Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nálam nemrég lett légszűrő cserélve és úgy emlékszem, hogy a ram air csövek pár centire bent vannak a légszűrő házban.
donzoli:
Neked akkor az MRA Spoiler van?


Én is MRA plexikkel szemezgetek (eddigi gépeimen többnyire azok voltak), és a kormány kiemelő miatt olyan plexi kellene, amibe alapból nem fog bele érni a kormány
Nos viszont MRA Vario Touring nem igazán tetszik, inkább az MRA Touring jönne be, csak hát nem tudom faragni kell e majd belőle

MÁS:
A RamAir csöveket csak a légszűrőház leszedésével lehet kiszedni?
Csak mert nem férek hozzá a fejidom rögzítő csavarokhoz, hogy leszedjem a fejidomot, aztán végén hagytam a faxba tele a tank és egyedül meg nehézkes tartani meg közben egy kézzel lehuzogatni a csöveket alulról
Akkor nincs oka panaszra a rider-nek mert nem hiszem hogy elvinné a sisakját a szél
Nekem is MRA van, csak nem állíthatós, mert az nekem nem tetszik. Viszont az enyém vége is hajlított függöleges irányba, így rendkívül jó a szélvédelem számomra (180cm).
Az előző motoromon is MRA volt, jó minőségűek, ajánjom!
Nekem egy bubis van. De mint a kepen is latszik alig latszik ki mögülle a sofőr
Én MRA állítható túra plekoját használom!
azért kösz
Persze tudom hogy ezt a véleményt kevesen osztják rajtam kívül de szerintem a minél kisebb plexi vagy a plexi teljes hiánya jobb mint egy rossz méretű. Tudom hogy az XX hülyén festene plexi nélkül ha egyáltalán összerakható úgy, de nekem az a tapasztalatom, hogy egy rossz plexi összegyűjti a szelet a sisakra ami így kis felületen tol. Míg engem deréktől felfelé az egész felső testemén ér az a szél ami titeket csak sisakon. Az erő azonos csak a felület nagyobb. Tudományos értekezés képen X Newton erő 0,5 nm-en vagy ugyan az erős 2 nm-en
Persze ez nem megoldás nálad de én így tapasztalom.
Jav: Top Case megoldva hála Zoleyx-nak
Hali Srácok!
Top Case megoldva Zoleyx-nak. -most plexi ügyben érnék segítséget. Találtam un. dupla bubis ill nagy bubis kivitelűt. Valakinek tapasztalata? A gyári pont a sisakomra nyomja a menetszelet. Előre is köszi a válaszokat, hozzászólásokat.
Ha már rossz linket adsz meg,írhatnál róla bővebben!
Sajnálom hogy eladod. De szólok hogy a link nem jó!
Sziasztok eladóvá vált az xx-em! tényleges 25000km-rel áron alul . Ha valakit érdekel akkor az alábbi linken érdeklődhet.
https://admin.hasznaltauto.hu/gyorsnezet/motor/9865445
Igazad van!
Én is próbálok idén eljutni oda.
Szerintem igen!
Igazad van. Gondolom akkor ott is összefutunk
Nem kell mindig mindennel kérkedni!
Főleg nem azzal,amivel másokon segít az ember,mert akkor nem segítség,hanem önreklámozás!
Itt meg ráadásul beteg gyerekekről van szó,tehát amit fentebb írtam,hatványozottan értendő!
szeretem ezt az eseményt mert amikor kirakják hogy mikor lesz az már általában azt jelenti hogy lassan kezdődik a szezon. Amikor nem azért sírunk hogy mikor lesz már jó idő hanem azért mert keresztbe húzza a számításokat egy kóbor eső mert amúgy jó idő van csak még sem lehet menni.
tényleg ezt nem is mondtad :-)
Ott leszek idén én is már kora hajnalban (Nah jó nem de próbálok odaérni elég korán, hozok felszerelést is)
Mivel "Milka Golléga" az egyik szervezője ennek az eseménynek,már évek óta!
Jéééééh most tűnt fel hogy az Euróringes eseményhez olyan fotót raktam be amin ott virít Milka kolléga is meg a Feketerigó is :-) (Ilyet találtam itt az egyik cikkben)
Figyelunk
Nagyon nagy a csend kérem szépen mit történt ? mindenki motorozik csak én rohadok a melóban (És ma sem motorral jöttem mert hittem a hülye időjósnak)
Aha
Felmegyek a pályára aztán mint a mérgezett egér ledzsalok Örkényre hogy minél több kisgyerek tudjon menni 1-2 kört a pályán.
Lehet hogy jön több Siófoki ismerős is de hogy ők is a pályán jönnek az nem biztos én biztos hogy ott megyek.