Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vagy többet,vagy kevesebbet kéne,de így pont nem jó!
Gyárinak se mindnek lóg ki a feje!
Három hosszban került beépítésre az XX-be!
Az alsó ekeidom tartó két patent a legrövidebb,pontosabban egyáltalán nem lóg ki a feje!
Csak szerelésnél szeretik összecserélgetni őket!
Nem lehetetlen az ár!
Minden márka,nem csak sisakra értem,időnként csinál akciókat,úgy mond kifuttatja a régi modelleket!
De én azt vallom,100-ezer alatt nem veszek sisakot!
Természetese ez nem az akcióra vonatkozik,hanem a rendes,éles árára!
Lehet ez a baj. De asszem felfújom a pofám teszek még egy kis forintot a dobozkába és hozok egy ICON sisakot a motorpartsshop-tól a nyáron. Mert valójában olyat szeretnék. De erősen libikókázik az ára a tűréshatárommal.
Iszol te rendesen vazze
Össznépi hurrá Zoleyx-nek
HIP-HIP HURRÁ ...HIP-HIP HURRÁ ...HIP-HIP HURRÁ

Hali.
Megjöttek a patentok
Simán jó, és nem lóg ki annyira a kihúzója mint a gyárinak, mi nekem jobban bejön
ehet hogy valami HJC-vel keverhettem össze nem tudom. Tegnap vagy 30-40 oldalon jártam mert délelőtt unatkoztam. Így elütöttem az időt. Holnap meg lehet hogy felkerekedek már ha olyan az idő kigurulok Boglárra úgy is csak 30-35 Km megnézem mijük van a Full Gass-ban mert a kifutó LS2-es sisakokat 20-30-40%-os akcióban adják. Aztán ha találok valamit amit nem tudok kézzel szétszedni elsőre és egyben van akkor majd meglátjuk mi lesz. Végül lehet hogy felmegyek Esztergomba az InsportsLine-hoz és hozok egy újabb Worker vagy W-tech sisakot mert most is ilyen van és igaz olcsó és nem is feltétlenül a legminőségibb de én a jelenlegit szeretem és egyáltalán nem hullott szét pedig 3 évet nyomott le 125-ös robogón meg 1-et a malacon.
Aliexpressről lehet rendelni LS2 sisakot. Én nem erőltetnem ezt a márkát.
http://www.aliexpress.com/prem...
Shoeira visszatérve a qwest egy felső középkategóriás sisaknak titulálnám, a többi Shoei modell szerintem mind felsőkat.
Nem egyáltalán nem találom lehet hogy déli báb volt tegnap.
LS2-es ? Csak mert akciózza a Boglári Full Gass de hallottam róla hideget meleget. Gondoltam Holnap elgurulok megnézni milyük van. de ha nagyon gagyi akkor el sem indulok.
Átnézve a tegnap meglátogatott oldalakat az is lehet hogy összekeveredtem (Sajnos többször belesek abba a hibába amit én úgy nevezek hogy üresben járatom a pofám. Azaz előbb beszélek vagy írok mint hogy gondolkodnék)
Van ez így de ez van
de most meg nem találom hol lehetett. Na mindegy is
Jah egyik kommentből sem következtettem arra hogy ne lenne prémium kategória csak belefutottam egy webáruházba ahol 50E alatt volt kapható Shoei és az árból gondoltam hogy nem egy kategória az AGV-vel meg a többi többi 100E Ft-s márkával
Szerintem a Shoei, igencsak prémium márka, nem csak némi minőséget biztosít, a mai napig japánban gyártják.
Nem tudom melyik kommentből szűrted le ezeket a következtetéseket.
A Shoei prémium kategória, nem értelek...
Na nagyjából átfutottam a tegnapi komenteket (tegnap délután befutott egy komoly meló így nem tudtam itt maradni) Szóval nagy átlagban el elehet mondani hogy a Shoei ha nem is egy prémium kategória de biztosít némi minőséget és nem egy Madaras Tesco-s minőség.

Köszönöm a válaszokat :-)
Igy kepen eleg nyersnek tünik. A vaddisznon fog majd jol mutatni
nekem tetszik jól sikerült. Írtam üzit
Csinaltam egy polirozott hàtso doboztartot rozsda mentes anyagbol.
Köszi
Nekem Shoei GT Air van, csak jókat tudok róla mondani!
En nagyon szeretem bar elötte airoch volt nem egy kategoria de szerintem nem ez a legcsöndesebb viszon nagyon kenyelmes nekem es könnyű ami nekem szempont volt Illetve nekem progresszív plexivel van szerelve ami minden körülmenyek között jó volt