Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Shoei xr1100
En ebayen vettem teljesen gyarival megegyezőt kicsit kemenyebb ridegebb de kinezetre ugyan az Majd megkeresem a linket
már öt éve az FJR-nek ... a hátsó dobozt egy haverom vette meg róla ....
Köszönöm, köszönöm fiuk, de 57 éves múltam ugyan de motorozni még mindig nagyon szeretek. És ilyen hónalj száritó motorról még álmodni sem szoktam. Vagyis marad a túra motorok széles választéka annak is egy-két tipusa. Igaz már két alkalommal majdnem ott hagytam a fogam egyszer 1996 és 2011-ben. Na az hosszú felépülés volt 1.5 év de itt vagyok és remélem még sokáig fogok motorozni.
Gyerekek, aki még motorozik, főleg ekkora vasakkal az nem öreg!!!
Neeem, aki korán született
Hoppsza!
Egyébként öreg az,aki öregnek érzi magát!
Csak egy 10 évvel idősebb a fiam nálad.
Az elmúlt évek során a következő típusokat használtam: XR-1000 / Multitec / XR-1100 / Qwest. Kidolgozottak, nagyon jól össze vannak rakva, nem lóg semmi, az újabb modellek bélése kivehető/mosható. Amelyik jobban szellőzik, az természetesen zajosabb. Most a halkabbnak mondott Qwestet használom füldugóval, mert hosszú távon nem bírom a szélzajt. Ha tényleg "halk" sisakot akarsz, akkor Schuberthet célszerű venni.
Nincs mit!
Nagyon köszönöm uram!
8-mm az átmérője!
Lehet benne valami
Általában - sokszor. ez megint szépen hangzik. Lehet meg kéne kávéznom mert úgy néz ki sikerült reggel bevennem a fogalmazásgátlómat
Általában ezek a patentek sokszor azonosak az azonos márkájú kocsik belső kárpit patentjeivel. Legalábbis Suzukiéknál így szokás. a nagy Busákon pl ugyan azok a patentek vannak mint a Stiftek belső kárpit patentjei. Csak ugye nem mindegy hogy minek veszed mert Busa burkolat patentként 10-szer annyiba kerül mint Stift kárpit patentként.
Kösz! Az lesz kiszedek egyet és méregetek, nézegetek.
Jajj baszus én azt hittem hogy a Homasita nekem szólt hogy ott vetted a Sisakot. bocsi megkeveredtem
Akkor próbáljátok itt!
http://www.patentcentrum.hu/
Jaaaaa! No azt nem tudom! Bevittem hogy milyen kell,és válogattunk! Nagyon rendesek segítőkészek voltak!
Lehet csak a Webes felületük szar. De sebaj szörfözök a neten tovább. Amúgy is olyan sok dolgom van amelóban hogy vagy ezt csinálom vagy alszom. A neten való szörfözés meg mégis sokkal inkább tűnik munkának mint ha az asztalra hajtom a fejem és horpasztok. Amúgy meg nem dől össze a világ ha a szezont a sültös sisakkal kezdem meg. Tavaly egész évre jó volt. Szóval ráérek szörfölni
azt a kárpit bolhát, vagy patentet, arra gondoltam a kérdésemmel, hogy mihez való eredetileg, mert gondolom nem az XX-hez