Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jahát megértem, persze ez nem vitás, nem tetszhet mindenkinek, nem a legerősebb, lóerő persze lehetne több, de sztem elég közútra, (én pl nem akarok 3 kiló felett suhanni vele) főleg ha küldik majd a teljesítmény adót róla
Kicsit futurisztikus a kinézete, de sztem a szélvégelme az eléggé jó (az én 175cm hez), azért esett a választás erre mert nem kell nekem 3 mázsás gép, 5 milla fölött nem ér ananyit az egész, illetve a BMW-k meg Zöldségek kizárva láncot meg nem akarok semmi képp se én se tesóm pucolni
Nagyon jo a vfr ez nem vitas . Csak nekem nem kell. Nem is tetszik annyira. Meg nem is combos eléggé . Igy zzr lesz egyszer csak. Csak nem tudom hogy mellé vagy helyette
Nem
Van matrica. Dual cbs evolution
Igy volt
Nagy hatso lampa. Es nincs racs a fejidomban. A karbisban nincs hiss imobilaser.. sok mindenen latni. Ja es nem bug az ac a karbisban. En ikabb az injektoeosra voksolok ha veszel. Karbisom is volt az is jo volt de az akkor 8 eves volt.most 18 lenne
No, a VFR1.2-ről sokan mondják, hogy se íze se bűze....hát mit mondjak
Szerintem sokan nem akarják, vagy nem tudják felfogni hogy ez egy "sporttúra" gép és nem egy ízig vérig V2-es vagy V4-es super sport...nem tudom mi extrát kell elvárni egy inkább túra orientált géptől
Aki V2 hangot akar, harcolni szeretne a kanyarban a motorral, és durvább motorféket akar arra ott van a VTR , RSV, RSV4 stb. Sztem nem versenyezni találták ki a 1.2VFR-t, hanem országúti motorozáshoz, túrázni.
Új fejlesztés, ez már nem olyan mint a régi V2es V4es bringák...sok az emissziós norma, és az elektronika...
Igaz alacsony fordulaton olyan hangja mint egy nagy robogónak, de egy dobbal megdobva azért szép duruzsolása van ennek is, és szerintem elég szépen lehet vele haladni, jól tol, lehet ezzel is durvulni, nem üvölt és nem karakterisztikus mint a régebbi gépek, és szinte észre vétlenül hozza azt amit pl a XX, de sztem lehet szeretni a felszereltsége miatt is ( kényelmesebb alapból, kardán, ABS, DTC, oldalkoffer rögzítéshez nem kell extra konzol, stb)
Ez van, ez lett a VFR800 és a XX utódja úgymond keresztezve a kettőt
XX-es vagyok, de szerintem nem rossz a nagy viffer...

Nevezetesen az XX mellett van egy 1.2-es VFR is itthon (többszöri tesztelés után döntöttem tesómmal úgy, hogy megvesszük közösen, mert pont jó árban volt egy új darab)
Igen azt hiszem hogy a szívatósoknál az ülés alatt a farokidomon még CBR 1100 XX matrica van az injektorosokon meg PGM - FI ...
Nekem is kb ennyiben volt névre írva tokkal vonóval (Mint neked annó). Bár nekem ez a nem létező "Black edition" nagyon tetszik. Nagyon szép állapotban van az biztos.
Nomeg szerintem a farokidomon sincs a PGMFI-s vagy mi a fenés felirat rajta. Legalábbis úgy emlékszem hogy a karbisokon nincs fent a matrica.
a motor egy olyan garázsban állt egy szőnyegen, amely garázs értéke több volt sokak komplett ingatlanjánál. állásában is karbantartva, 2. motornak tartva... a gumi olyan régi volt, hogy 3 számjegyű volt a DOT száma... :)
hidd el nem eladó... alkut kizárta és ez jó esetben sem ér mindennel együtt reálisan 1M-nél többet (mostani túlárazásoknál... 1.1M de akkor házhoz tolják teli tankkal ) ,de hát a saját motorját mindenki túlértékeli. Arról ne is beszéljünk, hogy "black edition" nincs is. 2001-ig SFY, olyan mint a tied, az utolsó évben 2002-ben SF1, amin minden fekete gyárilag. Nem léteznek ebből " .... edition" kiadások. Az enyém is kitűnő állapotú volt mikor vettem két éve, valós 27e km-el (Tibi igazolhatja... , segített a vásárlásban és a szállításban is ) 2002-es és 800e volt az ára... Azóta csak még szebb lett...
nincs rajta a bal oldali markolatnál szivató "kallantyú"
Műszerfalon FI lámpa van és nem S betű.
Abba segítsetek már légyszi...kívülről miből lehet felismerni az injektorosat?
Az én XX-em meg jó öreg lesz...
Az enyem is 2007 es gyartasi ev es forgalombahelyezes is
Nekem is van egy 80.000-et futott már nagykorú (97-es) Daewoo Nexia 1.5-ösöm Szedán kivitelű. Itt ott van egy két szépséghibája de belül minden kitűnő állapotban van én sem szívesen válnék meg tőle. Pedig tervben volt de meggondoltam magam.
Hát itt van egy nagy félre értés. Mire gondolok? Arra, hogy az xx szet 2006 gyártották utoljára. Más a gyártási év és a forgalomba helyezési idő. Még a 2007 elmegy nekem is olyan volt márciusi forgalomba helyezéssel. De 2008 na az már kérdőjeles számomra. Az áról meg nem is beszélek inkább.
A második linken található gép szerintem eladó és a halom extra miatt annyi amennyi. Az még nálam a vállalható kategória. Végül is csipkés tárcsa Bódis rendszer az még úgy ahogy elmegy. 100-at lealkudva már nagyjából piaci árán van szerinte
Hát hogyne...
Én 76 éves faterom HIACE-re tettem többször vételi ajánlatot... '96-ban vette újonnan ~275e km van benne, egyszer totál átfújatta, mert karcos volt Törve nem volt... Van mellette egy Corolla SOL Pus 1.4 D4D '06-os 27e km-el gyári állapotban. Mégis azt mondta a Hiace-ra: Fiam, ez az autó nem eladó
Ezek sem eladóak...
Ez nem eladó
Szegény motoros barátom miután sajnos meghalt a felesége rám bizta a VFR 1200, hogy adjam el. Én mentem vele előtte is mikor még élt a barátom és szerintem egy szerethető gép. És még jó is fék, futómű, motor, gardán hajtás szóval nekem kéne. Most már 2 mill köröl is volt eladó.