Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja. Csak mar legalàbb a hangjàt hallhatnàm
Ne mérgelődj Kari úgy is szar idő van. Végül is nem vesztesz időt :-)
Ennyi és nem több. Persze ha valaki pályázni akar és ha már a tized másodpercekért küzd azoknak biztosan jól jön egy jó állitás, rugó csere stb. De ha valaki 2-3 évente lecseréli az olajat és előtte alaposan kitisztitja a csizmákat ott semmi gond nem lehet. SZERINTEM. Nálam okosabb emberek tervezték meg és én bizom a tudásukban.
Itt vagyok. Sajnos nem tudtam össze rakni a feñyező nincs kèsz a müanyag idomokkal. Ès a kèt deknivel. Jövodetre igèrte. .
Azért köszönöm
KARI
Itt vagy ? Hogy áll a feketerigód ? Összeraktad már ?
Persze a te döntésed csak javaslat volt.
jójó túloztam kicsit.... a krémes már nem fér bele teljesen...
road 2 -vel nyomultam
azért ez így nem teljesen igaz, de volt hogy hiper szuper bmw- sport gumi párossal integetetta Mecsekben,hogy előzzek nyugodtan :)
Nem akkora tétel hogy kétszer szeressem szét
Annyit esetleg javasolnék mielőtt komolyabban bevásárolnál. Szerintem próbálj egy sima olaj cserét a telóban hátha az is elegendő. Nekem elég volt. Bár nálam már olyan volt az olaj állaga mint a zsír. Ha az nem jön be akkor még mindíg lehet rugót cserélni
"nem alkalmas" mindenkinek....
Egy gond lehet az egyen rugóval, nem alkalmas hisz nem vagyunk egyformák, 50-150kg-ig lehet eltérés és ahogy gondolom az átlagnak méretezték amiért is az attól eltérőnek már nem ugyanazt fogja produkálni, igaz a gyári is ilyen, de ha el akarunk térni attól akkor célszerű olyanra kiadni a lét amivel ránk szabottá válik a dolog. Vagy megvenni az egyen cuccot amitől egyformán különbözünk majd a gyáritól.
Háááát, nem tudom, hogy van ez, de Tibi barátom ezzel az "úgy szar ahogy van" futóművel megdugja a sok profi kurva sokba került wilbers,ohlins...stb. nagyon versenyző vagyok mókusokat... szerpentinen is... és a végén bedob egy kávét meg egy krémest, mire a horizonton feltűnnek...
Mindegy kinek mi a véleménye én megpróbálom, ártani nem fog és remélem megszűnik a kormánycsapkodás
Megköszönném
Igen! Én azonnal éreztem a különbséget! Főleg hogy köztudottan nem közlekedem lassan,még közúton se!
Ezeken a rossz utakon,főleg kanyarba,jól tud jönni egy megfelelő teló!
Ha gondolod holnap megnézem én milyet vettem pontosan! Doboza még meg van.
túl van misztifikálva ez a rugó kérdés..

Milka ok te már vagy nyolcvan ezret lenyomtál az Xx-el megértelek,főként ,hogy világ életedbe motoroztál még hivatás szerűen is...

De legtöbbünknek.... sokkal többet tud a motor mint mi
nekem volt a fazeren és a busán mindenféle állítási lehetőség azt mégsem babráltam. Minek

uff
Erről nincs infód?
Promoto Gabelfeder progressiv
wilbers honlapon van.
Wilbers Gabelfeder linear Federrate: 9,0 N/mm
Wilbers Gabelfeder linear Federrate: 9,5 N/mm
Még ez a kettő is van a wilbers.de oldalon xx-hez
Nálam azt,hogy ha Kínában is készült,átment a cég szigorú ellenőrzésén!
Én progresszívet vettem!
Ha jól csalódom a Wilbers nem is gyárt más milyet az XX-be!