Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Uraim a holnapi viszont látásra! Sziasztok!
iridiumos való bele és pont.. nincs más alternatíva
Most szedtem le a digitális foto aparátról a múltkori karika képeit. Átnézve a téli műhelyes fotókat majd utána ezt megmondom őszintén jól esik ránézni. TISZTA és remélem az is marad. Nem fogok ellustulni le takarítom idén többször is hogy ilyen maradjon.

Mikor lesz már jó idő ?
Oksa!
Köszi!
asszem hozzájuk nem megyek. Biztos jó lesz, de saját zsebből valószínűleg egy olcsóbbat keresek majd, mert még nekem is lenne náluk vagy 120-150.000 Ft. Én azért ennek a harmadával számolok.
Enyemen is volt egyket karc ugyhogy ez cssk segutseg volt mert a biztosito mindent kifizetett meg a kesztyut es a kabatomat is. Egyepkent a fenyezest pesten csinaljak penteken megyek erte akkor lesz kesz. Gyongyhaz metal 3retegu festek az ules alatt levo szinkod alapjan. Festik az osszes idomot. Mind aharom doboz tetőt. 250ezer ft ert
fél 2 után hívlak számom 06303274520
Köszönöm!
De elég ha megcsörgetsz,és vissza hívlak.
Köszönöm a hozzászólásokat. Ja bocs milka most láttam visszanézegetve, hogy akarnl beszélni a sráccal eneos olaj ügyben. holnap jön hozzám, ha akarod felhívlak ha itt lesz. Kocsijában is azt használja.
Na így már érthető!
Elméletileg a hőérték,és a tartósság!
A "normál" ezüst gyertyát 24-ezrenként kell cserélni,az irídiumot meg 48-ezernél.
Ja! Igaz.
A fényezés érdekelne. Mibe fájt ? Csak mert idővel én is szeretném majd újrafújatni, mert repedt nekem is a farokidom. Az első sárvédőnek is van némi bibije. Nem túl nagyok. De zavarnak. Ha meg kompletten újrafújatom akkor a X11 felirat színét is megváltoztatom.
A tavgyogyitast Brukyf kerte nem èn. Èn csak azt kerdeztem mi a kulombseg az iridium es a normal gyertyakozott
Az egeszet felujitom uj fenyezes a gyari szin matricak. Üles. Stb. Lesz rajta egy kis karbon (a muagyagok). 5en leszkesz minden utana tudom osszerakni
Mint már írtam ez a távgyógyítás sose jó,nagyon ritkán vezet eredményre!
Most kezdhetnék a "kályhától" de felesleges!
Sokszor pont egy olyan hiba van,ami véletlenül,akkor jön elő,és semmi köze az előtte történt javításnak,eseménynek!
Ezért gáz így javítani,tanácsot adni!
Látni kell!
Milyen oldalidomot kell levenni? Csak a hűtőburkolatot kell leszedni
Köszi, holnap megpróbálom. Nem értem mi lehet vele, tegnap még pöccre indult.
Mit nezzen meg?
óóó szerencsétlen Rigó. Nem tűnik fájdalmasnak a karambol mármint fizikailag de szerencsétlen XX jól pórul járt. Új kasztni vagy javíttattad ? Gondolom újrafújva meg miegymás.
Milyen működésről beszélsz?
De ha tényleg ennyi a szakértelem,akkor inkább kérj meg egy hozzáértőt,nézze meg!
A tankfelol talan egyszerubb a gyertyat kicserelni ? Vagy?
Mukodesbe befolyasol valamit az iridium gyertya? Vagy csak az elettartalmat?
A tank macerához nem kell oldalidomot levenni,csak a két fekete borító elemet kipattintani!
Az akkor nem gyertya lesz!
Gyertyát egyébként (ha irídium van benne) elég ötven ezrenként kidobni!
Az enyem szet van szedve de mivel az idomok sèrűltek azolat vettem le eloszor utana a tankot. Azt most nemtudnsm megmondani hogy oldalidom bontasa nelkul le jon e a tank . De ha tippelnem kellene akkor igen. A tank alatt van a levegoszuro azt is levettem es utana fertem hozza a gyertyakhoz egy baromi hosszu 16os gyertya kulccsal.