Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gumifuggo is a jelenseg... az angelel nem csinalja nekem
Nem motorfék függő a dolog,hanem a sebességé!
Olyan 60-80 között szeret "csapkodni" az XX kormánya!
Típus betegség!
Orvosolható kormány lengéscsillapítóval,illetve az első futómű állításával (én lejjebb engedtem a villa hídba a telókat úgy 7-millimétert) ettől órnehezebb lett a vas,rugócserével (nekem Wilbers van benne).
Sziasztok!

Kérdésem lenne, hogy valaki találkozott-e már olyannal, hogy motorfékkel lassuláskor kileng a kormány ha elengeded?
Ötlet alatt mit értesz? Helyszín,program,részvétel?
mindegy, csak már meleg legyen...
azt már egyszer próbáltuk de lehet hogy adok a dolognak még egy esélyt. Ha minden jól meg és a szerelőmnek nem mondták tegnap a sürgősségin hogy sikerült eltörnie a saját bordáját akkor talán ma lesz a napja hogy leszedem aztán megnézem.
Sikerült úgy mellkason vágnia magát saját kezűleg hogy már 1-2 napja egyre rosszabbul van miatt. Szóval lehet hogy megrepedt vagy eltört a bordája. De csak vele tud ekkora hülyeség történni hogy saját magát mellbe bassza szerelés közben ennyire (Lecsúszott valami csavarról a csavarkulcs aztán azzal baszta magát mellkason)
Wd-40-et neki,oszt jó napot! Működni fog!
Kár cserélgetni,mert ugyan így fogsz járni!
Lehet cserélni!
Nálam még nem csengett le az XX és X11-es találkozó. Valakinek valami ötlete ennek kapcsán ?Hely idő? vagy legalább országrész ? Megmondom őszintén nem ismerem a tőlem 100 km-nél messzebbre eső utakat így én mindig csak a saját házam táján nézelődök ami nem feltétlenül jó megoldás, mert elég kevés a jó hely. (Csesznek, Mencshely ezekről tudom jók az utak és kanyarok is akadnak de a forgalom sem feltétlenül kicsi)
Tegnap próba kép valamelyest szétkaptam a csere darabot és utána össze is tudtam rakni. Szóval nem lesz nagy baj. Viszont nálam cserélni is kell dolgokat mert a szerelőm a kitakarításon és WD40-es körön már túl van.
Pont tegnap csináltam, mert nekem sem ment rendesen: Szétszedtem, kipucoltam WD40-el befújtam és azóta tökéletesen üzemel.
Ahogy X11Bajker írta, úgy néz ki a kapcsoló, óvatosan szedd szét, hogy lásd hogy voltak az alkatrészek és össze is tudd rakni.
Nem nagy mutatvány.
Hát ha más nincs én is felrakom kompletten a csere darabot. De ha lehet akkor inkább megtartanám a lehető legtöbb részét annak ami most rajta van
Ugyanezt csinalta nekem is. De kiderul, ha szetszeded. A belet nagyobb szivasnak tunt kicserelni. En is vettem masik kapcsolot, karbis XX-et, de csak alkatresznek jo, mert mas a csatlakozoja tul azon, hogy a szivato is rajta van, bar azt le lehet szedni.
Nagyjából értettem. Szétkapom valamelyik nap aztán kiderül melyik kopott meg. Jah és elsőre is meg volt hogy te a karra gondoltál de én attól tartok hogy az kopott meg amit a karral mozgatsz belül. Mert nálam hol indexel hol nem. Általában hidegben nem akar indexelni melegben meg igen. attól tartok hogy az a fehér lószar van megkopva annyira hogy melegben a hőtágulás még áthidalja a problémát ami hidegben még meg van. De majd kiderül hogy mi ment el ott nyaralni ha szétszedtem.
Kurva telefonos billentyuk, remelem, olvashato
En nem a feher bizbaszrol beszektem csak az azt mozgato karrol. Kart kiveszed es probakd mozgarnu a bizbaszt egy csulkag csavarhuzoval, ha faszan indexel, akkor a karral lesz a baj.
Rendben köszönöm. Amúgy én is arra gondoltam hogy az fehér bizbasz kophatott meg amit a kar mozgat gondolom azt kell cserélni csak a csere darabom furán áll szerintem valami robogóról való lehet. Hondának honda, de fura. Az egész meg van döntve és amúgy is. Azt tegnap már szétszedtem mármint a csere darabot de a tetemes mennyiségű zsír alatt nem jöttem rá hogy ki lehet e szedni és felügyelet nélkül voltam így nem akartam jobban szétszedni mert nem voltam benne biztos hogy össze is tudom majd rakni. De akkor holnap vagy holnap után nekiállok. (Mert a indexem hibája miatt tegnap majdnem elgázolt a póstás, bár ahogy itt ők közlekednek lehet hogy semmi köze nem volt ehhez az indexnek)
Lehet cserelni. Eloszor csak szedd szet es csavard ki azt az egy csavart, ami az index kart tartja es nezd meg, jol van-e osszerakva. Ket alatet van benne, az also alatet tavtartos, a tavtarto resznek kell felul lennie. Enyemnek pont ez volt a baja, most javitottam a napokban.
Ünnepélyesen jelzem hogy haza is hazajutottam tegnap száraz cuccal. Ami a tegnapi időjárás fényében nem kis teljesítmény. Amúgy kérdés : Lehet cserélni az index kapcsolót de csak a belsejét a kormányon ? Vagy össze van öntve a műanyaggal ? Mivel úgy néz ki az van kikopva és azért villog furán az indexem. Van egy komplett kapcsolóm talonban de nem szeretném felrakni mert azon ott a szivató helye meg nem is úgy áll mint a mostani ezért arra gondoltam hogy csak a belét kéne cserélni benne. Szerintetek lehet ?
na ott jól jön
Ezt én is csak igazolni tudom. Melóm kapcsán is. Azonban sajnos a bolt polcain ezek a hibák még nem látszanak és manapság már a márkajelzés sem feltétlen jelent védelmet ezek ellen.
Nekem a bőr cuccom Cafe-Racer minimum 8 éve használom. A Cordurám Cycle Spirit vagyis nem egy nagy márka de ilyen időben olyan mint a kályha. Ez 10 éves biztos van. És egyiknek sincs semmi baja. + 10 fokig a cordura alá egy poló és egy vékony pulcsi és semmi fázás. Vasárnap 10-11 fok volt és lezavartunk 150 km és nem fáztam. De van egy nagy baj, le kell fogynom mert a bőr kissé szűkös lett. Hát igen van egy pár motoros kolléga nagy márkát vásárlók és bizony 5-6 évet bir és javitás vagy csere marad.
Én már jó ideje,úgy tíz éve!
De sajnos őket is utolérte a tömegtermelés,szart olcsón!
Az első garnitúra börcuccom 8-évet bírt,és csak azért adtam el,mert fakó lett kicsit.De se cipzárral,se varrással nem volt gondom! Minden eredeti volt még rajta!Amit vettem utána,már rendszeresen jár a varrónénihez.varrónénihez. Hol a varrás,hol egy cippzár,hol a jó isten tudja mi. Tehát mint írtam a mostani minőség hagy némi kívánni valót maga után,pontosabban szar!
a remény hal meg utoljára
?