Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszönöm a válaszokat. Utána nézek.
X11-hez jó a CB900 hátsó konzolja. Ülésen kell picit faragni, de nem vészes. Cserébe nem néz ki olyan rútul, mint a GIVI, amit amúgysem lehet már kapni.
Ő nem készletet keresett csak hátsó konzolt!
A hátsó doboztartó olyan 30-körül megúszható!
Nem tudom hol nézted,de a Shoxba biztos nem 150-ezer a doboztartó szett!
Milyen linket?
Egyébként telefont nem ismered?Bemutassalak neki?
Igen van minden!
A konzol kérdése elég necces. Sok esetben úgy készíttetik a konzolt. Mert általában az a nagyon drága. Amikor utánanéztem az én készletem árának akkor a dobozok olyan 100.000 Ft lett volna újonan voltban. Konzol pedig ehhez a készlethez XX-re lett volna 150.000 Ft. Az én motoromra meg nem is volt. Szóval szerintem a konzolhoz érdemesebb inkább egy jó szakit keresni aki tized áron elkészíti a kívánt paraméterekkel a konzolodat.
Mert egy bolti készlet annyi tart majd el amennyivel legyártották és azon változtatni nagyon nehézkes, míg egy szaki olyanra készíti amilyenre akarod. Siófokon van is egy faszi akit merek ajánlani ilyen melóhoz.
A webáruházukban láttam a két kart, van hozzá gondolom akkor konzoluk is.
Szia Tesó!
Az említett linket ha tudod mailben told át!(teló)
Köszönöm!
Bontó,használt!
Bár szerintem a hátsó nem egy nagy pénz,én a Shox-ba vettem újonnan!
Sziasztok!
Hátsó doboztartó konzolt és dobozt honnét lehet beszerezni, olyat ami normális és nem horror az ára?
Elméletileg nyárra,esetleg őszre rendezni fogják ezt a kérdést! De addig,ha nem gyárilag van oda biggyesztve,akkor nem szabályos,és rendszám levétel is lehet a mókából!
Én meg ezért válaszolok!
Ezért kérdezlek
Még valami!Csak hogy tudd,ha nem gyári a cucc,akkor még jogszabályilag tilos!
Én,mi anno azon filoztunk hogy a két tükörbe! De nagyon körülményes lenne!
Fejidom alja,telók,oldalidomok,van lehetőség bőven!
Sziasztok! Van valakinek ötlete, hogy hová tudnék rakni menetfényt az xx re?
Nyert!
De mondjuk én sok hasznos,hírt,leírást,stb. megtalálok rajta!
mióta beköltözött a családba azota a családtagok nem tudnak miről beszélgetni, nem tudnak egymásnak ujat mondani mert a facebookon mindenki tud mindenkiről mindent
No és neked mi bajod vele?
idegenek! még johogy nem földönkivüliek .
a francbuk idegeneknek majd tolmácsolom ide az eseményeket hogy nehogy lemaradjanak.
nekem is csak 3-4 hete van facebukkióom akkor is csak azért reggeltem mert komoly esély mutatkozott hogy a céges tömeges létszámleépítésbe én is belekerülök. Mivel sok kiadó albérlet is meg van hirdetve ott ezért reggeltem. Nekem továbbra sem jön be az az izé. Szerencsére egyenlőre aktualítását vesztette a Győri albérlet keresés.
Jól el beszélgettetek én meg most értem haza az idomokkal kész a festés. már csak idő kell hogy össze tudjam rakni. ha kész lesz a moci én is mennék, de nekem sincs facebook-om. de nem is lesz.
a facen kívül mindenben benne van ,khm majdnem
nem melegszünk