Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Olvass pontosabban. Én azt irtam,hogy ha kukacosjodni akarnának. Hidd el van rálátásom a dologra.
Épp ez az,még csak nem is olcsó.
Hát én ezt a nagy E-betű mizériát nem értem. Én ugye a malacot hatóságiztam hiszen én rendszámoztam. Tehát a megyei hatósági vizsgaközpontba voltam vele (Kaposvár). Hátul ledesek az indexek mivel a dobozrendszer miatt a gyári nem férne be. Jött a csóka körbesétálta. Közölte hogy nagyon szép a motor és még ilyennel nem találkozott. Majd kb ennyi. Megfékezte a padon és kész. A világításokat nem nézte meg csak megkérdezte hogy működnek e (Hülye aki erre nemmel válaszol) Majd közölte hogy mehetek a papírokért. Szerintem kipufogó és motorblokk nélkül is átment volna a vizsgán. Amíg az index működik és villog nem lesz vele az utcán baj. Maximum műszakira vissza kell cserélni, ugyan úgy mint a hangos kipufogókat is szokták.
Aztán kész is a vizsga és lehet mindent visszarakodni a motorra.

ENNYI

Nálunk a rendőrök sem szekíroznak ezért igaz ők is a Bányosi dühöngőre járnak ki hétvégente rendszám nélküli DRZ-kel meg más hasonló rettenetekkel. Így teljesen tisztában vannak azzal hogy kinél mi a helyzet. Kinek van vízszintesig felfordítva a rendszáma meg hasonlók. De amíg nincsen mesterségesen feszítve a szitu meg nincs baleset meg bejelentés addig nem basztatják a népet. Legkisebb bajuk meg az E jelzés az indexben.
Olyan ez mint a tesztgyösztes mannoil...csodàk nincsenek olcsó... de a célnak biztosan megfelel.
Én használtam a korábbi 600-as Banditban, igaz nem sokáig mert jött a motorcsere. Haverom Yamaha R6-ban használja ő eszküszik rá. Alkatrészek cégnél dolgozik egyébként.
Srácok!
ENEOS olajat használt már valaki autóba vagy motorba?
Valami Japán lötyi.
Elméletileg a Japán járgányok 80%-a ezzel az olajjal kerül forgalomba!
Az hogy "E" betüs meg TÜV engedélyes vajmi keveset ér a Magyar jogszabály mellett!
Ugyanis az egyértelműen leírja,hogy a világító berendezéseken,kormányon,féken,stb csak is az NKH jóváhagyásával,szigorított vizsga mellett,forgalmiba bejegyezve lehet!
Az utcán meg ott vannak a motorosrendőrök! Nagy többségük blinkre megmondja,kiszúrja! Nem kell messze menni hozzá Tyson (pont ilye mocca van) ,vagy Pohi! De sorolhatnám még!
Amit írtam,csak mint tényközlés céljából írtam!
Mint tudjuk a Magyar vasak 80% simán bebukná a valódi műszaki vizsgát az enyémmel az élen!
Köszi a linket. Majd megnèzem. Ledeset nem szeretnek csak feher burat szines izzokkal hatso vilagitasburat is.
Okozhat, de az esély a sima kínaihoz képest minimális, majdnemhogy nulla.
E-betűs és TÜV engedélyes, nem nagyon lehet belekötni.

http://www.ebay.com/itm/Weisse...
Attól hogy "E" betűs az indexbúra,még okozhat problémát vizsgán!
Igaz ahhoz hozzáértőnek,és valljuk be kukacosnak kell lenni!
A ledes lámpa meg ugyebár messziről sikít!
Ebay-en van "E"-s indexbúra, tipusengedellyel. Drágább nyilván, de vizsgakompatibilis.
Nekem Németből jött, a képeimen láthatod, hogy milyen.
A 4 búra izzóval és a ledes hátsólampa 35 vagy 45 volt már nem emlekszem....
Ez nem a gagyi, gyári minőséget kell elkepzelni
Elkuldtem privatban
Szia!
Nekem van, ha érdekel adj egy email címet küldök képet.
Ja. Ott talaltam en is. Itthon gondoltam.
Ebay!
De szólok,nem vizsga biztos a dolog!
Hali. Tud valaki feher iranyjelzőbùràkat előre?
üdv itthon
Ennyi!!!
Egyet értek veled Milka. Amíg nincs hozzáigazítva az új rendszerhez az injektor meg mi egymás (Power Commander) addig senki ne reménykedjen lóerő többletben. Az a veszteség pedíg ami egy dobcserénél jelentkezik az semmi. Korábban a Zsolti cimborám több 10 éves motorozási tapasztalattal eljutott a Hungaroringre a Honda teszt napra. Ment pár kört majd kielemezték a telemetria adatokat. Az jött ki hogy a motor teljesítményének alíg 10 %-át volt képes kihasználni. Pedíg nem motorozik a cimbim rosszul. Szerintem ennek fényében az a teljesítmény vesztés bár lehet hogy érezhető lesz de nem fog számítani.

Én is nézegettem a Delkevich rendszert a malacra. Ha összejön lehet hogy Ősszel meg is rendelem.
Oké
tel számom tudod !
Nem kell!
Max. ajánlott!
De szinte senki se szokta!
Minek kéne?
Hagyjuk már ezt a több lóerő,meg több,jobb nyomaték szarságot! A gyári dobot mérnökök hada tervezi,hogy optimális legyen,nem véletlenül! Abba ha csak így suffnituningal belenyúlunk,csak ronthatunk rajta! Alacsony,de még közép tartományba is szinte biztos a lóerőbukás! De itt pár lóerőről beszélünk! Utcán meg nem mindegy? Nem a tized másodpercekért küzdünk! Talán a felső tartományt megnyitja,mivel gyorsabban tud kiáramlani a kipufogógáz! De ebben se vagyok biztos,mivel a szelepek nyitási ideje,emelési magassága,és még sorolhatnám a több száz tényezőt,gyáriak maradnak.Elégedjünk meg annyival,szebb,jobb lesz a hangja! már akinek egyáltalán ez tetszik!
Köszi!
Majd a tavaszi első karikák egyiknél jelentkezem nálad, aztán kigurulok hozzád és meghallgatom !
És a végdob csere után padon be kell állítani a mocit?
naná


és a régi öreg Xx-es arcok