Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Èn is belenèztem remèlem tèvednek vagy 10fokot
Hát belenéztem a 30 napos időjárásba előrejelzésbe és sokkal szomorúbba lettem mint előtte voltam. Tudom hogy nem érdemes adni annak a szavára mert a holnapi időjárást is csak vegyes sikerrel szokták eltalálni, de akkor rohadtul lelombozó hogy Március második felére is csak ilyen 6-10 fokokat mond nappalra.
De én szeretném ha az lenne. Az üzenőfalon zajló eszmecsérek maradjanak ott ide ebbe a topikba szívesen írok amíg nem korcsosul el.
Hagyd!
Ez már nem az a fórum ami jó pár éve volt,ahol lehetett viccelődni!
Elég nyersen fogalmaztál,pedig én oda tettem a smilét a végére!
De legyen neked!
Innentől pont leszarom mit írsz!
Persze amennyiben e korábbi hozzászólásomat kötekedésnek vetted akkor elnézést nem annak szántam. Egyszerűen csak humorizáltam.
Na na kérem ez nem az üzenőfal topik itt nem kezdünk egymásnak feszülni. Mindenki leírhatja a saját véleményét anélkül hogy azzal másokat megbántana. Aki ilyen egymásnak feszülős hozzászólás háborúra vágyik kérem fáradjon át az üzenőfal topikba.

A két eredeti HSZ nem egymás ellen szól. Egyrészről oda lehet ragasztani menetfényt ami a képen látszik másfelől ezért egy kötekedő rendőr megbüntethet. Ennyi.
Ja, értem. Nem tartom a pisztolyt a fejedhez, hogy hegessz ilyet a biciklidre. Egyébként meg nem célszerű véleményt formálni arról, amit még nem láttál működés közben.
Igaz már fenn vannak a gumik de mivel korában valaki szóvá tette hogy nem téma az abroncs ezért van egy kérdésem ennek kapcsán. Előfordulhat hogy míg a gumi nem melegszik fel, fura amolyan búgó hangot ad. Ilyen hidegben tűnt fel hogy az előre választott Supercorsa-nak mintha lenne eleinte egy állandó monoton búgó hangja. 2-3 Km-el az indulás után megszűnik a hang jelenség. arra gondoltam hogy míg rideg a gumi annak lehet ilyen hangja. Jó a tippem ?

(kicsit olyan mint a terepjárók bütykös gumija aszfalton, csak annál azért jóval halkabb)
Szerinted mennyire érdekel a privát véleményed? Amúgy sem neked írtam, szóval próbálj meg észrevétlenül átsiklani felette.
Jelentem én szerintem pedig nem hogy csak szabálytalan de szerintem teljesen felesleges is. Arról nem is beszélve hogy én nem is tudom hova felragasztani. Lámpára felesleges hiszen amúgy is világít más meg nincs.
Jelentem teljes mértékben szabálytalan!
Vagy kapható még ilyen szett: http://www.ebay.de/itm/Schwarz...
Elhelyezést illetően nagyon sok választásod nincs. Pl. ide:
igen arra gondoltam
kamera is van...

Rettentő ronda, de gyári a fény... egy profi gépi polirral kijön sztem teljesen, vagy szinte teljesen, de láthatatlan lenne. 2 elem meg egy kicsi, fényezőnél is 7-8e max. Nem a pénz a kérdés, nem is az, hogy hibázik-e valaki, hanem hogy nem vállalja a felelősséget. Ráadásul ez filléres tétel. Nem baj, nem véletlenül fizetem a DAS-t, majd megoldják.... Jobbna zavar, hogy addig nem polióíroztathatom fel...
Elég hülye.ha számla nélküli munka után,még neki állt feljebb!
Kussolni kellett volna,és egyezkedni!
Egy NAV vizsgálat sokat tud ártani,nagyon sokat!
No meg kamerázva nincs a hely?
Csak a minőség ellenőrzés nem mindegy!
Nem mindegy melyik cég végzi!
egyébként hidd el,tudnak a Kínaik minőséget gyártani,csak azért már pénzt kell adni!
Mi meg ugye megszoktuk hogy az árat nézzük,nem a minőséget!
Dabasi gyermeknapon az Euroringes "a rákos gyermekekért" motoroztatást érted?
Na akkor másik téma... Van egy második autónak használt P12 Primera-m, tip-top... volt

Kedden viszem szerelőhöz, gondoltam lemosatom és kitakaríttatom. Elvittem ide a 16 ker-be a csumimosó-ba, ahol miután hónapok óta nem volt lemosva és a nyárfáról rácsöpögő gyantás nyák rácsöpögött (sok kis apró pötty) megkérdeztem le tudják-e szedni. Srác mondja egy ezres jattért leszedi, mert a vegyszer nem jó rá. Olyan faszán sikerült, hogy amikor eljöttem vele és megálltam a természetes fénynél, látpom, hogy a géptető a tető és a hátsó ajtó teteje szarrá van csikarva. Visszamentem, jött a főnök aki 10 percig magyarázta hogy nem náluk történt. Természetesen számlát nem kaptam... 10 perc magyarázás után feladtam, mondtam hogy ügyvéd lesz ebből. Ekkor hátat fordított. hogy vége a tárgyalásnak. Mondtam, az nem volt, mert 10 percig azt hallgattam, miért nem ti csináltátok. DAS felhív, mondom mia szitu. Készítettünk panaszkönyvben bejegyzést, ahol beírtam, hogy mi történt és nem kaptam számlát. Aláírta és pecsételte... Hétfőn átadom a DAS-nak, az éves keretembe bőven befér
már nem dobálom ebben a témában a hülye kérdéseimet mert én már túl vagyok ezen. Nekem már kész az éves nagy szerviz.