Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen. Gázdúsítónak is szokták hívni. Ugyanannyi befecskendezett benya mellé kevesebb levegőt ad, így lesz dúsabb a keverék ezért ugye nem szívató. Már az enyémen is ilyen van.
Busán is van szivató azt hiszem 2007-ig gyártottaknál.
Múltkor én is kérdeztem ezt a "szivatót" a szerelőmtől. és elmondta hogy ez a szivató nem fordulatszámot szabályoz vagy benzint hanem a levegőt veszi el így sűrűbb a keverék. Az értelmét ő sem érti mert injektoros ugyebár. Mindenesetre tényleg szebben indul hidegben azzal.
Igen,igen és köszönöm az elismerést. Néha néha eltévedek és kipróbálok más tipusú motorokat (kevés van amit nem próbáltam) de a szivem csücske az xx.
Jó ötlet, de nekem ennek nehéz a kivitelezése...szinte minden Szombaton dolgozok Jah meg kezdődik a futball szezon is (Március elejétől, Vasárnaponként) de még meglátom..
A spórolás áldozata lett...
egyébként nem is értem miért lett bowdenes a kuplung és kézi a hidegindítási fordulat szabályzó( nyilván nem szivató hiszen PGM-FI)

....és ram-air sincs
a kézi gázról megfeledkeztél


egyébként pedig az xx-ből született az x11
A fék szerintem egyezik! de nem csak az X11-el! Szinte az összes duál fékes Honda így van megoldva! ezt le is védték anno! Nem véletlen! Korának egy nagy vívmánya volt!
az XX-eken is van 3. fékmunkahenger ? Mert olyat mint a malacon hogy az első telón van egy harmadik fékmunkahenger még nagyon kevés motoron láttam.
mondjuk kíváncsi lennék mi az X11-es alapja. Mert túl sok pontban különbözik az XX-től (5 gangos váltó bovdenes kuplung) Szerintem az X11-es alapja inkább az X4-es elég sok a hasonlóság közöttük
tényleg róla meg is feledkeztem. Biztos megzavart ez sok feketerigó egy képen :-)
Ne hiányzik! Mivel csupasz XX nincs!
inkább kettő....

F2-úr Mert hát ide tartozik és a barátom !
küldtem a kepeket
Jók a képek valami ilyenre gondoltam én is csak ugye a képről hiányzik egy jó kis csupasz XX :-)
A Sárkányos az Bősárkányi ha rámgondoltál én is benne vagyok.
Nagy falu! Budapest!
Egyébkét ha vissza olvasol jóóóóóóóóóóóól vissza olvasol én már szerveztem ilyet úgy 8-éve! Jó volt!
én benne vagyok. Ha ráérek ott a helyem!

Mészi oszlopos tag és tiszteletbeli Xx-es ...főleg,hogy megint ki van éhezve egy jó madárkára
Viccen kívül kérdezem. Ha vége van ennek a takony időnek nincs kedvetek egy amolyan évadnyitó összeröffenésnek valami centrum jellegű motoros ponton valahol. (hirtelen végig klikkelgetve az adatlapokat úgy tűnt hogy főleg Nyugat Észak-Nyugatról vagyunk értem úgy hogy Pest Vas megye valami Sárkányos én Siófok, MessziXX Bocs de Pécs ebből eléggé kiesik, ez nem jelenti azt hogy nem hívnálak.)
Szóval mit szóltok egy találkozóhoz Cseszneken vagy valahol abban az irányban ? Esetleg Zámoly Tata vonalon valahol ?
persze csak ha olyan az idő (Milka adatlapján nem találtam címet)
hát persze,mert ismered :)

ha egyszer jönnél, viszont bármelyiket leveheted :)
Ja kérem aki akciósan vásárol!
Úgy, úgy