Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha valoban erdekelne .mondjuk a netrisken megtudod. Nyilvan mindenkinek màs.....
en meg nem is tudom...
én 7441.- Ft-t fizetek szumma
kb. mi az az éves díj ami reális egyáltalán...persze tudom sok mindentől függ de kb.?
illetve menj be egy másik k&h fiókba... nekem nem kötöttek bele...
Talán mutasd meg nekik a wikipedia-t

https://de.wikipedia.org/wiki/Honda_X11
Nezd meg a csekken, kinek fizetsz ;)
Koszi, akkor nem remenytelen, bemegyek valamikor asztalt csapkodni
Válaszoltam.
Na akkor már csak azt kell kitalálnom hogy Alianz-os vagy K&Hs a motorom mert az egyik a kocsi a másik a motor de hogy melyik melyik azt most a tököm tudja
a k&h biztosítónál extra kedvezmény van bizonyos motor típusokra, ezek közé tartozik a miénk is.
mi ez a túra motor kedvezmény izé ? Nem követem igazán az ajánlatokat de erről semmit sem tudok.
nekem elfogadták a k&h-nál a cb1100sfy bejegyzést a túramotor kedvezményhez...
bocs, SF1-ed van :) fekete váz fekete blokk :)
Nem, neked SFY van, csak az utolsó évjárat SF1, ami a 2002-es. Az ülés alatt a segédváznál fent van... Az enyém SF1, de a forgalmiba nekem is sfy van, mert akik kiállítják természetesen nem értenek hozzá...

Viszont a K&H nekem elfogadta a kedvezményhez...
akkor nekem SF1-esem van.Ezek alapján. pedig azt hittem Y nem 1. De nekem a kedvencem részem a forgalmiban az az F.1-es rész ugyanis nekem oda 772 Kg van írva. Ez a nem rossz.
Jah ezt nem is tudtam. Ma is okosodtam valamennyit.
Köszi. Tudom, mit jelent az Y, én irattattam be, CB1000 volt korábban benne. SFY volt az első, SF1 2001-től. A váz színe is más, SFY alu, SF1 sötétszürke
Én sose használom!
A nagy vasba felesleges is lenne! Ha már akkora a csatt,hogy az öv tartana meg,akkor a fülke úgy is rám nyomódik! Ha meg az nem,akkor az öt tonna árú köszön be hátulról! No meg megnézném annak az embernek a kulcscsontját estére,,aki egész nap városi forgalomba közlekedik egy teherautóval.A sok előre-hátra dőléstől szép vérvörösre dörzsöli az automata öv! arról nem is beszélve,hogy hirtelen előre se tudsz dőlni vele,ha éppen arra van szükséged egy kanyarodásnál!
mert az utolsó betű az évjárat...A karbis xx-ek is így voltak jelölve
Nincs mit!
próbálkozz az SC42-vel az egyértelműen jelöli minden hondánál milyen típusról beszélünk. Mert pl az CB1100SFY -nál sokszor látom hogy az Y-on elmarad
Nekem van ehez egy egész jól sikerült sztorim. Szerenád napja volt és i elég sokan bejárósok voltunk a suliba azaz 10-12-en mentünk reggel a Siófok Fonyód vonalon Vonatta. Szerenádkor összeverődve autókkal vonultunk. Mr vége volt mindennek mi még éjjfél körül hazafelé menet bevonultunk Siófokra kajálni. Haa indutunk onnan mikor szerencsétlenül egyikünk leszorította a másikunkat az útró mert nem figyelt és a vétlen jrágány telibe vert egy olyan tömör közvilágítós lakott területen kívüli kandellábert. Olyan 80-100 körül. Kiüteötte az egészet fejre állt és az árokban landolt. Senki nem volt bekötve viszont a Táliában volt légzsák meg minden. Olyan erővel csapódtak be az oszlopba hogy a csomagtartóban a kerék alatt lévő gyári emelő átbökte a pótkerék felniét meg még a hátsó ülésbe is beleált. A kandellábert az alváz alatt és a motorház felett el kellett vágni mert nem jött ki a motortérből. Ennek ellenére a két osztálytársam a következőléppen sérült meg: Anyóson ülő Jobb kisújj törés és egy enyhe agyrázkódás A sofőr ülésben ülő Ádám osztálytársam pedíg elharapta a szája szélét és elhagyta a cipőjét. A kiérkező mentők váltig állítotték hogy egy ilyen balesetből már nem egy nem kettő halálos áldozatot vettek már ki. Továbbá szerintük ha be vannak kötve mindeggyikük legalább három vagy több borda töréssel számolhatott volna. Persze elfogadom hogy egy halom esetben jobb az öv de néha ritkán nagyons zar tud lenni ha be van valaki kötve.

Nem ellenőrzök helyesírást képzeljétek oda
Köszi szépen. Buzik akkor az NKH-nál is meg a K&H-ban is