Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mèsz az idèn is?
Igaz de nagyon megragadt bennem Dabas. Tavaj amikor először mentünk már majdnem szétbaszott az ideg. Mert vagy 6-szer mentünk be aztán ki Dabasról majd végül mondta egy csóka hogy nem Dabas hanem Örkény. Akkor azt hittem ott az út szélén lövöm főbe magam.
a többi motorom is ilyen volt( fazer,busa)
Igen ez így van! Mivel a tank felül nagyobb térfogatú,mint alul! Annyi esze meg ne volt a Honda mérnökeinek,hogy ezt kompenzálják!
Lehetséges! Csak ne Dabast emlegessük már! Örkénynél van!
Hát akinek van jelzője az könnyen számol ilyet. Nekem se mutatóm se kijelzőm viszont 250-300 Kilométerrel a teletank után elkezd kacsingatnia a "kutas szeme" olyan 300-330 Km-t tudok menni kb egy tankkal. 7-7,5 körüli az én átlagom. De azért elég ideges a csuklóm szerintem.
Az a fasza akkor örülök hogy összehoztuk azért a bizniszt

Én meg szokás szerint megin lemaradtam az jó időről....nekiálltam ki ganéjozni a láncot, meg az első lánckeréknél a mocskot Hát én nem így szoktam elrakni télire a gépet,az egyszer szent...
majd 300km-t megy, de sokáig fent van
Észre sem vettem hogy fent volt
Nálam biztos régebb óta van xx-etek, az üzemanyagszint jelző 100 km után 2csíkot ment le a 8-ból. Gondolom utána meg majd rohamosan.
Jó volt az időzítésed
No, fenn maradt a doboz a helyén? milyen volt dobozzal az motor?
Én mentem 186 km-t szuper idő volt. Ahog elnéztem az előjelzést mostanában nem igen lesz jó idő.
lehet hogy én látom rosszul de szerintem kirakták az idei Gyermekrák alapítványos motoros gyereknap dátumát a Dabasi Euroring honlapján
Április 30.
De lehet hogy én látom rosszul ?
http://www.euroring.hu
Bal oldalt a naptárat lapozgatva láttam.
Reggel nem mertem motorral indulni mert orkán szél fújt így sajna én is lemaradtam a dologról
én sem tudtam, irigykedem, mert gyönyörű idő volt...
Nem volt rá időm.
Remélem ma motoroztatok?? Mert én igen.
még hogy nem bírod a meleget 224 fokon már erősen pirul a csibe bőre a sütőben :-)
amúgy a 20-24-el én is ellennék. Nekem az ideális hőmérséklet az amikor pólóban azon gerinc protektor kezem alkar plusz könyök védő plusz kesztyű. Persze nadrág. Ha ilyen cuccban nem fázom és nem izzadok nagyon meg (Gerincvédő alatt így is úgy is megizzadok) nekem az a jó. az saccra olyan 25-26 fok.

Tudom tudom pólóban motorozni veszélyes meg minden. Éppen ezért erősen nézegetem ezeket a puhább nem krosszozáshoz kitalált protektor mellényeket (Nem protektor ing az szörnyű) hátha jön velem szembe egy ami jó rám. Abban van némi védelmem de még mindig tudok rövid ujjúban motorozni.
Helyes!
Én a számomra ideális 20-224 fokot kérném egész nyárra! se többe,se kevesebbet!
Én már nem egyszer tettem meg nagyobb utat (napi ezer kilométer körüli távot) beöltözve bőrbe,kánikulába!
Mit ne mondjak!?
Én inkább azt mondom öltözöm!
De mondjuk én jobban szeretem,jobban bírom a hideget,hűvöset,mint a meleget!
basszus lemaradt a fel. Szóval az áhítatos meditálást azért nem hagyom abba
Hát nem tudom valahogy kisebb problémának tartom hogy néha be kell ülnöm az üdítős hűtőbe egy egy kúton mint hogy MISLEN embernek vagyok öltözve és 10 perc mire előkaparom a belső zsebből a cigarettámat. Bár Júliusban lehet hogy majd fordítva gondolom. De azért a jó időért való áhítatos (
Majd július,augusztusban meg visszasírjuk ezt a 23-fokot!
vagy inkább 15-öt csak nehogy túlbecsüljék még így is a hőmérsékletet. Volt már nemzeti ünnepünk kedvéért 20 centis hó. De nem akarom a falra festeni az ördögöt. ... küldöm a pozitív energiát ... hmmmmm ... 20 fok leeeeesz áááátlagbannn ... hmmmmm (Képzeljétek hozzá a törökülést)