Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pontosan!
Csak most a piacon lévők,az én néző szögemből,nekem nem megfelelők!
Tesztek alatt próbálgatom őket,de egyszerűen nem érzem magaménak egyiket se! Jó jó,de valahogy nem az igazi! Ezért is maradt az XX. Ezt legalább valamelyest a magam kényelmére,ízlésére,biztonságára formáltam már! Nem sok kedvem van már egy másik vassal ezt újra,előröl kezdeni.De mint írtam,azért nem vagyok vak! Példa: köztudott hogy a szívem mélyén hangvillás vagyok,sose titkoltam.Főleg az FJR állt a szívemhez közel.Meg lehet nézni mit írtam,mondtam róla! De ez a teszt,a próba lényege!
folyt köv. de 40 éves sem. Nekem jó volt minden. de ha valaki modositja hát miért ne tegye. Ha neki úgy jobb legyen én semmi kivetnivalót nem látok benne.
Oksa! Neked bármikor! Pontosan tudod! Érkezési sorrend nélkül is!
Akkor oké! Az más!
Én amikor 2007-ben megvettem az xx vadi új motorról beszélek, tudtam hogy mire adom ki a pénzem. 3 év alatt 53000 km letekertem vele úgy ahogy kijött a gyárból. Hangsúlyozom nekem tökéletesen megfelelt. Már akkor sem voltam épp 20 de 4
Mindegy azért kösz!
Mit építünk át?
Van egy igen csekély része pld. Te akinek indokolt a futómű átépítés... azt a javának csak lelki hatás ,meg jól is hangzik.
ja,hogy a kormány? az nem a motor hibája ,hogy kényelmesebbre faragjuk..
a diszes karok... meg másik plekó

Na akkor az összes mai is erőgép is az általad említett kategóriába tartozik ,mert csutka kormány alacsony plexi meg gyári ülés van rajta...
Elavult ez tény ,de nem szar szerintem, sőt én nagyon is szeretem ezt a motort. Ja én ilyen vagyok a 21 éves t4-ben is jól érzem magam
na ez a baj,hogy itt a forumon megy a harc a semmiről .
Lényegében a korhű társaihoz képest jó és nagyon szerethető masina sokkal több kellemetlenséggel, mint általánosan a többi típussal..

Milka te lenyomtál 80e-ret az xx-el de gyanítom ennyit nem kellett költened a motorra (műszaki hiba)..
a kormánycsapágy kopóalkatrész...és filléres tétel..
Egyébként annyit fűznék hozzá még, ha szar meg nem tetszik bárkinek ,széles a piac kell venni jobbat korszerűbbet :)
Jajj kimaradt egy szó
"XX-ről" BESZÉL, "nekünk X11"...
Mivel te érsz oda előbb te fizetsz
Én most igazságot teremtek.

F2 ne izgulj milka mindig az XX-ről nekünk X11-esünk van és az hibátlan megismételhetetlenül tökéletes . Pffff
No itt a kép a dobozról!
Sajna nincs rajta semmi érdemleges!
Benne se találtam!
Mi van hangvillás?
Megtért a tékozló ifjú?
Még valami!
A te motorodat sose jellemeztem,szóltam le,hisz ha jól tudom nem XX-ed van!
Valamelyest magamra vettem,hisz nekem szolt az írás,főleg a második!
De ez még nem jelenti hogy megsértődtem volna!
Ha az lenne,egyszerűen nem állnék szóba veled,vagy bárkivel.
Én nem szóltam le senki motorját,csak általánosságokba beszéltem az XX-ről. Egyszerű a dolog,nem vagyok elvakultan XX-es. Ismerem a hibáit,ahogy a jó tulajdonságait is! Amúgy arról is szoktam beszélni,írni,hogy mik az erényei! Ennek ezután is hangot fogok adni,le fogom írni ha kérdezik! Akinek meg fáj az igazság,ne olvassa amit írok..Ez van ilyen vagyok,gondolom ezéért is kérnek fel tesztelni,cikket írni! Mert próbálok nem elfogultan véleményt alkotni! Lehet homokba dugni a fejet,és ajnározni az XX-et milyen csuda jó! De kérdem én,ha ennyire jó úgy ahogy megalkották,akkor miért építgetik át a tulajok? Ahogy olvasom nagy többségben.
Akkor még egyszer leírom, mielőtt megint magadra veszed ne tedd... A lényeg: ismerek olyan motorost (pl. Tibi barátom), aki az általad olyan nagyon leszólt XX-el sok hülye gyereket körbe motorozik, akiknek mindenféle jujjdeszuperezzelmegysokklajobbandestabilanagyongyorsanakanyarbanis cuccok vannak a vasban. Nem RÁD gondoltam és becsméreltelek le ezzel (főleg nem a motoros tudásodat, mely nyilván nagyobb, mint az enyém), csak azt jeleztem, hogy NEM OLYAN SZAR ez a motor, amennyire lebecsmérled a fórum írásaidban (ezt viszont Rád értettem). Én jelenleg nem tudok jobbat ebben a kategóriában, évben, árban. Viszont örülnék, sőt MEGKÖSZÖNNÉM, ha nem szólnád le ezzel az én motoromat is úton-útfélen... Nekem ez jó és hidd el nem azért motorozom ezzel, mert nem lehetne bármi más is Ennyi. Ha ezt is magadra veszed, nem tudok többet tenni az ügy érdekében, de már nem is akarok... részemről lezártam ezt a témát.
béke
Nem volt nehéz kihámozni hogy kinek írodott a dolog!
Az XX-et nem fosozom,csak tisztába vagyok a hibáival,ami nem kevés! De fogalmazhatunk úgy is,nem vagyok elfogulatlan vele kapcsolatban,csak azért mert XX-em van.
No meg kinek mi a "kitűnő motorozás" ?
Ki mit számit annak?
Nehezem sértődöm! Csak nem szeretem ha konkrét tények nélkül beszélünk dolgokról!
Az biztos hogy nálam még a motor technikája jobb mint amennyit én merek vagy tudok menni vele. Szerintem ez az állapot egyáltalán nem rossz azaz ha baj van akkor még mindig vannak a motorban tartalékok (Teljesítmény, Gumik, teleszkópok, fékek) így anélkül kezelhetőek a veszélyesebb helyzetek hogy peres lenne belőle.
Milyen érdekes, hogy magadra vetted...

Nem akarom más faszával verni a csalánt, csak ez a folyamatos XX fosozás részedről egy kicsit már sok, és jelezni akartam, hogy ezzel a fos szar xx-el, ami tele van típushibával mások kitűnően tudnak motorozni és jobban mint a sok műhuszár...

de még a végén megsértődsz, úgyhogy befejeztem... béke
Nem csak a tizedmásodpercekről van itt szó!
A kezelhetősége is más lesz!
Főleg a szar magyar utakon! Nem szeresem ha egy kanyaríven odébb táncol a vas alattam 150-180 környékén!
Ezt a súlykülönbséget lehet orvosolni az összerakásnál,az olaj,illetve levegő mennyiséggel!
Egyébként még segíthet a dolgon,ha a kormány talpcsapágyat kicseréled kúpgörgősre,és kicsit feszesebbre húzod!
Állok elébe!
Csak nehogy döbbenet legyen!
Forgasd kézzel a kerekét akkor legalább a lánc enyhe hangját hallhatod :-)