Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én láttam...
Ezzel azért vitatkoznék!
Teszteltül,csúnyán alulmaradt a PR3-al szembe!
De ezt már a Michelin is elismerte!
Ettől még nagyon jó gumi... de nálam a következő szett is a PR3, ha addig nem találok jobbat...
Sajnos nem... A gyakorlat nem hozta a marketing ígéreteket. A PR4 gyengébbre sikerült ,a futásteljesítmény nem hozza a PR3-ét. A motorgumik topikban sokan leírták a tapasztalatokat, melyeket a gumikereskedők visszaigazoltak a visszajelzések és tartós tesztek alapján.
nem terhelem én se ( -20kg ) így szinte mindegy mi van fent,Mind többet tud mint mi. Nekem pr2 volt két garnítúra, most angel st van. Ez is jó gumi.
a dual fék teljes jó, épp két napja cseréltem fékfolyadékot is.
Azért az nem lesz olyan egyszerű,készülj fel!
Milyen főfékmunkahengert szeretnél feltenni?
ezt a dual féket most megszüntettem pl,,,,,fém fékcső aztán külön fék,,,,kipróbálom
így van nekem mindegy hiszen az én súlyom ehhez a motorhoz ..... pille...
persze akik terhelik ott igen kell a tuti gumma ....igaz Tibcsi...?!
Na nekem ezzel nem lesz gondom.
tök mindegy...

Jó mindegyik..
Zsolának meg főleg
Na feltettétek már a hóláncot a motorokra ? holnapra havat mondott Zita a TV-ben
Én úgy tudom a PR4 mindenben jobb, mint a PR3, pláne a futásteljesítmény.
http://www.tesztmotor.hu/muhely/motorgumi_akademia_3_resz
Én is így használtam, nekem ez vált be leginkább. Elöl lágyabb, hátul túrásabb.
Majd gyakoroljuk elötte. Fő a biztonsàg! Csak akkor viszem ha latom hogy megtudja tartani magàt.
A le felszállásssal lesz csak gondod. Mivel a Jani felteszi a gyereket majd mivel robogó csak átlép a kormány előtt és már előtte is van. Nálad ez nem lesz ilyen egyszerű. Gondolom magától még nem tud felülni meg ugye ott vannak jobbról balról a forró dobok. Szóval fel kell raknod aztán valahogy fel karatézni magad a motorra. -az nem lesz egyszerű
Majd fel teszem az oldalsokat is. Màr lassan egyedűl is mehet vele
Kapaszkodónak meg jók lesznek az oldalsók. A Jani mögött is úgy ül a pöttöm hogy oldalt fogja a burgonya kapaszkodóit. Azon ugyanis vannak méghozzá elég masszív darabok. Hiszen a Jani nem egy vaskos darab de persze egy pici gyerek nem tud belé kapaszkodni akkor sem.
Ja az igaz. Mondjuk a hatsodoboz az mindig rajtavan.
Szórd fel neki a dobozokat és akkor biztonságban tudhatod. Tavaly Örkényen én is így voltam fent voltak a dobozok így nem tudtam elhagyni hátulról a lurkókat. Janiéknak is mindkét motoron van doboz vagy háttámla vagy mindkettő. A nagyobbik anyuval utazik egy GS500-ason
Csak azert mert a fiam 5 èves a labtartot elèri a laba, szoktam motoroztatni de csak elöttem. Ha vegre" lesz mocim. " szokatni akarom hatra. Persze csak ovatosan. Majd meglatjuk hogy sikerül.
ekkorák