Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A műszerfal kicsit nekem is fura, mármint a sajátom. Fekete vár fekete kerekek sötétkék tank és idomok. Ehhez meg piros a számlapja a műszerfalnak. Minden sötét csak a számlap nem. De más színnel sem tudom elképzelni. Szóval ezért hagytam úgy ahogy van. Bár a fordulatszám mutatója még mindig kontaktos valahol. De azon kívül hogy bassza a csőröm más problémát nem okoz szóval egy ideig még együtt élek vele.
Igen ha 5.èn kèsz vasarnap össze is rakom de nem erdekrl milyen idö lesz gurulok egyet vele. hetfön kapom meg a kilometer orat az üles mar meg van az uj doboz tartot is megcsinàltam. Kivancsivagyok hogy fog kinèzni egyben az egesz.itt a regi es az uj kilometerora szamlap csere utan
Jah a Dekni tényleg. Mondtad hogy fellöktek meg hogy fényeztél de a dekliről megfeledkeztem. Nélküle meg nem igazán akar megmaradni benne az OIL. Így tényleg necces a járatás. De már nem kell rá sokat várni. Dekni megjön feltesz olajjal feltölt aztán már mehet is :-)
Felujitas alatt àl összel nekemjöttek ès a kuplung ďekni mèg a fènyezönel van. Elmèletileg 5.èn lesz kèsz. Csak kitolom ès nèzegetem.
hogy hogy ? Nem indul ?
Nekem is màr elvonàsi tüneteim vannak. Ott van a vas agarazsba de nem tudom megcsak beinditanise
Meleg itt sem volt. Gondolkodtam hogy kéne egyet fordulni a malaccal aztán lemondtam róla. K -Ny-i a ház így szélárnyékos az udvar. De azért itt is lengedezett kicsit. de 8 maximum 10 foknál így sem volt melegebb. Azonban ha a kerti munkák egy jó részét elvégzem most amikor még necces motorozni akkor több idő marad motorozni majd a jobb időkben. Mert ahhoz képest hogy a naptár még csak Februárt ír erősen kezdenek megtelni eseményekkel a Március, Április, Május -i hétvégék. (Krumlov, Örkény, Pécs, Motor Expo ...)
Felètek olyan jo az ido? Itt viharos hideg szel fujt egesz nap
ahol kerti munka van ,ott már jön a tavasz..
A drusba az erdész cimbim gépe. Csak akkor kérem kölcsön ha tüzelőnek való fát vágok. Most csak simán fát meccettem vele.
ááá nem csak két pici gépem van. A baj az hogy kezdődnek a tavaszi kerti munkák és öcsém Győrben tanul és melózik fater meg még lábadozik úgyhogy a nyakamon maradt minden. De ez van ezt kell szeretni.
druzsba?
itt vagyok
Nem voltam ma sehol sem az udvarban forgattam a vidék Jedi kardját
ogerg merre vagy?
Csak a szokásos hajnali négy!
de korán keltél
már=más
egyen=legyen
Senki se tudhat mindent!
Még én se!
Vagy mégis?
De örülök hogy segíthettem!
Nos én eleve nem veszek olyan sisakot,amihez külön jár a víztiszta,meg a sötét plexi.Csak is olyan jöhet szóba,ahol ez be van építve!
No és még sok már egyéb apróság,mint például egyen gyári kommunikáció hozzá,stb.stb.
Én decemberben vettem egy Icon sisakot, egészen pontosan egy Alliance Dark típust (gyárilag jár hozzá füstszínű és víztiszta plexi is). motostyling.hu-nál vettem, itt volt a legolcsóbb. Ár-érték arányban ez volt a legjobb ebben az árkategóriában a tesztek szerint. Bogárháló nem jár hozzá gyárilag, azt külön kellett rendelni és így állt meg 51.000 Ft-ban. Sajna még nem volt lehetőségem kipróbálni menet közben, de kézben tartva és felhúzva is nagyon jó a minőségérzet.
Értem, ezt nem tudtam. Köszönjük a felvilágosítást
Igaz én csak találomra kivettem egyet az első keréknél a belső feléről, de akkor biztos így van, mind1 nekem csak 3 db volt cserés azok helyére meg mindegy hogy rövid vagy hosszú a feje a patentnak
Kicsit én is így vagyok. Teljesen igazat adok neked. Nem tudom még hogy lesz valójában ez a téma meg a hasonlók azért pattannak ki a fejemből mert rohadtul unom már a szar időt. Ilyenkor elfoglalom magam valami hasonló szarsággal. Amiből a jó időig nem lesz semmi majd a jó idő megérkezte után el is felejtem. Valószínűleg ennek is ez lesz a sorsa.
Gondold át mennyit ér a fejed és aszerint válassz általában amúgy, ha már fejsérülés, akkor pl a padkában megakadó fej miatti nyaktörés a baj. Az ellen meg nem véd a drága sisak sem. De a drága sisakok nem véletlenül kerülnek annyiba, amennyibe. Rengeteg teszt, fejlesztés van mögöttük... Egy jó csillapítású sisakkal megelőzhető adott esetben egy esetleges agyrázkódás vagy agysérülés. És akkor nézegethet az ember, hogy megérte-e spórolni 30e Ft-t...
Ezért gondoltam az Iconra. Kivárok egy akciót akkor olyan 50-55-re is leeseik de alap hangon szinte mindegyik típus 120-130E szokott lenni. És tudom hogy ez nem indok de nagyon tetszenek azok a kobakok. (A töréstesztekben meg vizsgálatokban sem teljesítenek rosszul)