Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

oksa intézem a dolgot.
okés4 megalkotom! vissza jelzek.
Hát igen még mi is felmentünk de az utóbbi 3-4 alkalomkor már nem mert nagyon gyenge volt. Igaza van Milkának. De kitudja hátha???
Én is csatlakoznék
Sajnos így van ahogy írod... hozzátenném még a "rongyrázást".
Inkább szól a külsőségekről és arról, hogy verj el minél több pénzt motorra és kiegészítőkre, mint a motorosokról és a motorozásról.
Bocs elírtam a neved. Hülye ez a telefon. Sorry
Milla! Csinálj egy zárt csoportot és megyünk. Ha és tökéletes lett a gép, 4 új gyertya és légszűrő csere!
Gyerekek!
Nem facebookoztok esetleg?
Akkor ott csinálhatnánk egy csoportot,oszt összeránthatnánk a dolgot!
Egy taliba benne vagyok!
Nem lehet sehova lepakolni! Gondolom ilyen fedett,esetleg őrzött helyre gondoltál!
Ez is egy negatívum! Rendezek egy motoros rendezvényt,de nem gondolom végig a járulékos dolgokat!
Igaz,mára már inkább lett horgász,és yacht kiállítás,mint motorkiáltás!
Régebben kijártunk!
De jó pár éve nem megyünk már! Drága lett! Sokkal kisebb területen rendezik meg,jóval több pénzért! Na meg semmi se olcsóbb,mint az üzletben! Azt állítják olcsóbb,de ez nem igaz! Csak névlegesen viszik le az árat! Valójában,volt hogy "akció címszó alatt" drágább volt a portéka,mint az üzletben! Ki kell termelni a kiállítás költségét! Szóval egy szó mint száz,mi már nem járunk ki,no meg sokan mások se,max. ha munkaköri kötelesség!
Ötkor?
Az is kelési időpont?
A 03.50! Na az kelési időpont!
részemről semmi akadálya. Mondjuk a tempó igen lomha lesz jó idő lesz mert a Siófok veteránosok is jönnek akkor és akkor a 80-at csak akkor ugorjuk meg, ha hozunk vontató kötelet (nem megbántva ezzel a veteránosokat) de pl az utánfutós Pannóniák csak kizsírozott szakadékban képesek 60-nál többel zuhanni.
Rögtönzött xx találkozónak is jó lehetne.
Még meglátjuk milyen idő lesz. Ha összejön lehet becsatlakoznék Siófokon.
Mi Siófokról tervezzük az indulást és Pályán semmi képen sem megyünk (veterán gépek nem is biztos hogy bírnák azt a tempót) és a Szombati napra gondoltunk, mert akkor nem kell szabira menni sem és ha átfagynánk Szombaton akkor ott lesz a Vasárnap hogy felengedjünk. Azaz Március 19. Ennél többet még nem terveztünk el mert ugyan az időjósoknak nem érdemes hinni mert a holnapi időjárás eltalálásában sincs jó arányuk de a 30 napos előrejelzésben semmi kecsegtető nincs, szóval lehet hogy 1 nyomsávról kénytelek leszünk 2 nyomsávra váltani.
Mondjuk nekem is azt mondták, hogy inkább kocsikra és azok tuningjára van kihegyezve a dolog. Bár egy túrának se rossz ha nem pályán megy az ember.
Háló srácok! Mikor lesz, melyik nap mentek?
Én sem, engem is ezért izgatja a fantáziámat bár a Siófok Riders tavaly volt fent és állításuk szerint csalódás volt. Én mégis megnézném magam is. A tervek szerint egy nyomsávos járművekkel megyünk. De ezt majd a Jóisten eldönti mert semmi kedvem szakadó esőben hozzáfagyni az üléshez. Az majd még kiderül. Ha azonban megyünk az érdekes látvány lesz mivel a helyiek összeverődve tervezik a menetelt amiben a robogótól a veteránig minden lehet. Kisváros ellenére Siófokon egész stabilnak mondható veterános társadalom lakkozik (Kardányos Szimszon és miegymás).

aki már volt az árulja már el hogy odafent le lehet pakolni valahova a felszerelést ? (kabátok sisak és más szarok amiben nézelődni nehézkes lenne)
Hali. Èn is gondoltam rà hogy el kellene menni. Meg nem voltam.
Van valaki aki tervezte hogy ellátogat Márciusban a motor expóra ? Csak azért érdekel mert ha minden jól megy idén csapatosan megyünk de én még korábban sosem voltam és érdekelne pár dolog a rendezvény kapcsán. Meg persze jó lenne látni egy két XX-et is . Mert a puhapöcsű ismerősök mind 600-as rakétákon lovagolnak.
Reggelt mindenkinek
Na joejt. 5kor kelek.
Szolok ha talalok.
Az meg egy sztori ugy talaltam hogy a hasznalt motor.hu oldalon talaltam egy elado xx et amin voltak ezek a dobozok. Felhivtam es eladta rola a dobozokat.