Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi! Felvettem vele a kapcsolatot!!
Igazat kell adnom a szerelők megvédése kapcsán Milkának. Szomszédba is néha konkrétan roncs motor jön és mikor végül elkészül a meghajlott vázú totálkáros motor az a baj a gazdájának hogy "nem úgy ropog a kipufogó mint régen" . Sajnos a jó szakik akik igazán értenek a motorokhoz nem adják a nevüket a multiknak ahol a mennyiség a lényeg nem a minőség. Viszont otthon egyedül meg nem tudják fenntartani a műhelyt. Így szépen lassan kikopnak ezek a szakik.

Ezen felül ünnepélyesen jelzem hogy új sisak lett az Expón de a tömeg miatt nem maradt idegzetem a dzsekire meg a nadrágra, bár nem is láttam igazán olyat amit elhoztam volna (100.000-ért igen de azt meg azért nem akartam elhozni)
Milkának szólt
na muti! mert én nem találtam
Suzuki gsxr1100 fórumban ott van Taschner,nagy karburátor mágus, megbízható, nem drága...
Nem. Eszem ágában sincs szidni is bárkit bármiért. Az lesz a következő lépés, hogy visszaviszi és ahogyan írtad vissza lesz állítva ahogyan volt. Csak kellene egy olyan szerelő vagy illető aki tudna is kezdeni vele valamit. Tudom karbisor nem terem a fán.
Ilyet akkor láttam mikor egy CB 750-es Hondának kilyukadt az úszója , és az egyik karburátorból folyt a benzin menet közben.
De közben X-számú szerelő belenyúlt!
Vissza kell térni,állítani,mindent az eredeti állapotba!
De szerintem csúnyán el van rakva,állítva valami 22-liter 100-kilométerre,az azért kamion fogyasztás!
Szerelőket meg ne feltétlen szidd,hisz szarbol kellett volna várat építeniük!
Most értem haza,nézem!
Hát épp az a gond, hogy visszatett minden idomot stb a motorra és ennyi. Nem megy. Szerelőkkel eddig sajnos negatív tapasztalata lett.
Keresleek!
Üzentem faceen...
Sos...
Sziasztok
eladó egy feleslegessé vált vadiúj ledes hátsó lámpa 97-98-as évjárathoz 9900 Ft-ért..
info: lucifer0820@freemail.hu
Pedig kell külön légteleníteni! Írja is!
Köszönöm azért mindenkinek a segítséget ,ha alaposabban körülnézek akkor már lehet kész is lenne
Szia épp most néztem manualt és írja segéd munka henger feltol jobb 1 légtelenit aztán bal légtelenit aztán hátsó hátul a végén légtelenit ,segéd munka henger vissza alapra és hátul légtelenit féknyereg közepén felül
miért kellene légteleníteni a segéd munkahengernél? simán átmegy a körön az olaj... Max ha valaki elállította és nem megy vissza akkor lehet baj vele..

manual sem írja,pedig lépésről lépésre mindent megad...
ha már Budapesti, vigye be a Kavaszati szervízbe...

nekem is volt karbis , és tökéletesen üzemelt!
Köszönöm a tipeket holnap nekiállok újra ,javulás van egy pici mert mikor elöször fékeztem a hátsó fékpedállal első nyomásra koppig lement 3 dikra keményedett fel most negyedig ment le és 2 dikra keményedet fel.
Én úgy tudom ha levegős a rendszer akkor nem megy-nek vissza a Dúgatyúk
Szia lentről töltöttem fel a rendszert, a féknyergek ki lettek takarítva a csúszkák kitakarítva s zsírozva.
Milyen fékcsövet tettél rá és honnan vetted? Milyen lett az eredmény?
Akkor meg megvan a gond,a hiba!
Nem is értem miért kérded!
Hisz most írtad le,mi a gond!
A gond annyi, hogy míg nem volt Topor Robinál addig 7L evett. Még annyi a történethez, hogy ez a motor kintről lett behozva törötten. Az idomok le lettek róla szedve. A levegőbeömlő is le lett vágva. Akkor sem ment, de rá jött a kollégám, hogy sok levegőt kapott. Csinált mindkét beömlőhöz szűrőt hogy csökkentse az áramlást. Akkor nem volt vele probléma. Tette a dolgát. Viszont annyira lecsupaszította, hogy a végén kezdett mindent visszaépíteni rá. Ahogy ezzel meg lett azóta nem akar menni.
Szerintem egyszerűen ömlik bele a benzin!
Le kéne szedni az egész karburátor sort,és felújítani,beállítani.
Természetesen cserélni az összes tömítést is!