Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ááááááááááááááááá!
Végig tolta!
ennyi

José barátunknak is van tapasztalata az xx témakörben nem sok úgy 70ekm
Erről sok mende-monda van!
Én úgy tudom,de ezt se első kézből hogy olyan 7%-árrés van az eladott új motorokon!
De szerintem nem az eladott motorokon van igazán a haszon!
Személyes példámat szeretném megosztani. 2007 ben vettem egy új xx. Az ára akkor 2599000 ft volt. A végösszeg a megegyezés után 2475000 ft volt és ráadásul kp -ben fizettem ami köztudott a kereskedőnek jobb a hitelt veszel fel. Kérdem én milyen haszonnal dolgoznak a kereskedők?? Ezt csak azért irtam le mert ha több pénz maradna a zsebünkben több jutna az esetleges tovább fejlesztésre.
Értem, köszi a választ
Akkor jól van, már megvan szóval nincs más választásom

Végül is a Fazer-en is elég jól bírta, igaz azzal adtam el így nem tudom mennyit fog elmenni azon...de akkor no para, hogy a simát vettem

Az igazat megvallva, eddig mindegyik Pilot Road-al volt dolgom, PR1 nagy fos volt (lehet túl könnyű volt a gép hozzá), a PR2 jó volt, csak az első gumi kicsit kopottam már bizonytalan volt, a PR3 nagyon jó volt (majdnem 2 garnitúrát el nyomtam belőle, csak a második szett első gumija szeget kapott és szálszakadásos lett ) a PR4 meg szintél elég jó, bár nekem az első gumi kicsit hangosabb mint a PR3 elsője, de ezt leszámítva szeretem, mert sokszor esőbe torkollik a motorozás, és ott eléggé jól viselkedik

Csak legyen már kicsit tartósabban 15fok felett, az már nekem pont jó lenne
Sima PR4-em van, nagyon jól bírta, mára lassan kopón van. Kb 15ezer van benne. Sosem csúsztam meg vele és esőben is nagyon jól vizsgázott nálam. A szélén felé a vízelvezető árkocskák széle nyilván le van gömbölyödve, de amúgy semmi gondom nem volt vele sosem.
Nem fog gyorsabban lekopni, mint a GT, tudtommal a GT az oldalán erősített a simához képest.
Nem jött zavarba dobozokkal és utassal való túra alkalmával sem (pedig ott a szállítandó súly valahol 400-450kg között volt). Szerintem jól tetted most is, hogy ezt vetted, nálam bízonyított
Tibornál a pont. Én ezzel a hozzászólással értek egyet.
Megint beindult a homokozó.
PR4-ből a sima van neked ?
Csak mert nagyon agyaltam hogy GT-t kellene vennem, mert az XX-már kissé súlyosabb (az eddigi motorjaimhoz képes minden kép )....de aztán maradtam a sima PR4-nél gondoltam sokat nem veszítek ha netán gyorsan lekopik (Volt már ilyen szettem a Fazer-en és jó volt)...végre megérkzett a szett és holnap megyek felrakatni (már nagyon várom
XX-en is jól bírja a PR4?
Igen van benne valami!
Oksa! Részemről vállalható!
A fejlesztgetős témához annyit, hogy a gyártók pontosan tudják, hogy mivel lehetne jobbá tenni az adott modellt, de szem előtt kell tartaniuk az árcédula versenyképességét és a saját profitjukat. Ezt valahogy be kell balanszolni, hogy mennyi "jót" tegyenek bele.
- Ha sok "jót" tesznek bele, akkor drága lesz és nem veszik vagy csak kevesebben, tehát kevesebb a haszon.
- Ha túl kevés "jót" tesznek bele akkor sem veszik.
nehéz ügy....
Mi vásárlók alakítottuk ilyenre a piacot, azzal hogy legyen minden überfasza és profi, ha lehet akkor "ingyen", mert ezt szeretnénk.... ők meg próbálják megadni, ahogy tudják.

Lehetne az XX-en is jobb futómű/fék/hőmérő/fedélzeti/állítható futómű/fém fékcső és sorolhatnám és akkor mennyi is lenne a végösszeg és mennyit adtak volna el belőle?
Cserébe van egy szinte hibátlan motor benne és egy globálisan vállalható kompromisszum, amin ha akarsz fejlesztesz, ha nem akkor nem...
Akkor magadra vetted, legyen Neked úgy, ha így jobb Neked ... hagyjuk a faszba, mert nem igazán vezet ez sehova...
Nincs rá szükség... és izgulós típus sem vagyok... Nekem megfelel ez a hátrányos helyzetű motor is...
Értem, köszi, ezt megnézem!
Én a kerékpárok bovdenjére húzható gumit toltam rá! De van aki szivacshengert fúrt át,és húzta rá!
Ezért ne okold magad,nincs értelme!
Erre van valami bevált utólagos megoldás?
Na jo hulyeseget irtam az elobb. Sokkal kevesebb kellemetlenséget akartam irni☺
Azt amit írtam!
Az első lánckeréknél a kuplungrúd ahol be megy a blokkba,ott rá veri a lánc a szutykot!
"kuplungrúdra a lánc ráveri a szutykot" ezt mit jelent?
Egyébként pont itt látható,hogy nem csak negatívumokat írok róla!
De ami igaz,az igaz! Ennyi!
http://hegylakok.hu/2013/11/ki...
Egy része így van,már amit írtál!
Én azért jóval többet módosítottam az enyémen mint ti,ami nem a kényelmet,szépséget szolgálja! Hanem súlyos hiányosságot,old meg! Csak egy pár dolog:kuplungrúdra a lánc ráveri a szutykot.Ettől elszállhat a szimering ami az XX-en csak blokknyitás után cserélhető.A hátsókerék ráveri a hátsó lengéscsillapítóra a szutykot,pont bele.No és még akkor nem mentem bele a típushibákba!
De akkor nézzük azt vaj puha váltót például.Legalábbis így emlegetik a Honda váltóit! Lenne mit tanulnia e téren is! De hagyjuk ! Én más szemel nézem,próbálom a motorokat!