Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem tudom... de nekem nem kell vfr..
Hat nem veletlen hogy ennyi eve ez van. Tudod eddig minden evben mas volt. Lattad sajat szemeddel csak mostanaban gondolokodtam azon hogy lecserelem. 1.4
Ha már az autó is szóba esett akkor itt van az én öreg 20 éves Mazdám 323 F. 14970 km vettem magyarországi szervizkönyves leellenőrzött km rel. Igaz immár 7 éve hajtom és most a képen látható km van benne. Na ezt már sokan megakarták és akarják venni tőlem de NEM eladó. Ime néhány fotó az öregről.
És az ad annyit mint az XX? Aki el beszéltem és volt neki vagy ment ezzel a típussal 1 ember mondta, hogy nagyon jó. A többiek azt mondták, hogy színtelen szagtalan minimális vezetési élmény. De ez nem saját tapasztalat. Anno megfordult az én fejemben is a vásárlás, viszont több mint 3 milliót nem akartam adni motorért.
előtte egy Aprilia Caponord etv 1000-rel motoroztam....na az kényelmes
lehet de egyelőre csak annyit szeretnék hogy motorozzak egy ilyennel...sokan azt mondják hogy jó és valószínűleg az is
ha nem te is túra kormányozhatsz,mint mi itt egy páran
akkor
na ettől kicsit tartok de reménykedem és mint tudjuk a remény hal meg utoljára
igen gondolom
derekadnak fog tetszeni?
ezt mi is tudjuk
Hi,

Igen ez lesz sztem...mert ár érték arányban nincsen jobb az biztos és itt most elnézést kérek a fanoktól...
olyan 2000 körülire saccolom
na szevasz zsolti bácsi
Csak nem Xx?
Helló,Sziasztok!

Akkor elvileg ha nincsen pénzem vehetek egy XX-et olcsóért?
elpöfögött volna 10 évet gond nélkül
Hülye voltam, tudom...igaz nem szívem csücske egy Astra,meg a színe sem tetszett (bordó) de annyiért patika gépet...csak hát épp inkább motorra fájt a fogam jól jártak vele az biztos...
Hát jah, arra gondoltam én is hogy kicst többért a VFR mégis csak frissebb fejlesztés, és van rajta kardán is
azért 2.5 től vfr is van,és ugye azért az már 15 évvel újabb technika...
én biztos nem adnék 2 misit xx-ért
hát azt tényleg meg kellett volna venni...
ez nem eladó... csak árulja :)

Egyébként én 25-nél ültem rá most 55 tájéknál jár... semmi különbség nincs! Engem csak az tart vissza mondjuk egy 60e futott vásárlásától ,hogy később nem lehet eladni.. ! Megnéztem ezt azt mostanában de az én lábtartómon nincs kopás! Na azokban mennyi volt akkor?
Uhh...vannak ára tényleg jól hangzik az a 2200Km, de bakker ennyi erővel az olcsóbbon is van extra amivel lehetne az is több
nekem ez akkor sok

http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_x11_cb_1100_sfy-8959555

főleg amikor ilyet is kapni

http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_x11_cb_1100_sf1-9107496
Am nincs bajom vele, biztos szép állapotú, de azért na...

Pl:
Kereszt fatteromnak (nyugger, 67éves) volt egy 1.4es , G-s Astrája, 12évesen volt benne pontosan 46eKm, ő volt az első tulaj, és karc mentes volt, alig tudta eladni 800-ért, pedig volt rá bőven jelentkező és én is az elején mondtam hogy 1milláért kéne meghirdetni...aztán a végén 750ért ment el, hiába vigyázott darab volt kevés km-el
Már bánom, hogy nem vettem meg