a 20+os kategóriából.. ez a vanucci ennek a duplája de minden szempontból csúcs.
hozzáteszem nem én vettem 57 ért!
Ezt ismerem!
Amint megjön a Vanucci,eladó lesz az enyém!
Röviden,tömören egy nagy rakás szar!
ezzel nem téged akartalak bántani,csak nagyon haragszom,hogy ilyen csizmát i mernek tenni a polcra!
Igaz,anno tavaly kényszerből vettem!
De azért az árért némi minőségre számítottam!
Hiba volt!
Arról lecsúsztam!
Ezért lett a vanucci!
Pár éve én egy mugen race phantomot viselek
Elönyei: NAgyon pontosan illik a lábamra, még akár sétára is jó bár én nem sokat sétáltam benne.
Hátrány : a talpbetét állandóan kijön mikor leveszem és szépen újra meg kell igazítani
nekem egy Puma csizmám van. Nagyon nagyon szeretem
nem hát ...
Szerintem is!
Remélem teszi is a dolgát majd,és nem csak szemrevaló lesz!
Elméletileg héten péntekre,vagy jövőhét keddre megjön!
Én benne vagyok!
Hülye!
Nem vagyok én olyan száguldozós!
Jól néz ki
idén már mehetnénk is egyet.. de csak ha megvársz néha
No akkor lehet csizmában én leszek az első!?
Majd jól kibeszéljük!
Én ezt néztem ki!
Van benne sétáló funkció!
Vanucci RV4
Csizmával nincs ugyan, de a kesztyű szenzációs! Idén már a bőrruhájukat is tesztelem majd a másik ruhám (probiker prx9 )nagy már
Srácok!
Van valakinek tapasztalata Vanucci motoroscsizmával kapcsolatban?
Nem sok infót találok róla!
Nem bántottál meg!
Teljesen igazad van!
Akkor itt egy másik felmérés!A Magyarországon történő közúti balesetek 73%-ért a külföldi sofőrök a felelősek. Ebből 47% a Román,aztán Ukrán,Szlovén, stb. Tehát miattuk vezetik be a közlekedési szankciók többségét! Köszönjük meg nekik! Egyébként elég a híradásokat nézni! Szinte már alig akad olyan baleset ami Magyar_magyar között történik!
Sajnos még mindig nagyon aktuális amit mondott. Pedig egy pár év eltelt már azóta. Sőt már azóta is hogy szegény elhunyt. De még mindig inkább kínunkban nevetünk rajta pedig sírni kellene. Ennyi sok év és még mindig ugyan azok a bajok mint akkor.
Valakiknek qrva jó üzlet volt ennek a 365 sebességmérő-ellenőrzőpontnak az eladása-felépítése ! Itt tőlem kb 15 km-re is van 2 db! Pénzbeszedés! Nem tudják felfogni, mert nincs mivel. hogy a balesetek nagy része nem a gyorshajtás , és a nem bekapcsolt biztonsági öv miatt történik!! Emberi hülyeség mindig lesz! Vajon ugyanezt hány országban csinálták meg??
" - ... mennyit fialjon? mégis mi a terv elvtársak?
- 14
- hát akkor annyit fog... mennyi?
- 14
- és ezt megmondták a disznónak is? mégis jobb ha maguk beszélnek vele, egy szinten vannak..."

Az egyik kedvencem, de k*rvára igaz...

sztem ezek a kamerák rossz irányba állnak, nem azokat figyelik meg, akiket kellene és nem ott, ahol kellene... a futkosón...
a kérdésem még mindig uaz mint a múltkor.... erre a faszságra 17MRD-t költöttünk.... köszönjük
Most olvastam a cikket :

"A tájékoztatóban felidézték: az Európai Unió a többi között azt a célt tűzte ki, hogy a közúti közlekedési balesetek halálos áldozatainak száma – 2010-hez képest – 2020-ig csökkenjen a felére, 2050-ig pedig a nullához közelítsen."

hogy a jó édes anyjában akarják a 0-hoz közelítést elérni ? Az agyon hajszolt teherautó sofőrt majd a trafi megkínálja egy kávéval ? Nem bántva őket hiszen tudom Milka hogy te is érdekelt vagy a dologban de majd a trafi felriasztja az elalvásból ezért nem megy át 4 trabin vagy Stiften mire megáll a 40 Tonnával. Imádom az ilyen irreális célkitűzéseket. Kicsit olyan ez mint az egyik Hofi előadásban amikor a malacok fialnak és hogyan oldják meg mégis hogy a 11 született malacból hogy legyen papíron 14 amiből így a gazda megtarthat 3-at mert olyan jó volt a hozam.

Ökörség az egész.