Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Miért ez így fordítva van? A márka jelzés állását vettem alapul.
Elöszôr èn is fordítva raktam fel.
na ide is ért a táska fel is próbáltam. Előre leszögezem hogy egyenlőre ha fordítva raktam fel akkor lehet erősen röhögni majd rájövök hova illik. Ha ezt felrakom akkor legalább lesz indokom a gyorshajtásra hiszen nem látni a műszerfalat. Mindegy nekem nagyon tetszik :-)
Szivesen! Biztosis hogy jobb helye lesz nàlad a tankon mint nálam a szekreny tetejèn .
Köszönöm még egyszer a lehetőséget a táskára. Még ugyan nem jutott le hozzám, úton van de amint leér felpattintom a mocira és kattintok róla 1-2 fotót :-)

Amúgy ma fordultunk egy karikát egy itteni fórumos ismerőssel... Neki egy SP1-es Hondája van. Soha nem mentem még olyannal de az már bizonyos hogy az iszonyatosan megy. Nagyon durván gyorsul. Nem gondoltam volna. (kössz az invitálást Millemille)
Nem volt valamelyik X11-es kolega ma kirándulni csapattal Balatonkeresztúr magasságában a 70-esen Siófok felé menet? Csak mert szent meggyőződésem hogy egy olyan jött velem szembe de nem vagyok benne 100%-ra biztos. Piros tankos. Csak azért kíváncsiskodom mert a sajátomon kívül még egyetlen X11-est sem láttam élőben.
Biztos mond majd valami humorosat is...
Már egy egész pzs tele sirtam, hogy ez az elektro micsoda nem lesz többé.
humoros figura vagy ... ismeretlenül jössz és rögtön káröröm , és még itt gyenge a színvonal
gyanítom itt még senki nem buzerálta az injektort ...
nekem magas
Sziasztok!

Hamarosan sort kerítek X11-esemen az első nagyszervizre-átvizsgálásra. A héten megvettem a szervizhez minden olyan tömítést, amit a szerelési kézikönyv szerint majd cserélni kell két darab kivételével. Valakinek van tapasztalata, hogy az ábrán a pirossal körbe jelölt 11-es számú tömítések mennyire szoktak elöregedni-elhasználódni, kell-e őket cserélni?
Nincs szándékom többet a szintet mértem csak fel. " Aki a humort nem érti az egyéb aljasságra is képes". Ennyi.
Neked már van. Akinek egy kis humorérzéke nincs annak a legnagyobb!
Aztán akarsz-e körszakállt?
"Mikor már valaki volt, akkor volt senki" (Hofi)
Az ilyen elektro micsodák aki kisebbségi komplexusban szenved, nem érdemes felvenni a kesztyűt. Persze nem veszi majd észre magát de ha nem válaszol neki senki akkor talán. De én kétlem.
Kissé erős a kezdésed

Mire készülsz, innen is kiutáltatod magad ?
Mi az kiverte a kultura a biztositèkot?
Nem bántom, csak kárörvendek !
Ne bántsd szegény Karit. Késnek az alkatrészei
Tanulj + B+!!
Én teljesen együtt érzek veled. Nálam össze van rakva a motor startra kész és helyette baszom a rezet az udvarban mert holnap valószínűleg esni fog. Ami ugye az udvari munkákat de a motorozást is keresztül húzza.
15fok van itthon vagyok ès nem tudok motorozni