Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tetszik vettétek ez így van rendjén... Elég közútra 100le is...
teljesítmény adó 173-és a 197 le között sztem bagatel..
Én se az 5 misis gépeket néztem..
Sziasztok!

Rengeteg telefon és egyeztetés után, nincs más választásunk, mint előrehozni a gurulást 2016.03.13-ára!
Sajnos olyan időpontra tudnánk csak eltolni (helyszín és egyéb dolgok összeegyeztethetetlensége miatt), mint 3 évvel ezelőtt Vácott, ahol a késői időpont miatt, már nem tudtuk összehozni az embereket, és nagyon kevesen voltunk a hihetetlen jó idő ellenére is.
Az alábbi linken végül találtunk egy hiteles időjárás előrejelző portált, ami településre lebontva jelzi a várható időjárást-csapadékot óránként.
http://www.windguru.cz/hu/
Mindenkit, aki jelentkezett a túrára értesítünk hírlevélben, emailben, de ha látjátok, hívjátok fel ismerőseitek figyelmét is, örülnénk, ha velünk tartanátok így is smile hangulatjel

Köszönjük!

Motorozz.hu
És bőven elég.
hát skacok azt hittem a Március 15.-ei SMS-nél (két vagy már 3 éve) Nincs lejjebb. Emlékeztek? Akkor közölte velünk Viktor ... Atyánk és megmentőnk , hogy üljünk át egy másik autóba.
Szeretném mindenkinek előre jelezni hogy, DE, VAN LEJJEBB. Akinek már volt szerencséje azok tudják. Egyenlőre nem lövöm le a poént :-)
Pontosan!
Anno ez a mérés a gyárban úgy történt,hogy egy teljesen új vasat levettek a futószalagról,meg várták míg a csillagok állása kedvező lesz,a munkások vissza fojtották a lélegzetüket,és mindenki bőszen imádkozni kezdett!
No így talán tudta a 164 lóerőt! Hozzá teszem a 164-lóerőt csak a karbisra adták meg,nem az injektorosra! Az injektoros gyárilag csak 154-lóerő! Ja igen ezek az értékek főtengelyen mérve értendők,nem keréken!
Fefe tudja.. De a többi X11-es barátunknak mondom, ha egymás után ülsz rá a két motorra xx-x11 nem is érzékelni különbséget...
Talán de csak talán egy hajszállal az xx fürgébb fent..-de ez is minimális..

A fazer után ami 143le,105nm az X11 egy mozdonynak tűnik,egyrészt nehezebb másrészt sokkal erősebb
biztos nagy a difi teljesitmény adóban az a 6 kw arról nem is beszélve ,hogy már lassan nagykorúak

A Honda sohasem igazolta a 164 lóerőt .... A red baronban 10 éve amikor kérdeztem az eladó mondta,hogy a méréseik alapján 156le ami éppen tök mindegy ,de egyformák ,ha gyári állapotúak.
na már most egy lassan 20 éves sokszor tekert órás bőven 100ekm feletti futásteljesítménnyel , ki tudja milyen szervizelés mellett lóbogtathatja bárki mi van a forgalmiban ... Padolásnál gyanítom elvinné a mentő
Igen - igen a mérés az mérés... De teljesen mindegy... Egy dologban azonban nem és az a teljesítmény adó... viszont igen egy szép kerek 100Kw az maga a tökély, pláne motornak...
respekt. Szeretjük a szép kerek számokat :-)
Tul van lihegve ez a oar kw... nekem mindkettő volt... nincs kulonbseg!!!+ a redbaronban 156 le merik oket. Volt busam is ...es nem tiz l olerő a kulonseg... jot vegyel az a lenyeg...
Nem ismerem az ilyen nagy számokat, az enyém csak 100KW
Akkor bizony jól olvastam.... Köszi a segítséget...
Èn is ugy tudom, hogy 2002től csökkentettèk.
Elnézést kérek minden XX-estől csak 2002-től csökkentették a teljesítményt az emissziós normák miatt....
Az első szériás injektorosak között meg akad olyan néztem ami nem katalysatoros...
Köszi Feri az nagyon jó... Ezzel egy baj van ez injektoros és a forgalmiban 121Kw van. Kicsit olvastam a neten itt ott, de igazán azt írja a szabályzott katalysatoros ami a kisebb teljesítményű... Ebben egyébként akár még igazság is lehet....
A karbis az erősebb... papíron 121kw
az injektoros 114kw
Értem az az igazi ha láncos, de én meg ellustultam már...és k..vára elegem van már a lánc sikálásból...állandóan petróleumot meg tisztító spét venni..majd még elhatározni magamat hogy akkor lemossam a lácot, meg az első lánckerék odut kitisztítsam
Az XX-re megy majd a lánc olajzó, viffer meg olaj cserélősdi
Remélem nemsokára már marad ez a napsütés kicsit, mert itt most süt de még nincs annyira meleg, hétvégére meg borús az előre jelzés
Nekem a Kardánnal csak úgy általánosságban a földhöz ragadtságom miatt van bajom. Nem tudok mellé észérveket állítani. Számomra egy motoron legyen két kerék, Jobb oldalon gáz és első fék, bal oldalon kuplung és lánc hajtsa a hátsó kereket. Nem szíj nem kardán hanem lánc. De észérveket e mellé nem tudok írni csak annyit hogy "Azért MERT !!!"
Ebben nem vagyok 100%-ra biztos de asszem a Karbis volt Kw-ra az erősebb.
Köszönöm... Igen persze injektoroson a választás...
Még egy dolog segítsetek ebben is légyszi...
Állítólag a karbis volt a 121Kw ha jól tudom vagy az volt frocskolovel szereltben is?
Szerintem avval a kardánnal semmi baj nincs észrevétlenül dolgozik LE? hát kb 173 nem elég, pontosan nem tudom de valahol azon a környéken van.
Mi a baj a kardánnal?
Nekem pl nagyon tetszik a nagy VFR a formája tetszetős még annak ellenére is hogy nem vagyok nagy híve a burkolt gépeknek. Csak az a fránya kardán ne zavarna ennyire. (Jah meg lenne a zsebemben vagy 3 db vásárlására elegendő jó magyar forint.)