Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A telepítettek még nem üzemelnek,pontosabban nem bírságolnak még!
Szemből mindegyik trafik ellen védve vagyunk!
Az újak ráadásul gyengébbek mint a régiek!
Tök könnyen kijátszhatóak!
José ... Privát üzi
hát persze
egyébként a rendőr is szemből gyorsan jövet rögzit,rádfordítja a kamerát és jön a csekk.. tapasztalat
Skacok dobtam fel egy kérdést egy másik topikba még tegnap este de nem jön rá reakció. Ezért itt is megkérdem.
ezek az új UFO trafik kellően intelligensek ahhoz hogyha szemből beleszaladok mondjuk 70 helyett 85-el de a kapun már határértéken belül haladok át akkor is összerakja a képeket? Hiszen rendszámot csak akkor lát mikor már betartva a sebességet haladok. Szemből ugye nincs rendszám. Azért érdekel mert Vasárnap lehet hogy beleszaladtam egy ilyenbe. Bár lehet hogy csak térfigyelő kamera volt.

Szóval szerintetek ?
akkor inkább a benzin. Az bődületesen szar. Mindig érzem azt a szalicil szerű utóízt. Utálom
de csakis zéro
pont ezért van minden műhelyben kóla az veszi el a leggyorsabban a benzin ízt :-)
nem nem. Már azt sem szeretem ha véletlenül leszívás közben kissé megslukkolom a benzint. Azért sem vagyok oda. :-)
a fáradt olajat nem szereted?
olyan gáztepsim nekem is van. de nálam ennél gusztusosabb dolgok szoktak benne lenni :-)
korán van még és amúgy tényleg nem egy kategória....
na tessék
ez olyan ám mint az olajtéma
nem egy kategória... mégis lehet vele motorozni...
de a széle kopott el... megette a Szlovén hegyvidék
Nekem is volt Z6 (több is!) és végigdöntöttem két személlyel, de ettől még összességében egy kalap szar a PR4-hez képest....
Egy túraguminak pont az lenne a lényege, hogy "mindig tudjon mindent"
Ezzel egyetértek... mondjuk veled nem nehéz egyetérteni, nem szoktál hülyeséget írn
igaz, egy kevésbé nyomatékos motorral...
Bogyo a mai napig Z6-al nyomul az Xx-el..

a Tavalyi túrán volt minden,özönvíz ,éjszakai szerpentin stb...
Ezért írtam,hogy általánosan jó mindegyik.
Lehet ide oda éppen nem a legmegfelelőbb, de hát nem úgy megyünk mint Milka
A sokak által fikázott Z6 - kellő felmelegítés után - is többet tudott, mint amennyit én ki tudtam motorozni belőle... pedig csak a széle kopott el...
megoldjuk ,ahogy szoktuk
a pilot road 2 második garnitúra 32000km-nél került fel ,és 49800km jött le,még éppen nem érte el a kopásjelzőt a hátsó gumi.
A hátsó 1.8mm az első 2.1mm volt.
Még el is adtam...

Na ennyit erről,hogy én miként terhelem és nyüstölöm a motorom