Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem nagyon bevált és szerintem a legszebb ezek a plexik közül (persze ez szubjektív). Ha esetleg kell még kép, akkor szólj nyugodtan!
Hidd el nem probléma Persze a két motort nem lehet összehasonlítani... Az XX sztem túrakormánnyal kényelmesebb, erősebb, gyorsabb... viszont az X11 olyan szép, hogy nincs takargatnivalója
Így van, nem is szedném szét egyébként, de élőben még nem láttam XX-et csupaszon, és szívesen nézegetem hideg időben hosszasan a motort és a részleteit egy kis sör kíséretében

Egy kérdésem lenne még, mert már csak ez foglalkoztam amúgy a géppel kapcsolatban:
A fékbetétek kinézete és mértei azonosak elől meg hátul? Az első cserés lesz lassan és be rendelném azokat is....hamár költekezek egyszer fájjon
Ja igen, emlékszem hogy mondtad így már van viszonyítási alapom

donzoli: Aham látom, ahogy elnézem a MRA Touring se lóg lefelé sokat a kormány iráyába, és szinte azonosak a kari.35-ével akkor úgy néz ki MRA Touring lesz ebből
Az a jó ha poros!
egyébként van egy mondás: nem szedünk szét valamit addig,míg működik! Nem kíváncsiskodunk!
Kíváncsi lennék egy nap alatt megtett mondjuk 1000km-es haladós túra után is feleslegesnek gondolnád-e a borítást...
Értem!
Akkor várok vele, mert ma már sokat hűlt az idő itt hétfőhöz képest és nem szeretnék semmit sem eltörni.

Szokásos vásárlás után szétborítás van, lecsekkolni hogy minden okés e a géppel, meg hogy miket kell pótolni (pár patentot cserélnem kell)...meg le kell tisztítani a fényszórónál belül is mindent, mert mikor hoztuk futón haza, egész nap esett az eső, és a kocsi minden szutyokkal - mocsokkal beterítette a gépet
Meg mert az első tulaj nem igen sűrűn szedte le az idomokat, és alatta minden vastagon poros

ogreg: még csutkás a gép, de lassan be kell szereznem a cuccokat az alakításhoz, most így holt szezonban még van rá keret..még Illetve ha már úgyis rendek szerviz cumókat akkor ezeket is hozzá teszem
A fém fékcsövet honnan szerezted be?
Szépnek tűnik így a képekről, sok sikert az eladáshoz!
Nekem a touring van
https://www.mrashop.de/com/sel...
A képeimnél láthatod is, hogy milyen
Ja. De amit zoleyx fel szeretne rakni az az enyemen volt ezzel a plexivel
Akkor te az üdítőt is markodban viszed haza?
Mert aki szemfüles nem veszi meg a felesleges borítást ez olyan mint a Banán a boltban. Ha meghámozod a pultban az összeset és úgy viszed haza akkor nem veszed meg 400 Ft/Kiló áron a héját is pedig azt úgy sem eszed meg
szerintem van még egy hiba
Teljesítmény: 72kW 98 Le

Lehet én tudom rosszul de az injektoros XX-ek még az enyémnél is erősebbek és az én forgalmimban is 100KW van
Mondtam már,te egy leértékeltet vettél!
Óvatosan kipattintgatható!
De inkább csak mikor már jó meleg van!
De mihez van útba?
Tibi_UA link pontosítás végett megnéztem a motorod. Szép meg minden de egy tippem lenne szerintem katincs egy teli fotót a Bal oldaláról is mert abból csak az egyik képen lehet látni pár részletet. Azért mondom mert tavaly én a másik oldalon ültem és kerestem a motorokat és nem szívesen mentem olyan helyre nézelődni ahol a hirdetésben nem volt minden oldalról rendesen lefotózva a motor mert mindig azon gondolkodtam hogy vajon az az oldala miért nincs lefotózva. Akkor is megéri szerintem ha azon az oldalon van némi csúszásnyom mert szerintem az eladás és a vétel így fer.
De ha jól látom neked még a csutka kormányok vannak fent Zoleyx pedig kormány kiemelőt emleget lehet hogy itt a difi a két technika között.
Hidd el jó az úgy. Nem kell hinni itt a sok XX-esnek csak azért van rajtuk (mármint a motorjukon) az a sok ruha mert szégyenlősek.
Feladvány megoldva - mivel a hirdetéskód ott a "rossz" link végén, nem volt nehéz kitalálni a helyes linket: http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_cbr_1100_xx_25112km-9865445
Ami az enyemen van plexi attol elfer a kormany
Lassan az enyém is már úgy néz ki mint a tied, csak a fejidomot kell leműtenem
Nekem ugyanaz van mint Milkának és tökéletes
Csak halkan jegyzem meg hogy szerintem nekem ilyen sincs a malacban