Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sőt ahogy nézem a képeiteket lehet hogy az is közrejátszik a doboz fétisemben hogy nekem a hátsó jóval magasabban ül mint a tiétek. és átvág a doboz meg a kasztni között a szél.
Egyetertek milkaval. Evek ota palyazok napi 200km et szezonban motorral es sokkal instabilabb oldal dobozokkal.
ezt tapasztaltam én is. Mivel ritkán van utasom így nem kedveltem meg a hátsó dobozt. A szélességgel meg sosem volt bajom. Mindig én vagyok a legszélesebb járgány így valójában mindig mindegy hogy most 20 centivel vagy 40-el vagyok szélesebb a többieknél. Sorok között meg nem szeretek előre csorogni. Rossz tapasztalatom van erről még robogós koromból. Én általában kivárom a sorom a lámpánál max akkor csorgok előre ha mondjuk 1 vagy maximum 2 kocsi van előttem.
Az jo.
A hátsó dobozzal csak akkor instabil,ha egy személlyel mész! Ha ülnek mögötted,észre sem veszed!
Meg még az gáz,ha jól meg van pakolva,nagyon elviszi a mocc súlypontját!
Az oldalsót én se preferálom,csak akkor teszem fel,ha nagyon muszály.Túl széles lesz tőle,és többek között erősen gátol a tovahaladásban,főleg a sorok között!
Természetesen az összes szabály betartása mellett!
Remélem vették Tysonék!
én eddig úgy tapasztaltam hogy a hátsó doboz tesz instabillá. Amolyan lobogó szerű csapkodásba kezd. De ez is olyan hogy ki milyen szélárnyékot dob maga mögé. Nekem az oldaldobozokkal tűnt stabilabbnak.

Amúgy ünnepélyesen jelzem kezdem érezni a lábfejem :-)
Bordo
Tulajdonkeppen nem is piros hanem gyòngyhazmetal. Minden iranybol masmilyennek tûnik a szine. Autopalyan nagyobb sebessegnel stabilabb ha nincs oldaldoboz.
fura. Én pont fordítva vagyok ha feltétlenül doboz kell a motorra akkor inkább a két oldalsót teszem fel.
Amúgy szép a masina és egyenlőre nem is tűnik nekem sem túl pirosnak.
Mondjuk a harom doboz ritkan lesz rajta. Inkabb csak a felsőt hasznalom.
Jól fog kinézni ezzel a 3 piros dobozzal
En meg elkezdtem rakni össze a mocit. De mèg van hiànyzo alkatresze. Pl deknik. Ugyhogy mèg nembtudtam beinditani. De jo nèzni hogy kezd òszze àlni.
Jó idő volt szóval fordultam egyet. Kezdem megszokni az első és hátsó gumi közötti különbséget. Amíg "búg" az első gumi addig nem szabad hajtani. Kurva jó volt, de elnéztem az időt és egy 30 perccel később értem haza mint kellett volna így jól áthűltem az utolsó 30 kilométeren. Kb 2 órája próbálok kiengedni de még mindig rohadt hidegek az újaim. De jó volt megérte. :-)
Szia.
Ha esetleg mégsem csináltatsz konzolt, akkor lehet nekem lenne eladó Givi konzolom platnival (GIVI 248F + Monorack 3 műanyag platni) meg doboz hozzá (Givi E460 Monokey)
Aki tized áron gyárt, attól nekem inkább nem kell semmi
Túl sokan, túl sok mindenre használják... így van, hogy erősen nem ajánlott...
úgybiz
bukócsöveket is rakatott fel, igy összesen asszem 80 volt!
Fefének a Sima team csinálta oldal és hátsó doboztartót és bukócső keretet.. Igényes munka !
igaz bocsánat félre értettem. Nem emlékszem amúgy a pontos árakat de nagyságrendileg akkora lett volna a Givihez a 3 dobozos konzol készlet mint amennyibe a 3 doboz került volna. Persze minden újonan.
Irj privat üzit
kösz, felhívlak és megbeszélhetnénk.
Üdv. Konzol készítéshez Schláth Pétert tudom ajánlani. Korrekt pontos munkát végez. Azt hogy jelenleg dolgozik-e még, nem tudom, nekem 2 éve készített komplett konzol rendszert. De szerintem neked Ő messze lesz. Ha mégis érdekel privátban írok elérhetőséget. Üdv. Ja és bocs hogy belekontárkodok a forumba, csak gondoltam segítek ha tudok.
Ha dobozt veszel èn a tartot meg tudom csinalni. Az enyemre is en csinaltam a hatsot es az oldaldoboz tartot is.