Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van! Mint írtam én ott vettem!
Mit milyen néven?
Minden sisak fejforma függő!
Van akinek bejön egy típus,egy méret,ugyan az másnak zajos,kényelmetlen,stb.
Én végig próbáltam már szinte az összes márkát,típust,volt hogy egy szezonba négy sisakot is vettem.Volt olcsóbb,és prémium kategória is! De nekem a Caberg zászlóshajója jött be végül a Sintesi! Most már a másodikat koptatom belőle! Csendes,pedig nyitható,nem tágul ki még az évek múlásával se,van gyári beépített intecomja,stb. Igaz nem egy olcsó darab.
Köszi! Milyen néven találom, vagy telefonon beszéljem le velük?
Hát a webes felületükön nem sok minden van Van fent 10.000 Ft-ért 16 darab fekete szürke robogós kobak azt cső
Dehogyis nem!
Honda kereskedés,mondjuk Szallerbek!
De vidd a házad árát cserébe!
Homasita!
Én ott vettem!
rossz volt a link
eladóvá vált a vas áron alul mert más a kiszemelt gép , ha esetleg valaki keresne itt a fórumon akkor ezzel a mocival nagyon jól jár!
bővebben:
https://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_cbr_1100_xx_25112km-9865445
Mondjuk megnéztem a HSZ-em után a BT1100-as adatait és meglepődve tapasztaltam hogy meglepően kevés benne a ló meg a Nyomaték. Hiszen közel akkora mint a malac. és V2-es amiről nekem az a tévképzetem hogy erősebb motorok a V2-esek mint az ugyan akkora Sor 4-esek aztán meg nem is a BT1100 szinte teljesítményben csak a fele a Malacnak.
Megmondom őszintén valamiért mindig 125 Nm-re emlékszem. Mondjuk szerintem édes mindegy se ezt se azt amit te írtál nem tudom/tudjuk kihasználni de még a felét sem. Amúgy meg az idővel a bor is nemesedik lehet így van a motoroknál. Idővel erősödnek
Olvasgatom a fórumokat és jót nevettem a motorgumiknál... a te motorod egyre erősebb az évek múltával

135LE, 116nm volt gyárilag ...
SHOEI sisakot használ valamelyikőtök. Elég sokszor összefutok vele a motoros webáruházak kínálatában értelmezhető áron, de nem ismerem. Szélzaj, kényelem szempontjából mondjon valaki valamit róla. A másik ilyen ami jó áron újként kapható az a GIVI sisak. dobozokat tudnak gyártani és az egyik cimbim használ olyat ő nem szidja. Esetleg erről ugyan ilyen gondolatok ? Kéne ugyanis egy gömbölyű sisak mert a sűltös csőröst ugyan szeretem de fogalmazzunk úgy hogy eleget treníroztam nyakra már vele tavaly. Szóval hosszabb távon kéne valami áramvonalasabb kobak. Az meg megmaradna a helyi 10-20-30 Km-ekre.
Messzi hát ezt nem tudom megcáfolni ha jól tippelem fiatalabb vagyok mint a gyerekeid És még így is öregnek érzem magam
Hát az én motorjaimat már az unokáim lovagolják. Hú de öreg vagyok......
Jóét
Jó éjt uraim reggel meló
Kösz a tippet
Tényleg úgy néz ki. Egyet ki kell venni és tolómérővel megmérni, azt ennyi
Rendben
Az utolsó linken lévő eléggé hasonlít rá sztem
http://www.autopatent.hu/wp-co...
AP Szám 180 194
Szólj ha kipróbáltad, kíváncsi leszek hogy milyen
Olyant mint a gyári sehol nem találok