Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem "magyar" vagy te véletlenül
Persze jó lenne egy komplett készlet de kicsit nagyot akar a szarka. Dzseki + Nadrág és egy sisak se lenne rossz és lehetőleg fizessenek nekem hogy elvigyem. ezt így el tudnám viselni.
Na például arra lehet hogy kitűnő lesz
csak akkor ér többet a sima farmernál, ha nem motorozol vele, csak letérdelsz... mindkét esetben szopás, de az egyiknél nem fájdul meg a térded... bár lehet, hogy járólapozni akarsz...
Próba cseresznye. Ő kérte hogy valamivel tudjon foglalkozni aztán lehet hogy csak egy farmer lesz belőle végül ami lóg a fogason és nem lesz használva semmire sem. Ugyanis nagyon szeret varrni és a jelenlegi sima farmernál meg többet ér egy protektorosra átalakított darab. Ha meg nem szabja át akkor csak a kuka várná. Ennyit megér. Legalább elfoglalja magát valamivel.
Ez azért jó, mert az utcai farmer egy esetleges csúszásnál pont egy ezred másodperc alatt szublimál el, protektorok szanaszét mozdulnak fele ennyi idő alatt és onnan a bőröd fogy rohamosan. Magyarul szart sem ér... A nagyit tök feleslegesen ugrasztottad rá.
Én is hasonlót nézegetek. Nadrág + Dzseki kettő együtt kb 40-ben megállna. Bár a nadrág már készül. ráugrasztottam a nagyimat mert nagyon szeret varrni és volt egy anyagában még erős de már kissé viseltes farmerom és gondoltam adok neki varrni valót. Most arra készít protektor zsebeket lágyék részi erősítést. Nem tudom milyen lesz az majd meglátom. De a Dzseki nagyon biztergálja a fantáziám mert a hosszított túra kabátom egy tempósabb szakasz után fenn van a nyakamban. Kicsit nagy rám sajnos (Annyira nem sajnálom mert ez azt jelenti hogy én lettem kisebb ami nem árt meg)
Nekem a kordura nadrágom onnét való, teljesen jó. Hideg időben mindig azt hordom. 18.000,-Ft volt talán két éve.
Skacok lapozgatta már valaki az idei Shoxos katalógust ? Ha nem is lapozgattátok akkor is kérdezem hogy dzseki nadrág kategóriában használ valaki Shox márkájú cuccot ? Mert kifejezetten jó árúnak tűnik az idei katalógusban de pont az ára miatt némi minőségbéli ellenérzésem is van a kapcsán. (Nem jönne rosszul egy nem hosszított dzseki nadrágom meg konkrétan nincs a motorhoz)
Azt én is olvastam már korábban. De megint el fogom olvasni. Amúgy Mackó keresett meg az Onroad-ról nem rég hogy látta a motoromat és nagyon örülne ha megengedném hogy egy találkozó alkalmával menjen vele pár métert meg körbe fotózgassa. Írna róla egy cikket az Onroadra. Szóval kicsit javul az idő aztán megyünk egy karikát és meglátjuk mi lesz belőle. amúgy ünnepélyesen jelzem hogy ma reggel az időjárás ellenére bejutottam a munkahelyemre a malaccal de abban nem vagyok biztos hogy haza is jutok vele mert egyre nagyobb az orkán itt a Balatonon (arról nem is beszélve hogy tegnap még csak 2 mm esőt ígértek 30%-os valószínűséggel ma reggelre meg már 7 mm-et 80%-ra szóval kurva boldog vagyok)
Ezt a cikket sokszor olvastam már, de még most is végig olvasva szuper. Ogerg itt választ kaphatsz a tökéletes szélvédelméről az xx-nek. Igaz nem a leggyorsabb de a legjobb gép a kategóriában. És bátran merem állitani mivel kipróbáltam és tulajdonosként is motoroztam busa, fjr, vfr, stb-vel.
Ogerg ..Úgy is szeretsz mazsolázni
http://totalbike.hu/tesztek/2015/03/07/teszt_honda_cbr1100xx_super_blackbird_1997/
most is nagyon jó idő van , dolgozni
én még a robogót sem keltettem fel, nemhogy a nagyfiút... sztem az első útja áprilisban lesz, amikor megy műszakira, addigra lehet a nap is kisüt... nekem a 18 celsius fok az alsó határ
Hát van benne valami én még 12E után még erősen viszketek. De az biztos hogy a szezon 2/3-ánál sem fogok hiányozni az utakról. Megyünk éjjel nappal :-) Ha máshova nem Bálványosra mindig kimegyek. Nem is a veretés miatt, mert az egyfelől kurva veszélyes másfelől nem is vagyok olyan jó, de ha oda kimegyek akkor 5-10 percen belül megjelenik valaki akivel lehet beszélgetni majd fordulni 1-2-őt a szerpentinen majd megint dumálni és akkor már megint jön valaki. Van hogy ebben a szisztémában 20-25-en is összeverődnek 1-2 óra alatt a körforgó vak oldalán. Ilyenkor szokott megjönni a rendőrség és illedelmesen elküld bennünket a halál f****ra.
Nálunk így soktak működni a nyári túra nélküli hétvégék.
Barátommal Mi is tekertünk vagy 150 km Pécs-Mohács-Szekszárd Kakasd-Pécs útvonalon.
ez nem papírkutyaság kérdése....

ilyenkor mind odavan a nép ,hogy de menni kellene már, aztán a szezon 2/3 nál,meg alig van motoros pld Mátrában és Dobogókőn. Majd jőn az őszi hullám,hogy jaj ki kell használni a jó időt

Én ilyenkor nem megyek,majd később te is rájössz .. Egyébként meg két autó mellett nem fogok fagyoskodni feleslegesen
így kb 120ekm után már nem viszket annyira
Ne legyél papírkutya Tibor már simán motor kompatibilis idő van. Húzni még én sem merem de egy ilyen napon mint a mai már 100-150km simán elfér (Mondjuk jó lett volna ha már korábban 10-11 felé el lehetett volna indulni de sajnos borult volt az idő úgy meg hűvös volt de amint kikandikált két felhő közül a nap már indultam is :-)
Nagyon bizakodom benne hogy 15.e töl èn is tudok motorral járni.
én is forditottam.... a rongyokon amivel le van takarva
nem sok még durva esőben is aránylag szárazon hazajutok onnan. olyan 20 Km oda meg ugyan ennyi vissza. Attól tartok hogy reggelre fagyni fog csak ettől tartok. Hazafelé meg ha elázok akkor elázok. Nem érdekes. De reggel gyógyszert kell menni íratnia anyumnak a kocsimban meg annyira le van merülve az aksi hogy az indításgátló ledje sem világít már. Mondjuk az előző fél évben talán 10 kilométert ha ment Daewoo és az az előttiben sem mozgott valami sokat.
Hany km a munkahelyed?
Na remélem holnap sem jön be az időjósok előrejelzése mert motorral kéne menni dolgozni. Amúgy ma délutén egész jó idő volt fordultam is egyet és a 10-es skálán csak olyan 4-esre fagytam össze
Jah jah most beszéltem öcsémmel telefonon. Mondta.