Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azt tudnám hogy a szar pl. wanshile dobozoktól milyen gondolatmenettel jutottunk el az iphone-ig... de ha erről akarunk beszélni, akkor a japánok pl. a kínaiakhoz járnak tanulni az akkumulátor technológiát. Ennek mondjuk semmi köze a szar kínai dobozokhoz... Befejeztem...
Ezért nem veszek IPHONE-t egyébként van egy SAMSUNG S5 telom ugyebár koreai a samsung a gyári aksira meg rávan írva hogy MADEIN CHINA
Illetve nem minden szar.
Nagy igazság. Viszont már nem igaz, hogy szar a kínai. Nézzétek meg elektronikában miket gyártanak. És csak halkan jegyzem meg, hogy az IPHONE-t is ott gyártják.
A zt hiszem sikerült megfognod a lényeget...
Már majdnem mindentkínában gyártanak. mindenre rávan írva madein china akármit veszel ha nincs ráírva az már hamisitvány
Monhatnám, hogy nem így van , de tökre ez az igazság... Nagy legyen, lehessen bele szórni a cuccot, az utas is elférjen és rendes doboz legyen, ne kínai szar...
Mi is szeretnénk a feleségemmel elmenni ilyen hosszú túrára a nyáron. olasz vagy görög irányban
Ez a doboz téma akkor jött nekem utoljára kapóra amikor el voltunk a Dabasi gyereknapon. Amire amúgy idén is kimegyek. Mivel fent volt mind a 3 doboz kapóra jött a dolog. Mivel jó kis fogók vannak az oldalsó Giviken meg a hátsón ott a háttámla. Én meg jó nagy darab vagyok így egész pici gyerekek is biztonságosan fel tudtak ülni mögém és én sem tartottam tőle hogy elhagyom őket.

Aztán remélem nekem is lesz részem majd olyanban amikor akkora túrára lesz lehetőségem elmenni amikor mind a 3 doboz meg tanktáska meg hátsó ülés hálóval megpakolva kell elindulni mert akkora a túra hogy rendesen fel kell pakolni hozzá.
Gondolom ez gyári.
ja. azert jo ez a forum mindanki elmondja a veleményét tapasztalatait osz lehet mazsolázni
Meghát a szabály ok azert vannak hogy megszegjék őket
nem az anyagi részére értettem! Másfelől kappa rendszerrel bejártam fél Europát...
Minél messzebb mész motorral annál inkább tök mindegy ,hogy pár centit hogyan áll a doboz. Tudj pakolni, elférjen az utas lába masszív legyen. Nagyjából ennyi, aztán kinek mi tetszik..
ez a túl lihegés lehet egyeseknek ezreket megsporol.
túl van lihegve ez a doboz kérdés...

nyilván utassal full dobozzal nem úgy kocsi sorozol mint üresen...
nem is a szélesség a gond hanem a súly...mondjuk ha szerpentinezel..
Szia. PÜ-t küldtem
Figyelek! A szabályokat be kell tartani. A kivétel meg mint tudjuk mindíg erősíti a szabályt
A gyári oldaldobozokkal nem szélesebb, mint a tükörnél, így elég könnyű belőni a szélességét (nyilván döntögetéssel lehet játszani a szélességgel, de azért azt óvatosan...). Tudtommal nem véletlen van ez így :)
Nagyon pöpec lesz a gép Kari!
Mennyiért eladó?
Nézd csak meg én profilképemen az enyémet. Nekem a hátsó konzol alapból az oldalsókra kell hogy csavarozzam, így még magasabb.
Az enyemre en csinaltam a doboztartokat es arra törekedtem
Hogy minel közelebb legyen a motorhoz hogy minelkevesebb legyen a legellenalas es minel keskenyebb legyen. A gyari tartok sokkal magasabbak es szelesebbek