Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gyertyához nagyon szét kell szedni!
Oldalidomok leugranak.Olajhűtő,vízhűtő leugrik,ha ügyes vagy elég félre hajtani!
De jobb ha leszeded!
Te is leértékelve,akciósan vetted?
Nincs világítás kapcsoló se!
akarom mondani a gyertyákhoz hogy férek hozzá de hülye vagyok
Fogalmam sincs a gyertyacseréről nem rég vettem a gépet, de cserés lesz mindenképp. Tegnap még indult, de a végén már dadogott, szerintem kifogyott a benzin. Ma utána öntöttem és nem indul csak néha durran egy nagyot és lemerülésig is hajthatom nem indul. Egyébként hogy férek hozzá a tankhoz? oldalidomokat is kell szedni vagy csak a tankot?
2002-es, injektoros.
XX-en olyan nincs!
Ez így azért elég tág!
No meg ez a távgyógyítás elég rázós dolog!
Egyáltalán mikori a vas?
Karbicsekes,vagy injektoros?
Tavaly szezon végén fellöktek oldalrol nekem jött egy figyelmetlen asszonyka. szinte állóra fékeztem a gépet és ezert felkellett ujitani a gépet. ja láttam a képeidet. jol szétlett kapva a tied is.
Fogalmam sincs a gyertyacseréről nem rég vettem a gépet, de cserés lesz mindenképp. Tegnap még indult, de a végén már dadogott, szerintem kifogyott a benzin. Ma utána öntöttem és nem indul csak néha durran egy nagyot és lemerülésig is hajthatom nem indul. Egyébként hogy férek hozzá a tankhoz? oldalidomokat is kell szedni vagy csak a tankot?
jééé az eddig fel sem tűnt hogy a farok idomban mekkora a különbség az XX meg a 11.es között. Az már feltűnt hogy sokkal tovább előrenyúlik az idom az első lánckerék felé, de az nem tűnt fel hogy a hátsó lámpa is nagyon más.
Generátor fedél alatt mit kell csinálni ? Csak mert én azt nem szedtem le. Amúgy ajánlom figyelmedbe az albumjaim között az én téli projektemet. Szerintem olyan kép nincs is fent amikor kb így nézett ki mint most a tiéd csak első kerék nélkül. Teleszkópszárak nélkül és hátsó kerék nélkül meg dobok nélkül. Felkötözve a plafonra :-) Az kibaszott viccesen nézett ki. Olyankor nem gondoltam hogy abból valaha motor lesz megint. Legalább a tiédet lehet most is gurítani :-)
lehet az enyém sincs olyan magas csak valami olyasmi ré mlik.
Rám is vár még munka most így nézünk ki
nekem nem olyan magasról... Milkának van fent videója (indítás 143 nap után)....
hidegen majdnem 3000ről indul de utana vissza esik hogy mennyire arra most nem emlekszem de ha kész lesz akkor megnezem de valahol azkörűl van.
Lámpáról nekem most egy dolog ugrott be. Kár hogy nem fotóztam le. Ugye nálam nincs burkolat ami eltakarná a kábelcsatlakozókat meg a többi szart. Szóval minden benne van a lámpa testben. Mivel lekerült a műszerfal azt is szét kellett szedni. Szerintem abba a semekkora lámpatestben van vagy 30 csatlakozó. Basszus mire mindet visszahajtogattam a lámpatestbe. Majdnem sírtam már a végén
ha 1200+ az alapjárat akkor hagyd is ...
az Ac hangos , csak hallja,hogy megy...
az őszintét megvalva fogalmamsem volt hogy mi az a kiállo müanyag tekerős valami, eddig ahoz hozzásem nyúltam de lehet jobban járok ha ezutan is békénhagyom
mondjuk a szerelőm mindig azt szokta ilyenkor mondani. 3 dolog kell. Levegő üzemagyak és gyújtás. Ha a tavalyi lerakás óta nem lett szétszedve akkor a 3-ből valamelyik lesz a gond. ilyenek jutnak eszembe : Portól eldugult légszűrő. Döglött benzin bedugult az injektor fejbe, vagy gyertya. Vagy csak nem indult el az AC. De nem tippelgetek tovább mert ma ez nem az én napom.
2005 től nincs világít ha kell ha nem
hát benzint kap ezek szerint!

Ilyennel én még nem találkoztam Xx-nél... nem is hallottam ilyet... Gyertya mikor volt cserélve? Levegőt kap?
á semmi gond...
A mai buktám után én semmit sem merek mondani. Én már sajna keverem az alapjárat állítót is a szívatóval.