Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bazz tényleg ez le sem esett idáíg :-)
az tényleg egy jó hétvége lesz. Mondjuk nekem a Siófok Tesco parkoló kb 5 percre van (pályán 2 perc) szóval ez eddig fel sem tűnt
az jo kis hetvege lesz szombaton örkény, vasarnap siofok.
Igaz már pentek van, de ha a heten nem szolnak hogy kesz az alkatresz hetfön felhivom és megmondom neki küldje vissza majd en lefestem mar ott van 1honapja.
Hát Májusig csak összerakod valahogy :-) Főleg ha már az Euroringre is jönni akarsz :-)
Ha kesz lesz a vaddisznó megyek.
Az időpontot nem nèztem. Bocsi.
Örülök neki hogy bevàlt
Bocsi. Azt nem is nèztem. Miert nem torlik le?
Hát nem tudom. Ugyan van nekem de megmondom őszintén majdnem 60E-et adni két darab Giviért konzol nélkül úgy hogy fektetve volt legalább az egyik és javított. Kicsit nekem soknak érződik. a 2013-as hirdetésről nem is beszélve. Így javítottan darabja 30E, +10e-ért darabonként ami persze nem kevés, zsír új fóliázott originál dobozt adnak, annyiért talán még a Givi is belefér és nem csak az occó Kínai.

Éppen ezért szerintem ezek a dobozok még mindíg eladóak.
2013. októberi hirdetés
Nagyon faszák a táskák . Tegnap kipróbáltam mit visel el. Pálya 150-60-70 középső blokk nélkül. Vígan el volt. Nagyon patent kis cucc. :-)
a cbf motoros egyesület oldalan talaltam givi oldaldobozokat ha valakit erdekel http://cbf-egyesulet.hu/e107_p...
Az nem minden.
kormányt
Ez olyan, hogy nem ismerem be, megöregedtem. Tudni kell időben váltani!
ne bánkódj már késő , neked is az kellett volna
Ok! Kibasszuk belőle, részletkérdés.
Vagyunk így egy páran. 1000cm3 alatt nincs élet!
amin hangszóró van az nem motor. Az kerekes fotel
Aki kormányt emel XX-en...
idomos van?
nekem olyan nincs is,ad érezze minden csontjában
Venni kéned már egy choppert!