Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez így van!
mindegy ... mert más a nézőpontunk... de ne vitázzunk rajta..
ez olyan úgyse győzzük meg egymást szitu

tiltásba? na ne viccelj nem a legerősebb paripa az xx, de aki tiltásig húzza közúton már összetörte magát
Nyilván értelmetlen "tapasztalat" számot írni, de hát ha belegondolunk mi történik? Normál használat esetén ha a fordulat nem kerül sokszor tiltásközelbe meg ilyenek akkor a szelep nem verődik befele hanem hamarabb kopik a veztengely, lapka meg ami mozog, de ha forgatják akkor valóban hamarabb beverődhet a szelepfészek és beéghet a szelep (bár az inkább sportdobnál szokott) persze ez lehet típusfüggő is mert ha a szelepülék nem annyira kemény mint kéne akkor az tényleg hamarabb mehet tönkre, de hát mindegy is, nekem az volt amit írtam, a túrázónak "zörög" a sportosnak csendesen gyengébb.
én mást tapasztaltam... Milka nagyon gyors, de ott is nyitni kellett a hézagokon...
Vfr 1200 biztos hogy nem. Nem tetszik viszont az fjr nagyon bejön. De nem tudom hogy valaha letudok e mondani az XX ről nem valoszinű
Az általam mértek kb. 60-70%-ban nőttek míg a többi csökkent, nem mondom, hogy sok volt, de volt néhány bár a legutóbb egy bandit volt aminél a szívók mind csökkentek míg a kipuffokból csak egynél és minden gyári volt, de ez ritkább nekem, a beverődés azért inkább akkor fordul elő amikor pergetik rendesen vagy "sportosítják", hisz normál használatnál inkább kopás lépp fel, azért ez a sportmotor fórum, itt többnyire olyanok írogatnak akik néha előfordulnak szerpentineken is.
honnan tudod ? még vehetsz egy Vfr 1200-t

Én zzr-t veszek egyszer... csak.
Nem volt mèg kardanos motorom. De nem is lesz.
ami sportszűrős meg se veszem! a fazerem gyári volt minden tekintetben, de ott is elfogytak a hézagok egy se nőt meg...Xx-en meg nem kellett állítani 49e-nél sem
hát én sose bántottam egyiket sem,sőt sportbob sincs... mégis fogytak.. még egy hézagom se nőt
Na ez az. Mindemellett meg ott fityeg az oldalán egy IVECO Kardán
Viszont 200le es 160nm.
De az kardányos. azt nem szeretem. Egy motornak legyen két kereke és hajtsa lánc a hátsó kereket.
Mondjuk nem mindig fogy el, normál használat esetén inkább kopik így nő a hézag, de sportdob-szűrő és tépkedés esetén valóban fogy.
Nincs. De a V-max brutal lehet
Létezik az FJR-ből is csupasz verzió? Mert az nagyon bejönne.
José barátunkat is ide húzza a szíve.. hiába a kényelmes Fjr
Hát persze. Pl azt hogy nagyon vigyázzak az udvari budival főleg ha hosszanti repedés fut át az egész ülőfelületen
a Macskajajból ?
na akkor ma is tanultam valamit.

Köszike!
Pedig motornál pont ez a helyzet! Nem ő a hézag,hanem csökken!