Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Persze hogy nincs...sőt...csak annak van talán hogy működjenek a vasak aztán hogy az milyen márka típus tényleg másodlagos.
Hiszen én eddig amelyiken motoroztam mindegyikbe volt valami felemelő, valamelyikbe több valamelyikbe kevesebb de volt.
Mondjuk ilyesmi...nem a motor hibàja volt. Hagyjuk nincs is jelentősége. Igen a Feriék is az a kék volt.
ja és nem csak velem hanem talán a Feriék is ott voltak...sőt biztos...
valamid volt arra emlékszem...de mindegy is.
Fjr előéletéről nem tudom mire gondolsz hiszen ha tudsz róla azt gondolod volt vele valami...
Azon tuképp a fejidom volt sérülve és az első kerék...az mondjuk nagyon...de semmi extra...az egy tökéletes motor volt és kivételesen évekig motoroztam rajta...és nagyon kell keresni a párját, de hát egyszer még lehet belőle valami
Érdeklődés hiányába,vagy írhatnám úgy érdektelenség miatt elhunyt!
Soha sem volt kék Xx-em

Elmentünk veletek....megnéztünk egy kéket eljöttünk, 11'ősszel volt. Ezt 12' tavaszán vettem..

Kivételesen 4 éve egy motoron ülök

Igen az Fjr előéletéről... De nem az én dolgom és nem is osztom meg senkivel.
jujj csere volt közben...na hát nem is tudtam

Fjr-ről?
Veled egy kéket néztünk... Ehhez Milka ajánlása vezetett! Innen az egyik forum társunktól való.

Hát neked is lenne mit mesélni az Fjr-ről...csúnya ügy..
Meg kell nézni egy motort, persze rizikó faktor mindig van de olcsó pénzért is lehet jót kapni ez is biztos..
Persze aki csücsül némi millás összegeken annak tényleg érdemes mindenre rá mennie....a Tibi esete pont ilyen én emlékszem amikor elmentünk megnézni...de nem is volt olcsó...
Igazán mindenből van jó ez a lényege..én most vettem az enyémet...ütött kopott 17-éves és mint a DOXA... persze nem is volt sok pénz, de hát valamit valamiért...
Valamiért nem találom az XX-es facebook csoportot hova lett ?
a muti,hogy hol írja a manual.
Oké megleltem!
Én is így vagyok ezzel mert szerintem az enyém is jól karban van tartva. Friss olaj, teló olaj lecserélve, használt igaz de frissen felszerelt gumik, Új lánc és lánckerék, frissen cserélt fékolaj, legalább 50%-os fékbetétek. De nem adnám oda senkinek sem jelenleg. Talán 2-3 év múlva.
Vegyelek fel??????????? Hol???????,
Mi szolt nekem? Fonalat vesztettem!
ja első tulajos motornál elfelejtették közölni hogy a hajtokar kiütötte a blokk oldalát és nem a gyári blokk van benne, hanem kettőből csinált! Ment is a háztól!


nem is árulom
A Bana Gabi vagyok...
Vegyél feel... lécci!!
XX..LeoVince
Persze ez benne van. De gondolom mielőtt elvitted a Busát meghallgattad átnézted. Aztán valami rejtett szar előjött rajta. De ezzel nem tudsz mit csinálni még néha akkor sem ha egy rendes gazdától veszel masinát. Volt pl hogy egy rendes gazdától vett motor jött be a műhelybe ami több napi szerelgetés után sem jöttünk rá mi a baja mire kiderült hogy a generátorban az egyik mágnes elpattant amitől a gyújtás meggajdult. Nem kapott pofont csak elpattant, viszont így a pólusok megváltoztak.
Fekete
Tibi gépével nem lőnél mellé az bizonyos.
dehogynem...! van egy hayabusás sztorim..is

csak óvatosan a használt motorokkal!
összegtől függ!
Az enyém 2007 es ,második tulajos vezetett szervízkönyv és számlák mindenről újkoráig visszamenőleg Sérülésmentes!!. Túrakormány+gyári teljesen költségmentes,friss olajak 1 hete cseréltem, újszerű gumik . doboztartó konzolok 3 kappa doboz..Nincs hirdetve! 54500km
Hát a jelenleg árult gépek közül egyet sem ismerek. De nagy belenyúlás nem lehet ha jó hangja van a gépnek meg esetleg a megnézés alkalmával egy normális szerelőt is a hónod alá csapsz és ő is meghallgatja a gépet. Szerintem nagy lutrikba így már nem igazán lehet belenyúlni egy Feketerigónál. De persze kellemetlen meglepetéseket bármi tartogathat.
sziasztok. Tudnátok ajánlani eladó xx-et, megbízható előélettel és állapottal?