Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát ez tényleg nem semmi. Mondjuk én is meglepődtem amikor 2 milla felett árultak egy szerintem meglepően rossz szín összeállítású fényes vázas piros X11-es mondván 14 éves de csak 13.000 Km van benne. Nekem az is röhejes árképzés volt.
Nézelődtem a piacon, hogy mennyiért mennek az XX-ek, miután már én is megvettem az enyimet ....
Aztán rábukkantam erre:
http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_cbr_1100_xx-9914679

bakker talán ennyire megindult az XX-ek ára felfele?
áá nem ,sok rajta a műanyag
Finnek. Majd isznak ra ha hideg van
Akinek már van egy "világ legfaszább" motorja az udvarban az ilyen mondatot nem engedheti meg magának.



Akkor az nekem való
Ne is értem mi a jó a síelésben vagy más hasonló téli sportban. hideg is van, össze is tudod törni magad és még a forralt bort sem szeretem.
A srac azt mondta, sielni is szeret meg motorozni is, de neha nehez a dontes :D
Ja, persze te még fiatal vagy! Mire te GTR-t veszel én valami cruiseren fogok ülni.
Mondjuk én nem annyira díjazom ha ráfagyok a paripára. De már Március van szóval én már eldöntöttem hogy tavasz van és megyek amikor csak tudok.

Jut eszembe tudom hogy ez rohadtul nem Sport motorra való kérdés de nincs valakinek egy jó fűrésztelepes kontaktja. Kéne kb 2-3 m3-nyi széldeszka olyan ami még használható minőségű. Itthon kiverte a biztosítékot a kreatívitás és ilyen markáns dizájnú kerítést szeretnék csinálni belőlük. Szóval valaki ?
ugye hogy ugye mert az X11 még a hideget is szereti
Jogos és igaz.
Nagyon kezes a GT-r volt szerencsém kipróbálni, és nagyon megy is. de hát én már öreg pasi vagyok.
Zzr-t. A gtr-hez meg idosodni kell
Eközben Finnországban :)
ZZR-GTR-t?
Igazából osszuk a semmit Legalább ennyire olaj és annak csere fűgvénye is lehet

N.Pisti szerint, a Kawán és a Suzuki csavaros állitású motorjain akár 10e ként is lehetne állítgatni mert úgyse jó...
Itt az Xx-nél ez olyan 60-80 e km szokott lenni

Lépjünk túl ezen a szelep hézag kérdésen
Miért kopna kevésbé? Inkább az lehet, hogy mivel a kopás normál jelenség míg a beverődés nem így aki forszírozza annak hamarabb verődik mint kopna. Persze ez is csak egy teória a sok közül, ezt inkább egy szerviztől kéne megkérdezni, hogy nekik mi ezzel a tapasztalatuk, amíg nekem volt addig az volt amit írtam.
Legyen!
Dehogynem, persze, hogy a többnyire használt fordulattól függhet, hogy beverődik vagy inkább kopik.
Szerinte nem fordulatszám függő,hogy eltűnik a hézag,vagy nő! Max. az állítás (korongcsere) intervallumot változtatja meg!
meg ha már kopás... aki nem az alsó 1-2 ezres fordulaton motorozik... kevésbé kopik , ezt te is így látod...