Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az enyémre ugye csináltatva van a tartó és a doboz hátrébb van rakva... profilképen oldalról látszik...
Ya! Kibaszottul megsértődtem! Most nem írok ide legalább.... egy óráig!
lehet hogy az volt az utasomnak a zavaró hogy elég vastag a hátsó dobozomon a háttámla szivacs
Ennyi. Mind csal, tehát nem mész 300-al.
Úgybiz... még nem volt panasz
Hááát, pedig nagyon sokat tanultam/ok tőled...
2007-es XX órája 10%-ot csal. Én mentem vele 296-ot, óra szerint. Vond ki belőle a 10%-ot.
Tényleg? Hát csak lementünk nagy duzzogva Görögország Albánia túrát Fefével utasokkal dobozokkal . A "rövidebb" ülés mint probléma fel sem merült
a 11-es az elmondások szerint hosszabb távon azért kényelmetlen (rövidebb az utas ülés)
hát abból nem lesz hiány
Sajnos én is nyomaték szerelmes vagyok
Na erről annyit kell tudni hogy Aprilias berkekben.. Juhujj... Ahogy ők fogalmaztak de senkit nem akarok megbantani... "felsokategorias motoron ülsz" mondtam gyerekek ez attól nagyon messze van... Egy dologban ott volt mint mondtam a kényelemben, de azt gondolom az vajmi kevés
Teljesen elfogadható! Legalábbis ezt állítják! Én még nem ültem ott!
nem is láttam olyat még, de egyszer kipróbáltam a motoros életet lejjebb....nem tetszik
nem érdekel,hogy elavult meg sima telós meg ilyen nyalánkságok ,
nyomaték buzi lettem
itt fel tudod magad és az utast méretezni bármire
http://cycle-ergo.com/
van itt ezzel kapcsolatos téma rengeteg..
Akkor majd kormány csere lesz... Valamikor...
Fjr után Caponord volt... Na az kényelmes csak harmat gyenge
hát én anno láttam Diplomákat... Mondjuk csak nálad ,mert nálam anyagi és legfőképpen értelmi szempontból ez teljesen kizárt volt és az is maradt
szeretik,mondjuk nem a kényelem miatt
figyelj ,fjr után gyári kormánnyal, halál...
Azért még szeretem nézegetni a kakasülős motoron diszelgő mutatós hölgyeket...
Tényleg XX utas szempontból esetleg?
Én nyugodt vagyok... Sőt azért is kérdezek mindig olyanokat akiknek már volt... Fjr terén tudom mi a helyzet sőt engem az is simán kielegetitett pedig ennyire nem erős mint az XX viszont nyomatékos és túrára sport célokra egyaránt alkalmas volt.
Amitől itt most kicsit fázom XX esetében... Nem lesz olyan "kényelmes"... De hát szegény ember vízzel főz...
az már régen volt, talán nem is igaz...