Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akkor mindenképpen ültesd fel a csajszit a fazerre,mert sajnos magasan vannak az utasnak a lábtartói... szerintem neki nagyon gugolós lenne..

a fazerből mindig hiányolta a csajom a nagy vehemenciát ,amit a busán megszokott én is
Ismerős az érzés egy nagy teljesitmény után egy gyengébbre ülni nem épp jó dolog. Én ahogy öregszem sajnos nem veszitek semmit sem abból, hogy szeretek gyorsan menni. És bizony néha jól jönne egy erősebb moci mint a VFR. Mint minden motornak vannak előnyei és hátrányai is. A VFR egy mindentudó viszonylag kényelmes moci de egy pár loval lehetne több ennyi. A barátnőm 1.8 m magas és azt mondja el ne adjam a VFR mert sokkal kényelmesebb mint az xx. Még szerencse hogy én döntök azért.
az fzs 1000 rendkívül takarékos motor! jól eltalált széria...
csak hayabusa volt előtte,ez volt a veszte
Csak is Fzs nekem sokkal jobban tettszik mint a Fz1. Csapaton belül is van kettő FZs . Tavaly mikor az xx volt mentünk egy rendeset az FZs barátommal hát nagyon lemaradt. És számomra kellemes meglepetés volt a VFR és az Fzs összecsapás is. Hát nem kell nagyon szégyenkezni a VFR-nek. Persze gyorsabb az FZS de nem sokkal. Az hogy injektor, vagy karbis nekem mindegy. Tudnék példát mondani hogy a karbis kevesebbet fogyasztott mint az injektoros. De ezt inkább nem feszegetem mert nem hinnék el. Pedig ez igazvolt mert mind a kettő saját motorom volt. VFR igaz 750 nyert a VFR 800 ellen és az még nem a V-tek volt. 750 karbis volt még a 800 injektoros. Paraméterek majd nem egyezőek.
...és injektor párti vagyok..
fzs vagy fz1?

Jó motor a fzs( nekem az volt) de teljesen más mint az xx.könyedebb jó fék minden más is... csak kurva nyomatékszegény nyilván mert 1literes
de egyébként takarékos is,csak az álltalános használati tartományban lehetne combosabb, egyébként megy mint a barom. amikor vettem hoztam haza és na mondom had szóljon 255.. aztán amikor visszalassultam,hogy bevárjam a kisérő kocsit ....kiderült,hogy 5.ben van .
Pécshez viszonylag elég közel van az M9 út és ott szoktuk feszegetni a határokat mert biztonságos ha lehet ezt a szót annak nevezni. Megnéztem általában minden motoromat mit tud. Ha sorrendet kellene állitanom és én csak azokról tudok amik nekem voltak akkor az 1 Busa. 2 xx 3 FJR, 4 a mostani VFR, és a többi. Egyébként ha sikerül eladni a VFR-t. akkor gondolatba veszem a nagy Fazert. De jelen pillanatban olyan pénzért akarják elvinni a VFR-t hogy azért nem adom. Ahhoz túl jó és nem akarom elherdálni. Egy szó mint száz xx vagy Fazer, vagy ki tudja.
Akkor nem írtam nagy hülyeséget!
Ha nem is futtattam ilyen tudományosan végig!
Adj csak azoknak a Yamayásoknak!
na jó,hát Fizikusként
Végre vmi, amit az én buta fejem is tud

a kompresszió a henger sűrítésének végnyomása (legnagyobb nyomása) BAR-ban mérik, a másik pedig egy viszonyszám, nincs mértékegysége (a benzin-levegő keverék térfogatának sűrítése, hányadára csökken sűrítéskor)
Mészi! Tegyél már rendet! Neked volt minden. Mindenféle Xx, első injektoros meg utolsó is, fjr hayabusa..

Én fjr-rel nem mentem de a fazerrel megfogtam ... Így kizárásos alapon,az xx elpicsázza
Csak,hogy Zsola is megnyugodjon erős motort készül venni

Természetesen viccből írtam ,ha netán sértő lett volna a Yamahásokra
Szerintem ott a gond,hogy más a sűrítési viszony,és más a kompresszió nyomás,érték!
Nekem mindegy mi mennyit csal hiszen ennek sincs jelentősége...
Igen! Kb. ugyan annyit csal,mint az autókét!
Miért a Yamaya mi szerit tudja azt amit lától?????????????
Mindegyik óra szerint tudja,hisz azt látjuk! Ahogy azt is tudjuk az óra legalább 10%-ot csal,ha nem többet!
A könyv akkor is ezt írja!
Mindegy mert Tökölön nem az órát nézik hanem mérik mint általában a gyorsulási versenyeken is szoktak... De nagy tempónál én azt vettem észre autón és motoron is hogy ott már majdnem pontos... De jelentősége nincsen...
Esetleg túra plexi kéne hozzá nekem tud valaki?
Előre is köszi...
Százalékosan mennyit szoktak csalni az órák ? Kocsinál általában olyan 10-12 %-ot felfelé. A motoroknál is ennyi nagyjából ? Matematikailag levezetve a sebességmérő 250-et mutat akkor a valóságban 10%-nál 225-el mész. (telepített trafik vannak nálunk és ezért érdekel, sajnos kaptunk mi is egy ilyen UFÓ kereső állomás ultra zseniális izé)
Tud. 99-00
Óra szerint.
Megmondom szintién eszembe sem jutott megmérni. Egészséges hangja van. Igaz viszonyítási pont nélkül nem feltétlenül tudom hogy mi az egészséges a malac a számára. De nem torpan be szépen gyorsul alulról is jól húz könnyen kiforog. Nem láttam értelmét a dolognak. Tol mint egy gőzmozdony ez a lényeg. Talán jövő télen megmérem.
Elnezted a tipust...
Ezzel most nem értek egyet...széria Tököl,,,, 3 tizen valamennyi vót...