Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vasàrnapra beszèltük meg a talàlkozot.
Holnap kapom vissza az enyèmet.
később már láttam...
Olvazsd el az előzmènyeket
egy 20-est fiatalodott
Na arról ne is beszéljünk. Nekünk egy régi közel 100 éves régi fajta paraszt házunk van. Műemlékileg védettek ezek a házak így a homlokzat átalakítása nem engedélyezett. Így mindig van mit dolgozni rajta. 70 centis vert falakból áll a ház eleje. Kurva jól szigetel nyáron hűvös télen meleg de kurva nehéz javítani.
A motor is olyan mint a hàz. Mindig van mit csinalni rajta
Most nézem hogy a kormány végsúlyt igazán lefújhattam volna ha már a vízcsövet is lefestettem. Na mindegy mondjuk nem egy nagy kunszt. Valahol még talán festékem is van. Majd talán a jövő hétvégén valamikor.
A sima egyszerű nem állítható színezettek olyan 8000-ért mentek ha jól emlékszem. Szerintem nagy ár különbséggel meg nem kell számolni azért mert nektek mindkét kar hidraulikus sőt abban sem vagyok biztos hogy ez a különbség drágítja e egyáltalán a kart vagy olcsóbb lesz e tőle.
Jol nèz ki. Majd szètnèzek èn is ott.
de ez a fajta és a szín a legdrágább kombináció volt
Akkor lehet nem is sok a gyàri honda 24ert?
E-bay-es cucc asszem 12.000 volt szállítással együtt a pár. De ugye nekem csak ez egyik oldal hidraulikus a másik sima bovdenes. Mindjárt pattintok róla egy fotót (csak közben elszívok egy cigit is.
Èn is csak azert merűltem bele ennyire mert takarja a kàrtèritès amit kaptam. A fèkkart èn is lecserelnem pirosra de amit talaltsm az 24ezer a pàr. Te hol vetted? Ès mennyi volt?
Egyenlőre így marad hacsak nem nyerek a hétvégén a lottón. Akkor mindenfélét megadok neki amit csak megkíván. Ha egyszer cserélek akkor Narancssárgát fogok szerezni vagy csináltatni valahol mert minden kiegészítő amit cseréltem eddig az narancssárga lett (Felnicsík, fékkar). Bár túlzásba sem akarok esni mert ha túl sok dolgot cserélek narancsra egy idő után búcsús hatást érek csak el.
Ja ertem mar. A szamlap pirosan tenyleg eleg fura.10ezer ert kicserelik mondjuk feherre
Jah azt hittem már oksa , biztos fasza lesz
Dehogy az nem az enyèm csak mintat küldött aki csinàlja hogy ìgy fog kinèzni . Az enyèmet hètfön kapom meg. Majd teszek fel rola kèpe. Kìvancsi voltam fel tünik e valakinek de meg nyugodtam latom figyelsz
ez nem ritka. Mielőtt megvettem a malacot a szembe szomszédomnál volt szervizelve. akkor készült dokukon 78E volt a motorban (még most is van olyan olaj csere felírás a légszűrőn hogy OIL 68.000 km) viszont én 36E-el vettem rá fél évre. Engem nem feltétlenül érdekelnek azok a számok.
LoL
Ne hari, de most tényleg vissza lett tekerve a km-óra? 57k utána meg 39
Mondjuk én jóval fiatalabb vagyok mint azok akik ekkora motoron járnak de én úgy tapasztalom hogy a burkolat nélküli jól összerakott motorokon sem feltétlen nagyobb a szél mint egy burkoltan. Pl a műszerfalon lévő ív kifejezetten jól megtereli a szelet így 200 felett sem elviselhetetlen a szél. Persze nagy de nem elviselhetetlen. 150-nél meg egész jónak mondható. Persze biztosra mondható hogy soha nem lesz olyan védelem rajta mint egy burkolton
Nagyon szèp a motorod. A monsterek nekem jobban tetszenek mint a burkoltak. De szezonban motorral jarok dolgozni pályàn. Az 200km naponta. Ugy hogy kell a burkolat
Jó lett tényleg mutatós főleg a világítással néz ki ütősen. Nekem ilyen gondom nincsen a műszerfal világítása rendben van. Csak ugye nálam jóval kisebb helyre van összezsúfolva minden.
Nekem az enyèm olyan szűrkènek tünt. Meg a műszerfal vilagitas is gyenge ezert az is ledes lesz.