Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem tudom képet csatolni mert szarakszik a laptop olvasója
De

D.1 Honda
D.2 SC42
D.3 CB1100SF

nálam így szerepel
Köszi.
mindjárt megyek megnézem neked
Ez,mint minden sok más kicsiny országunkba a pénzbeszedésről szól,és bújtatják biztonság,meg élet védelem,stb. címszó alá!
Had döntsem már el én,hogy mennyit ér nekem a szaros életem!
Egyébként nem egy eset történt,ahol hátrányt jelentett a biztonsági öv! Igaz,százalékos arányba,talán többet védett.Nem tudom! Mivel ilyen felmérést még nem láttam,olvastam!
No meg ugye,azt sose tudjuk meg,egy megtörtént baleset után :mi lett volna ha be van kötve az öv,vagy ha nincs be kötve! Mert max. feltételezni lehet utólag.
Uraim,

Meg tudnatok mondani, X11-nel a tipusnal mi van irva a forgalmiba pontosan? Biztosito szopat, nem adja meg az x11-re jaro kedvezmenyt cb1100sfy bejegyzesre
Nos most beszéltem tábornok urammal!
A biztonsági övet hogy látja,érzékeli még ők se tudják,ők se sejtik! Ez mondjuk ad némi aggodalomra okot,ha a berkeken belül se fut az infó!
Viszont Ogerg megnyugodhatsz!
Március 21.-én élesítik a rendszert!
ez a biztonsági öv sztorit amúgy sem értem. Mennyivel vagyok mások számára kevésbé veszélyes ha be vagyok csatolva? Ha be van csatolva az övem akkor kevésbé töröm össze Rózsika nénit a kereszteződésben ha 50-el nekimegyek? A biztonsági öv csak az én biztonságomat szolgálja másokét nem akkor meg már hagy döntsem el hogy becsatolom vagy sem. Nem ? Persze be kell meg jó az de ezért büntetni szerintem faszság.
Hát én programfejlesztő informatikus voltnék vagy mi fene de az biztos hogy egy ilyen képen alapuló teszt rendszer amit egy program elemez nagyon messze kell hogy álljon a biztostól. talán olyan 70%-ban talál. Szerintem főleg ezért nem is fog olyan csekk érkezni hogy ugyan nem mentél gyorsan meg betartottál mindent de nem voltál becsatolva ezért 15E. Mivel sanszos hogy csak valami egyértelműbb szabálysértés súlyosbító körülménye lesz szerintem csak a biztonsági öv. Pl 50 helyett 70-el mentén 30E de be sem voltál kötve ezért 50E. Mivel ilyenkor már kevesebb adatnál lesz idő rápillantania egy operátornak a képre. Legalábbis szerintem. Aztán meg lehet hogy tévedek
csak ötleteltem. Semmi több. Mert úgy gondolom hogy a kamerákon nem fut olyan program ami a sok változó miatt kép alapján el tudná dönteni hogy be vagy e kötve vagy sem. Ezért ötleteltem valami bármin. De komolyan egyiket sem vettem.
De már teljesen automatikus jó pár éve!
Ez az én no meg a Rendőrök nagy baja is!
Nem tudnak bele nyúlni,még ők se!
Ez most komoly?
Már int a "visszajelző jele"? Annak nincs semmilyen kívülről érzékelhető jele!
Ezt ugye csak viccnek szántad!
Vagy csak ijesztgetnek.
Egyenlőre az övet még nem látják! Pontosabban egy hónapja még nem látták,mert nem volt meg a szoftver hozzá!
De utána kérdezek!
Vagy rendőr elemzi a képet amit gyanúsnak talál a gép, és attól függően szedik be a lét! Mert gondolom nem lesz teljesen automatikus!
mert a 95' transporterbe biztos van jeladója a biztonsági övnek
Ez mondjuk engem is érdekel. Mert van egy pár ötletem arra hogy érzékel de egyik ötlet sem tűnik 100%-osnak (Pl biztonsági öv visszajelző ad jelet amit fogni tud a trafi. De az csak a vezetőre érvényes, Vagy a kamera elemzi a képet, de azt meg egy csíkos póló megzavarhatja.)
igen amúgy fix új UFÓ trafi volt.Akkor talán nincs gond
Milka a kérdésem a következő. Autóval közlekedem szabályosan, de nincs bekapcsolva a biztonsági övem. Mi érzékeli, hogy nincs öv használatom??
Hogy van ez??
Ez az új fixen felszerelt volt?
Ha igen,még nem küldik a csekket! Teszt idő van!
Mérnek,meg minden,de bírságolnak! Legalábbis ezt ígérték! No meg azt,ha bírságolás elindul,azt két héttel előtte jelzi a rendőrség!
Ezek alapján talán ezt bebuktam most mivel bebambultam és nem vettem észre ezt az UFÓ hidat. Csak olyan 100 méterrel a kapu előtt. Mivel sokkal nem voltam a sebesség határ felett így gyorsan visszalassítottam. Bár most megnéztem Google mapszon lehet hogy így sem volt elég. Ugyanis a település elején egy 70-es tábla van kint de a kapu előtt van egy elhanyagolható kereszteződés főleg gyalogok használják de az oldja a táblát így lehet hogy 50-el kéne ott már menni. Hát a franc tudja. Majd kiderül ha küldik a csekket akkor buktam ha nem akkor megúsztam. Tehát a lényeg hogy 210 méterre vannak akkor ezek az UFÓ kapuk radarja belőve. Ez a lényeg.
Egyébként most készül egy teszt,hogy melyik érzékelő/blokkoló tuti az újak ellen is!
Teszteltem az újat,mikor bejött egy ismerős jóvoltából! Oly annyira hogy a kezembe foghattam,és elmondták mit tud,hogy működik!
A lényege,hogy ez nem videó felvételt készít,hanem három-öt fotót! Ezeket az elsőt olyan 70-méterről.Viszont a sugarat fixen 210-méterre lövi ki,és ez nem állítható! Tehát meglátod,esetleg van fent egy tuti érzékelőd (ez nem tilos csak a blokkoló),bőven van időd lassítani mire a fotókészítés határához érsz! Ja igen! Este,rossz fény viszonyok között nagyon zajos,szinte értékelhetetlen képet készít! Utánad fordítás nem működik,mert ezek nem forgathatóak,csak úgy,és az a mért érték meg nem valós,mivel mozgott a kamera! A régieket is ki lehet,ki lehetett játszani.Azokra gondolok amik videó felvételt készítettek,készítenek.Ha megláttad,vagy érzékelő érzékelte,csak simán félre kellett állni,és megvárni míg pár jármű elmegy melletted! Mivel a felvétel így megszakadt,használhatatlan lett! A réginél ott volt a gond,hogy lehetett állítani a sugár kilövésének a távját! Tehát ha csak 50-méterre lőtte ki,elég nehéz volt alkalmazni a fent említett taktikát!
na ezt add elő kérlek. Mert szeretek haladni. Nem mondom hogy őrült módjára megyek mint egy állat. De azért kihagynám az ilyen blamákat. és semmi védelmem nincs. Nincs letakarva a rendszámom vagy nincs felhajtós rendszámtábla keretem sem. Szóval ez érdekelne.
hát kíváncsi leszek. Lehet hogy benéztem majd kiderül. Amúgy a tököm tele van hogy teleszórták a déli északi partot a traffipaxokkal. Annyi van már mint a nyúlszar. Ha most beleszaladtam akkor az azért lesz mert kb 85-el mentem egy 70-es szakaszon miközben sem ember sem autó sem egy kóbor kutya nem volt a környéken, egy nyíl egyenes jól belátható szakaszon. Egyszerűen felháborító milyen felelőtlen voltam hogy nem toltam a motort.