Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát persze abban van mert az a halom burkolatot valamivel ki kell tölteni
Barátom xx-ről beszélünk.
Szia kari.35!
Megjött a csomag, köszi!

Privát üzit küldtem.
milyen mutatót kell nézni ? Nekem még az sincs csak egy lámpám van ami rikácsol ha fogytán a nafta :-)
Szemre vételezni csak az üzemanyag mutatót kell. De azt sem sűrűn. Hú de dicsérem..........
En le szoktam szedni.. ilyenkor van egy altalanos szemrevetelezes. Bar teljesen felesleges...
Ne kell hozzá leszedni az idomot!
Semmi különös nincs vele!
Ez egy régi kép!
Ha jól csalódom úgy két éves kép!
Az meg hogy akkor épp miért volt idom nélkül,már nem emlékszem!
Olajcseréhez meg nem kell leszedni az idomot! Legalábbis nem feltétlenül!
Csináltattam természetesen!
Üllőn van egy srác,ő készítette!
52-ezer pénz volt Zselével együtt!
Ahhoz le kell szedni?? Én nem szoktam. Na ez már a VFR-nél nem megy másképp.
olajcseréhez leszedte az idomot..sztem
Milka hát mi történt az XX-el ? remélem csak a szezon felkészítés miatt néz most így ki és nem azért mert lezúztad a bal oldalát.
Szentendren csinaltattam. Sokat kerdezősködtem, kertem àrajànlatokat, ès az övè volt a leg korrektebb. Zselès. 75ezer be került
Ja hasonlo, szep a tied is. Csinaltad vagy csinaltattad?
Gratula!
Az enyém ilyen!
Azaz hasonló!
Hol csináltattad ? Továbbá mennyi fájt? Gondolkodtam én is egy újrahúzatásban de mindenhol tűréshatáron túli számokat mondtak.
Kesz lett az uj ülèsem
A 100 Ft-ost nem véletlenül hagytam ott. Méret gyanánt maradt ott !
Ma voltam a szomszéd műhelyben. Szanálni kezdett a szerelőm és megkért hogy pedzem meg itt ezt a négy indexet
4 darab 8000 Ft plusz posta.
Van benne E jelzés is. Akinek kell keressen.

Képeket mindjárt készítem (Ledes az index)
Haverodat aki az R6-ba használja,el lehetne érni valamilyen formában?
Még szerencse, hogy sosem megyek ilyen lassan, így engem nem érint a relatív gyorshajtás...
Akkor a konklúzió. Mindenki jöjjön a Balatonra motorozni itt nem basztatják a népet.
Ez a Pécsi bázison bukta az biztos.
Vagy még egy jellemző példa. Menj ki a Mecsek pihenőhöz (Pécs-Komló) szakasz és ott ha a szerv megjelenik akkor 10 motorból 9 -ben hibát talál és bűntett. Igaz ezért nem járok már kb 2 éve de régebben ez volt jellemző.
Sőt a kedvenc bírságom a "Relatív gyorshajtás" Ezt a pályán szokták osztogatni. Szakadó esőben vagy más fura időjárásban. Azaz te mész 130-al amennyivel szabad de kiterelnek és megvágnak ilyen okból mert a rendőr úgy döntött hogy a körülmények nem megfelelőek a 130-hoz ezért relatív gyorshajtást követtem el.
Ez a büntetés létezik és a világ legnagyobb átbaszása. Mert nem mondják ilyenkor meg mi az a tempó ami helyes csak azt hogy amennyivel mentél az sok.
Elhiszem Milka. Félre ne érts én értettem amit írtál. Sajnos ez olyan hogyha az ember kifog egy kukacoskodó rendőrt vagy vizsgabiztost még a full gyár 0 kilométeres masinán is fog találni valamit amiért ki lehet dobni a vizsgáról vagy lehet írni egy kövér bírságot. Volt nekem ismerősöm akit azért büntettek meg 10.000-re mert túl nagy szöget zárt be a függőlegessel a rendszámtáblája. Persze tudjuk hogy van aki felhajtja azonban az övé a gyári farokidomon volt a szalonban felrakott keretben. De így is valami 3 fokkal jobban volt döntve mint szabadna. A rendőr komolyan gondolta nem viccelt és frankón kitöltött egy 10E-es bírságot. Hülyék mindig lesznek és nagyon nehéz ellenük védekezni.

De az biztos hogy nem azzal fogok védekezni hogy az 5000 Ft-s indexek helyett 5-ször annyiért veszek indexet mert abban van "E" szám