Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen sajnos sokszor a dobozon lévő márkaemblémát kell megfizetni de sajnos itt a pult ezen oldalán amikor az ember visz egy kétes eredetű cuccot csak akkor derül ki mit is vett mikor már be van szerelve és olyankor ha szar akkor nagy bajt tud csinálni viszont ha jó elégedetten motorozik. Általában az első verzió jön be és azok akik nem ismerik rendesen ezeket a hátsó útvonalakat inkább fizetnek a biztosért többet mint hogy kevesebbel rizikózzanak. Persze én is megbízok a szakemberekben akik eldugott helyeken minőséget készítenek de sajnos ez sem mindig 100%

Azt hogy ki melyiket választja az pedig saját maga kell eldöntenie. Én is sokszor használom a hátsó utakat de sajnos van hogy beszopom vele.
Jó a kérdés
Bocs, hogy belevau, de mit jelent egy rugónál, hogy eredeti? A nagyobb gyártók egy része is nálunk gyártatja fillérekért ( Kecskeméten), én jó párat csináltattam Bp.-i rugóssal és mivel személyre voltak szabva jobb volt mint az "eredeti" az áráról nem beszélve. El kell vinni egy rugóshoz a gyárit és el kell mondani, hogy ahhoz képest mit szeretnénk és megcsinálja, nem mondom el mennyiért mert az nem hihető.
progresszív vagy lineáris kell egyébként?
No és az biztos eredeti?
A nagyvas.hu oldalon 37.360,-Ft ingyen szállítják. A wilbers.de oldalon 140,-€. Érdekes, hogy olcsóbb a nagyvason
Én itt a Motorradba rendeltem,mert közel van!
hol érdemes rendelni rugót meg olajat?
Hát köszi, jobbnak tűnik a rugó csere. A kormány lengéscsillapító ennek mondjuk a duplája, használtan úgy 60-70.000 körül van, és konzolt úgy kell csináltatni hozzá.
Ennél azért összetettebb egy teló!
Csak olajcserével nem lesz jó,csak max. jobb int előtte volt!
Már csak azért is,mert az XX-futóműve gyárilag úgy szar,ahogy van! No és ugye használt már a cucc,tehát max. közelíteni tudsz a gyári állapotához,ami mint írtam eleve nem jó!
Nyersen fordítva igen!
De azért több összetevős a dolog!
Az hogy árban hogy néz ki,azt nem tudom!
Mivel fogalmam sincs,mibe fáj egy kormány lengéscsillapító az XX-hez,ha egyáltalán van hozzá!
Wilbers rugó olyan 50-ezer körül van.
Lejjebb engedni a telót,ingyenes!
Nemcsak a villaszög, de a teljes váz más...
Az hagyján de nem is olyan vicces ez a helyzet mint ahogy külső szemlélőként elolvasva annak tűnik. Mert tényleg ilyen késélen táncolok melynek az egyik oldalán törvénysértés a másik oldalán meg a főnököm van. Jelzem még egyensúlyozok, azonban úgy vagyok ezzel hogy ennek a helyzetnek az ellenére reggel még beletudok nézni a tükörben úgy hogy ne köpjem szemközt magam a tükörben.
Hát mert miért ne? Nem fogy ki a tollamból a tinta ! Meg ma amúgy is szófosásom van és inkább ide írok mint a céges levelezésbe mert félek tőle hogyha még egy akkora baromságot tartalmazó levelet kapok a főnökömtől mint az előbb és válaszolok rá akkor záros határidőn belül kirúgnak. annak ellenére hogy igazam van.
Köszi a hozzászólásokat.
mégis írtál....
Nálam is gumifüggő volt a dolog. A PR1 csinálta a PR4 nem csinálja.
Ha jó a logikám ami azért általában igen jó ha lentebb engeded a villahidat akkor parányi fokkal ugyan de meredekebb lesz a villa így csökken egy picit az után futás tehát hasonló eredményt érhetsz el mint ami nálam van. Ha kisebb az után futás kevésbé akar mindig előre egyenesen haladni a jármű azaz könnyebb picit a borítás. De majd jön Milka és elmondja a tutit. Mert lehet hogy bődületes baromságot mondtam az előbb. Ez csak az évek alatt rám ragadt józan paraszti fizika miatt állítom.
Az biztos hogy egy Wilbers rugókészlet nem olcsó múlattság én is nézegettem a neten az árakat az Ősszel mert puhának éreztem az elejét amit olaj cserével megoldottam de súlyos tételnek tűnt főleg a téli nagyszerviz várható árát figyelembe véve
Ide meg nem írok semmit mert tudomásom szerint az X11-esnek más a villaszöge egy picivel mint az XX-é. Nálam ez a jelenség nem jelentkezik 150-től elesés határáig lassulva motorfékkel egyszer sem leng be a kormány. (asszem 1-2 fokkal meredekebb a villaszög azaz kisebb az után futás ami fura mód megoldja a kilengést pedig logikám szerint növelni kellene.)
Pont 60-80 között csinálja. Köszi! Melyik a jobb megoldás? Illetve árban hogy néz ki?
Pontosan erre gondoltam.