Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

karbis 290
XX nem tud 300-at (a széria).
Valami sántít, mert nekem a karbisban óra szerint 25000km-nél 13.2 volt a kompresszió mind a négy hengerben. Állítólag 13.8 a gyári érték, de a műszerek sem pont egyformák és gyanítom már akkor több volt a km benne.. és gyári értéket produkált ( a kawaszati/jól írtam/ márkaszervízben volt)
Köszi
Elméletileg 11:1


Kéne:

Nem kéne:
SZAVAZOK
Motor: négyütemű, négyhengeres, 16-szelepes, vízhűtéses
Lökettérfogat: 1137 cm 3
Furat x löket: 79 x 58 mm
Kompresszióviszony: 11:1
Teljesítmény: 152 LE (112 kW) 9500 1/min-nél
Nyomaték: 119 Nm 7250 1/min-nél
Üzemanyagellátás: 42 mm-es torokátmérőjű PGM-FI elektronikus üzemanyag-befecskendező
Váltó: hatfokozatú
Futómű: elöl 43 mm-es teleszkópvillák, 120 mm-es rugóúttal, hátul központi rugóstag, 120 mm-es rugóúttal
Első fék: 310 mm-es duplatárcsafék, kombinált háromdugattyús féknyergekkel
Hátsó fék: 256 mm-es féktárcsa kombinált háromdugattyús féknyereggel
Első kerék: 17 x MT3,50 háromküllős alumíniumöntvény
Hátsó kerék: 17 x MT5,50 háromküllős alumíniumöntvény
Méretek (hxszxm): 2160 x 720 x 1200 mm
Tengelytáv: 1490 mm
Szabadmagasság: 130 mm
Ülésmagasság: 810 mm
Üzemanyagtank térfogata: 23 l (4 liter tartalék)
Száraz tömeg: 227 kg
Gyorsulás (0-100 km/h-ra): 2,4 s
Apám, ez beszarás...
Egyáltalán mi a kompresszió arány ennél a sasnal ?
Ha marcszet volt szedve. Egy kompresszimeres sokat elarult volna.. de nincs baj a szazzal...
Bár én nem próbáltam még másik ekkora motort. De szerintem az én malacom is életerős pedig papírforma szerint közel 100.000 Km van benne
ha karban volt tartva, akkor ez semmi...
Hát még ez sem húsz de igen közelít... A km valós lesz szervizkönyves illetve szembetűnő kopó alkatreszeken is ez jön át kb.
Jelenleg 55000 az óra állása de persze ettől még láttunk meggyfán pókot
szerencsére még nincs így, de reméljük így lesz
Jaja. Szuper.. de nem 20 eves 150ekm van benne...
Egyiken se voltam, erre se megyek... én még ilyenkor fázom...
Az enyém egy éve (12 évesen) PC3-al beállítva, nem csak forgalmi szerint, hanem padon is tudta a 156ló/123NM (főtengelyen) ekkor volt benne kb18e km. Gyári légszűrővel.
Velencére lehet hogy felmegyek én is Annál tovább nekem nem éri meg. Odáig is vagy 70 Km-t megyek. Majd még megálmodom.
Èn terveztem. Tavaj is voltunk. De meg mindig nincs kesz a moci. Igy meg aztan biztosis hogy nem tudunk el menni.
Én igen! De persze erősen időjárás függő a dolog!
az XX erős motor nem okoz csalódást...
Nekem igazán nem számít a papír csak a pénz az mostanában nagyon... Így mindenen fogok amin lehet
Az hogy mennyi a keréken leadott teljesítmény az annyira engem nem... Majd menetkozben kiderül illetve ha kíváncsi vagyok lemerem...
De mivel eddig is nyomatékos motorokon motoroztam ezért nem akarok lejjebb ülni.. Pont azért van ilyen tájt a választás.
Közúton meg én sem 300-ra vagyok hitelesitve bár egyszer mindig minden motornak megnézem mi a vége ami alattam van
Már olvasom. Valaki esetleg tervezte hogy elmegy ?
2016-os évadnyitó!
Amit minden évben megrendeznek!
Motorozz.hu-n minden infót megtalálsz!
Ez mi ez Milka ?
Látványos, mert keskeny a kipufogó dob cső nyaka...
én már sok felemást is láttam ,persze gyárit