Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Dumáld már meg!
Én meg Tysont puhítom!
mindegy is , az eseményekről első kézből kapod az infokat
Miért? Mi bajod vele?
Ez nálam sajnos (?) nem fog előfordulni...
Pedig jó muri!
Én is évekig hadakoztam,de három éve beadtam a derekam!
Összességében nem bántam meg!
Na megint kimaradok valamiből... nincs faszbuk accountom...

és nem is lesz...
A Nemzetközi Női Motoros Napon engedték be a motorosokat a gokartpályára
Ki lehet bérelni a pályát - asszem -, ha többen szeretnénk körözni, elosztjuk a bérleti díjat
Én benne vagyok :)
Én nem ajánlom senkinek ezt a tanpályás dolgot!
Én nem vagyok a híve!
na az a tanpálya izgatja a fantáziám mert megmondom őszintén szerintem a motor kezelésem még korántsem elégséges. Azonban tudom magamról hogyha csak kivan bójázva az ív akkor nem teszek meg mindent ahhoz hogy bent maradjak. Gumifallal más a helyzet. A helyi gokárt pályák meg durva összegek lerakása mellett engednek csak fel a pályájukra amik korántsem elég szűkek nem úgy mint az ami a videón volt.
Az egy tanpálya! Ott "okosodott" !
Nem ecsetelem mekkora sikerrel,mert olvassa ám amit írok!
Béka se XX-es,de felvettem!
Néha teszünk engedményeket!
Beleklikkeltem a fotói közé ott volt valami videó ahol egy picike gokart pályának tűnő gumitengerben döntöget.
Békám se volt még a Hungaroringen!
De egyébként vagány csajszi,és igen csak fel kell kötnie a gatyát annak,aki lépést akar tartani vele!
Veszett mód jól motorozik!
köszönöm
Csatlakoztam.
messzi ezt már múltkor megbeszéltük hogy tiszteletbeli feketerigós vagy
Hát ha lesz xx belépek. De most még a VFR van.
nem neked írtam. Nem tetszik figyelni ?
Hungaroring?
Szerintem arról nincs fent videó!
Már évek óta nem járok oda ki!
Euroringre,illetve a Kakucsringre járok,de utóbbi kicsi az XX-nek!
Láttam a francbukon a videóid között azt a gokart pálya jellegű döntögetést. Nagyon szépen csináltad én is szívesen kipróbálnám ott magam. hogyan lehet ott körözni azt láttam hogy Hungaroring de csak nyiltnapokon belépővel lehet oda menni ?
Sajna sokkal több karaktert!
Nos megcsináltam a csoportot!
Itt az elérhetősége:
https://www.facebook.com/group...
részemről bárki jöhet.

Amúgy én is csak azért vagyok kíváncsi erre az expóra mert első kézből szeretném megutálni. Meg egy helyen talán egyszerűbb átnézni a kiegészítőket mint boltról boltra járni. Venni semmit sem szeretnék.

amúgy megjött az év legutáltabb hosszú borítékja a minap. A robogósok legnagyobb röhögése kíséretében. "gépjármű adó" 18500 Ft a kocsi 7700. Közröhej. Milkánál el sem tudom képzelni még azt sem hogy hány karaktert tartalmazhat ez a levél.
Még meggondoljuk!
Srácok engedjük a csajt?
nekem nem xx-em van, de piros Hondám! Jöhetek? ;)