Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem is találhatnál ilyen dobozt... pont illik rá
Szerintem nem rovidebb az ulesed csak mas a formalya. Mintha a vezeto alatti resz kicsit lejebb lenne engedve
Ha megnezed a kepeimet nekem ugytunik hogy igy feketen elut a doboz olyan mint ha nem is oda valo lenne. De en is kivancsileszek a vegeredmenyre. Az ules mar kesz. De egyben hogy fog kinezni msjd kiderul.
remélem jól mutat majd és tetszik neked. Nekem ritkán jön be ha egy motoron túl nagy egyszínű felületek vannak. A Naked dizájnt is ezért szeretem. De persze kinek pap kinek a papné
gebedjek meg de ahogy lapozgatom a te motorod meg az enyém között nem olyan mintha nálam az ülés is rövidebb lenne ? Az utas ülés szerintem rövidebb (A sisak ami rá van rakva XL-es)
Ezt en is igy gondolom. Nem annyira pakolhato viszont jol nez ki es aramvonalas. Es penteken az összes doboztetô olyan szinu lessz mint a motor. Mar alig varom hogy lassam
ezek a gyári dobozok kurva jól néznek ki. Mondjuk a formája miatt lehet hogy nem olyan jól rakodható mint nálam a Givik. De dizájnban kurva jól néznek ki. bár az a kevés áldozat amennyivel kevésbé rakodható annyit simán megér ez a dizájn.
A doboz arakon en is kiakadtam foleg a gyarin. De szerencsere talaltam az enyemre ket gyari oldal dobozt 60ezerert. Azonnal mentem is erte. A tarto 35ezer lett volna de azt csinaltam magamnak
Martonvasaron olyat csinaltatsz amilyet akarsz ha csak a tankra kell akkor csak azt csinalja meg ha nagyobbat szeretnel a gyarinal akkor nagyobbat csinal ha kisebbet akkor kissebbet csinal.inden megoldhato nala
A szomszédomét szoktam elkérni. az egy egyrészes bővíthető táska. Már abba is rohadt sok cucc belefér.
A vásárlás után amikor megnéztem a dobozrendszerek árát nagyon megörültem annak hogy járt a motorhoz a készlet. Horror lett volna utólag az ára. (arról nem is beszélve hogy a két oldalsó doboz fóliában volt még mikor megkaptam a kereskedőtől a gépet.)
A tank taskaba is sok cucc fer 25cm szeles 35cm magas ès 35cm hosszu
Az udito az enyem be is befer de ket sisak csak igy ha elfektetem oket.
igen az enyémre lenne annyi. Az oldalakon sajnos csak náluk láttam X11-es matrica készletet.
Nekem a nagy Givi van hátul. Abba egybefordítás nélkül belemegy két nyitott sisak. Vagy egy zsugorfóliás 6 darabos 2 literes kóla :-)
De a tiedre? Az enyemen sokkal tobb a matrica.
Az biztos a dobozok ba rengeteg cucc fer a felsôdobozpmban peldaul az essoruha es stb. Melle befer egy karton sőr
én még nem tudom hogy lesz. Nálam ugye csak a két nagy X11 matrica van a tankon meg a PGMFI (Vagy mi fene) az ülés alatt ezek persze duplán meg egy picike Honda matrica a hátsó lámpa felett. De lehet hogy csak a nagy matricát rakatom majd fel. Még meglátom. Amúgy utánakérdeztem ez a Törökbálinti matricás cég 6000-ért küldené akármilyen színben az alap készletet
En is tudok ajanlani matricasat. Martonvasar on van ő csinalta az enyemet hetvegen megkapom kuldok rola kepet. A teljes garnitura matrica+ par db extrat a dobozokra 15ezer ert csinalta
az hagyján majd ha hosszú túrára felpakolom majd az összes dobozt is. Két Givi oldalsó egy nagy Givi hátsó meg lelogisztikázom tőleg a tanktáskát. El is tűnik a motor a sok doboz alatt. Viszont szívathatom anyámat hogy nagyobb a rakterem a motoron mint neki az Aveóban. Már tanktáska nélkül is majdnem nagyobb
Szèp motor!
na az a 80.000 már kb jó lenne. Nekem ugye kb a fele mivel minimum fele akkora a fényezendő felület. De addig még sok idő van vissza legjobb esetben is csak a következő télen jön ez a projekt

(találtam egy céget Törökbálinton akik le tudják gyártani a gyárival egyező matricaszettet akár más színben is, narancs árnyalatú lesz az is )
Csà.
Van pest mellett egy fenyezô aki 80ezerert csinalta volna. De mivel fizetik igy ugydontottem a dragabbikat valasztom. Mar alig varom hogy keszlegyen. Nem erdekel milyen idolesz kerulok vele egyet.