Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a kisebbik asszem 6 a nagyobbik 8. A picinek a 400-as burgmanra van építve magasított lábtartó. Így már el tudod képzelni mekkorák. (4-5 deszka összecsavarozva és ráépítve a burgonyára.)
Aha. Mennyi idosek a gyerekek?
Nem végül nem mert van egy kedves család nálunk a körben. Náluk mindig jönnek a gyerekek is és nekik még az sok lett volna.
Akkor sukorora nem mentetek.
Az jo. Nalunk nagyon jo idovolt. 15fok. Na hatha jovohetvegen mar en is tudok motorozni.
füredi Tagore sétányon egy böszme nagy Pam-Am-el is összefutottunk. Oldalról kurva jól néz ki de szemből olyan fura az a két széles kerék
Várjál számolok. ... 10 motor 14 ember. Hideg volt de sehol sem áztunk meg. Jó volt. Füred felé elég sok motorossal futottunk össze nem számoltam de az északi parton legalább 20-30 motor jött szembe vagy több.
Na. Milyen idő volt ràtok? Hànyan voltatok?


ma üzembe helyeztem
Tudom hogy most le leszek hurrogva de nekem egyenlőre bejött. Nekem különböző gumik vannak elöl hátul. Egyenlőre jól viselkednek. Elöl egy Supercorsa hátul pedíg egy Angel GT. Tudom hogy fura előre egy lágy hátra meg kétkomponensű. Egyenlőre fasza. Az eső azaz a nedvesség viszont nem barátom a Corsa elöl nem szereti. Viszont nagyon stabilnak érzem kanyarban hosszú egyenesben pedig így remélem nem lapul meg a hátsó abroncs közepe.
Pilot road 3-mal szemezgtek én is...azt gondolom az jó lesz nekem mindenre....
PR3 v. Angel ST/GT

Én PR3 fan lettem :)
A legjobb vizes értékei vannak és többet tud futásteljesítményben, mint a PR4
Hali. Èn michelin pilot road 4 et vettem rà. Nagyon jò.
Ez így elég nehézkes!
Több szempontot is figyelembe kell venni a gumiválasztásnál!
Vezetési stílusod,túrázol,vagy inkább szerpentinezel,stb,stb.
De ha itt a keresőbe beírod,szerintem választ kapsz minden kérdésedre,mert minden évben többször kivesézzük a témát!
És olajat?
Sziasztok,
Milyen gumit javasoltok XX-re?
Szokványos Michelin vagy Metzeller abból tuképp bármi mehet?
Értem én!
Szóval nem szeretsz!
A Szentedrei úton reggel 6-tól este 10-ig!
Akinek nincsen FJR-e az lehet.
Te Yamayás alkoholista!
Holnap látom a képesebbik feled?
Megértelek!