Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én 28-ezernél néztük először,nem kellett cserélni egyet se.Aztán 60-ezer környékén néztük,akkor kettő volt határértéken,de még hagytuk! Aztán 83-ezernél cseréltünk hármat!
Màr csak az a kèrdès elöttem. mik a tünetek ha el van àlìtòdva?
25-30-ért még egy drágább szerelő is megcsinálja. A szomszédomnál én megúsztam a nagyszervizt 120E-ből pedig volt benne lánc+lánckerék csere első hátsó abroncs is (igaz használt de nagyon jó állapotú abronccsal) teló olaj cserével légszűrő cserével olaj cserével együtt. + egy halom apróság. Ennyiből tokkal vonóval elkészült az egész. Igaz én nyomott áron szereltetek vele de a 120-ból 15 a munkadíj és olyan 50%-or szoktam fizetni szóval mindez egy idegennek olyan 135-140 lenne
Köszi milka! Akkor azt most nem cserélem.
Igen-igen én is így gondoltam. Az állításhoz tényleg jobb a szakember, de az ellenőrzéshez csak egy hézagmérő kell meg egy szervizkönyv, hogy melyik jelnél hol kell mérni a hézagot és ha elállítódott akkor meg el kell vinni szerelőhöz.
Tévedni tetszik!
Ezer év.meg egy az élettartama!
Az enyèmben óra szerint ennyi van
Ja,Igen. A szètszedès alatt aszt ertettem hogy levan szedve a tank ès a levegôszûrő hàz. A gyertyàkat kicserèltem.
akkor 90% ,hogy nem kell állítani
meg akkor már lapkák is kellhetnek... aki nem csinált még ilyet jobb azt hozzá értőre bízni,főleg,hogy nem nagy tétel.25-30 szinkronállítással... Ellenben ha benéz valamit lesz gond.
Jól hangzik.
Hasonlót várok én is, főleg hogy még csak 42.000 van benne elvileg.
Leellenőrizni szerintem te is tudod, ha már szét tudtad szedni. Az állítás bonyis csak mert meg kell bontani a vezérlést.
semmit sem kellett minden masszívan értéken belül volt. Bár nem tudom mikor volt utoljára állítva rajta a hézag. Az biztos hogy nálam ment már 12.000-et de hogy Olaszban mikor lőtték be utoljára arról fogalmam sincs. Az biztos hogy kényelmesen befértek a hézagok a határértékek közé. (A motorba hozzávetőleg 90.000 Km lehet)
Remélem nekem sem kell állítani
Köszi! Ogerg tiéden kellett állítani a hézagot?
Szelephèzag elenőrzèst lehet màr nekem is kellene. Most egyszerű is lenne szèt van szedve. De nem tudok senkit a közelembe aki ilyesmivel foglalkozik.
sztem nem szokott cserélődni...

legalább is nem tudok róla,hogy cserélték volna most 49e-nél mikor bent volt a Ferinél... Állítás nem volt,nem kellett. Milkának is 76e-nél kellett először
kicsit furcsállom hogy a kis "szütyők" előre állnak nem pedig a sofőr felé. De majd kiderül hogy illek rá leginkább
Szerintem igy kell feltenni. Csak irtad hogy elöször forditva tetted fel. Szerintem a kepen jol van rajta.
nálam is volt szelephézag ellenőrzés de semmilyen különleges tömítést nem kellett cserélnem.
Előszőr ugy tünt.
Nem az injektort fogom "buzerálni". Szelephézag ellenőrzéshez le kell venni a légszűrőházat. A légszűrőház és az injektor között van ez a tömítés.
Majd ki alakul a pontos helye.